Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Siątki o odchudzaniu , domu ,ogrodzie i gotowaniu

Polecane posty

"Mota kawę" - gdzie ? Anoolko🌼 ??? Obiadki u Fafika? o wieje coraz bardziej :o, na razie leje ale schładza się. W górach sypie. o Goda🌼 ? Bońcia🌼, Megi🌼 ????? o Józię🌼 już nie wołam :( Nie mam Jej jak odnaleźć. o A ja piorę , trochę ogarniam (mrożę) a szklanej cholery NIE mam zamiaru szukać w tym roku :-P o Zostawię kubaski bo się "stroję" i idę na wódkę ;):-P Mnie nie porwie :-D o (_)o[kwiatek (_)o(_)o🌼 (_)o[kwiatek (_)o(_)o🌼 i ciasteczko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Odnalazlam sie i ja w nowym miejscu. Swieta minely spokojnie,chociaz w wigilie czulam sie bardzo zmeczona,pewnie jak kazda z nas Zapas jedzenia co najmniej na dwa tygodnie,dzis dokupilam dla siebie salate,i bialy ser. Maniu:) Dzieki za zdjecia slicznej choinki,domyslilam sie czyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj z nudow przemienilam lampki na drzewku tak zeby swiatelka byly bardziej widoczne. Jesli chodzi o pierogi to amatorow nie bylo,mysle ze im sie przejadly ,mnie chyba tez. Sagus:) Przesylam rowniez pozdrowienia dla mamy. Mnie siedzenie w domu troche zmeczylo,rano musialam troche isc rozprostowac kosci,a wiatrzysko porzadnie dawalao sie we znaki. Nutka:) Dzieki za fotki z wigili,zazdroszcze tez sniegu,tutaj nie bylo nawet sladu. Uwielbiam zime ze sniegiem,przywodzi na mysl mile wspomienia. Anoolka:) Dwa dni z rzedu zagladalam na stare forum,na poczte ,tam ostatnie wpisy z listopada.Pomyslam,ze wszystkie Kruszynki swietuja. Dobrze ze milo spedzacie czas. Jesli chodzi o wage to przyznam ze nie korzystalam z niej ponad miesiac,pora na wymiane baterii,az starch bedzie na nia wejsc. Opty:) Yoanka:) Udanego wypoczynku i milych wrazen:) Goda:) Boncia:) Pozdrawiam serdecznie zycze milego popoludnia i dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józefa
Uffffff znalazlam Was 👄 U mnie dalej do kitu, ale po woli sie ogarniam Wpadne wieczorkiem Wszystkiego dobrego po Swiętach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na nowym forum! Dzięki Maniu za e-meilla z adresem forum i oknem pięknie udekorowanym. Wigilię spedziłam z mamą u rodzinki córci...pierwszy dzień świąt wszystkie dzieci u mnie...najstarszy syn miał wyjechać na wyspy kanaryjskie ale nie było miejsca i dziś dopiero wylecieli z partnerką. A drugi na dzień świąt zaprosiłam brata i kuzynkę z rodziną...fajnie było. Siostra nadal o mamie nie pamięta...żal mi mamy,że to przeżywa. Jutro przyjeżdza Basia uporządkować mieszkanko po mamie i wystawić do sprzedania. Będę miała towarzystwo do 8 stycznia i wspólny Sylwester.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam popisac wczoraj ale net poszedl sie bujac pewnie to przez te wichury Dzis jestem praktycznie caly dzien na badaniach Wpadlam tylko na kawe do chaty:D (_) (_) (_)O (_)O (_)O (_)O (_)O Moze ma ktos ochote????????? Trzymajcie za mnie kciuki Pozdrawiam serdecznie turystki i ich gospodyni:P:P:P Szalejcie dziewczyny ostro:D Lece do okulisty mam nadzieje, ze wieczorem net bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sagus, no UKRADLI kawe! Ale ostatnio kafe jest coraz gorsze..... Jeszcze troche a strace cierpliwosc.... Albo zlodzieje albo wcale wejsc nie mozna. Dzis znowu byla udana wycieczka. Pozny powrot do domu i juz nikt nie chce kolacji, obiadu nie bylo a szklana cholera coraz wiecej pokazuje... i jak tu zyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście coraz trudniej się tu dostać i jeszcze Anoola🌼kubaski kradną , no nie....Józia👄❤️👄 - już traciłam nadzieję , że się odezwiesz :( A było od razu na skrzynkę !! No i kciuki bym potrzymała - ale wierzę , że poszło Ci dobrze.Cokolwiek to było !!!❤️ o A swoją drogą to nie wiem ale Yoanka🌼 kiedyś pisała o "tamtym" miejscu na o2. Może warto wrócić ? Albo ja mam pecha Ilekroć chcę cuś napisać - to wyświetla się komunikat error, sreror itd. Sranie w banie . o Wódka wczoraj była pyszniasta :-P. Kolano mi się odzywa - za mało czy za dużo wypiłam ? Myślę, że w sam raz Jeno te schody dają w doopsko.:o o I Bońcia🌼 Jest , jeszcze Goda🌼 i zaś będziemy razem "doma" ;) o Ostatnie dni mijają tego roku ...strasznie czas leci , niemiłosiernie szybko:o. Zimno się u mnie robi , w góry chcę pojechać bardzo ....ale nie za bardzo jest kiedy :o. Na balety przez kulasa nie idę a nawet w sumie nie mamy gdzie. Weźmiemy szampana i do Mamuś pójdziemy, coś pysznego się zrobi i zaś....365 naprzód.;) o Maniu🌼Ty już licz ile do wiosny Palę cudne świeczuszki - dostałam pod choinkę od mojej Córeńki Pachną lasem;). Aż żal zapalać było - ale se myślę - nie ma co trzymać - trza używać - tak jak perfum;) Śliwki w czekoladzie mnie napadły Mnie !! Co słodkiego nie lubi a doopa rośnie jak balon . Ale wyjątkowo pyszne - takie jak lubię - bez "skorupy" jeno z cieniutką dobrą , prawdziwą czekoladą :-P o Megi🌼 Ja też lubię zimą śnieżek , słonko , lekki mróz a tu pogoda jak w listopadzie :( o (_)>(_)>(_)>🌼(_)>(_)>(_)>(_)>🌼(_)>(_)> o Spadam , mam nadzieję że "pójdzie" . o Goowno ....miałam komunikat , że taka strona nie istnieje ...Też mnie to zaczyna porządnie wqrwiać i stracę cierpliwość:( Bo ja już jej mam mało co :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanki zapraszam na poczte a tam fotki ktore Yoanka na slype mi w stawiała no i rozpusta w biały dzien Anoola brzuchem do gory lenistwo uskutecznia :D Mam nadzieje z e albumik sie otworzy bo dwa razy wysyłałam linka i ten drugi link otwiera . No a ja obcyndalam sie i leniuchuje i d... rosnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa jest ,,,,,, cudownie :D:D:D Net tez na razie lata Mnie na grzybowa wzielo ,,,,, wszystko odwrotnie ide na poczte ale wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czypojdzie tym razem, bo mi ciagle pokazywzlo error i nie otwieralo strone, kilka postow stracilam , zniechecilam sie Nutko, wspanialy mieliscie stol, fajnie ze tak was zapraszaja Dziewczyny, zazdroszcze wam tych blekitnych gor, jedno z najwspanialszych wspomnien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, forum glupieje ale jest nadzieja ze naprawia. To miejsce co Yoana wspominala jest przeciez tez na 02 wiec pewnie tez ma takie "urozmaicenia" i na dodatek tam duzo pomaranczek sobie wzajemnie i innym urzytkownikom ublizaja, wrecz wulgaryzmami rzucaja, zreszta. Poza tym zadne haslo mi tam nie weszlo 😡 Goda, prosze bardzo, niebieskie :P 2 https://naforum.zapodaj.net/0d7e149ea639.jpg.html 2 https://naforum.zapodaj.net/605f06ced462.jpg.html 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i znow wyslalo tylko kawaleczek i jeszcze teraz pisze ze spam nie mam cierpliwosci Moze tylko napisze, jaki podarek otrzymalismy na swieta Zdjecie przyszlego wnuka lub wnuczki , tak strasznie sie ciesze, ze i starszy syn bedzie mial dziecko, symbolicznie bylo otrzymac taka wiadomosc na Boze narodzenie Pozdrowiam wszystkie kruszynki Goda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie loguje mnie Anoolko dzieki, superowo wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polazlam ogladac zdjecia U mnie fotosik dziala, szkoda tylko, ze na tym malenkim tablecie, to prawie jak na telefonie, ale wroce do pracy i poogladam na duzym ekranie Ale turystki wiewiore zaganily padla doslownie na chodniku ...hihi... Szans na schudniecie to chyba nie macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie fotosik pokazał środkowy paluch:( . Konsultowałam z Manią❤️ ale i tak nie ogarnęłam. Ona bystrzejsza w te klocki :-D Więc tego nie otwierajcie ode mnie. Pchnęłam co miałam od Yoasi❤️ - ale dopiero dziś znalazłam czas. Tradycyjnie na skrzyneczki - Oj nacieszyłam oczy lazurem:) 👄 i Wami też;). o Ja myślę , że serwer przeciążony ma maxa :( i będzie tu coraz gorzej :( Dopiero o tej porze można wejść a i nie zawsze. o Anoolko❤️ mnie "tam" tyż wywaliło:( Posprzątali nasze konta. Trza nowe. Zobaczymy - ale naprawdę tu cierpliwość tracę - spamy itd... o 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam dołączyć, ale wydaje mi się, że to nie jest nowy temat, chociaż dopiero druga strona. Tylko wtajemniczone osoby piszą. Powodzenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i Goda🌼 się znalazła ! Gratuluje Babciu👄 o Gościu z 23.44 - chcesz dołączyć ? Dołącz !! No znamy się trochę lat , ale to nie oznacza , że to topik zamknięty - zapraszamy ! o Odchudzać się zaczniemy - tradycyjnie od 01.01.2017 :-P o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu z 23:44 jakbysmy nie chcialy nowych osob to bysmy sobie mailami pokazywaly foty czy inne opowiaski :D Masz ochote to dolaczaj, schudniecie NIE gwarantowane ale przyjazn TAK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu co? Bez kawy zadna nie wstaje???? (_)? 🌻 (_)> 🌻 (_)? 🌻 (_)> 🌻 Dzis byl luzacki dzien spacerkiem po sklepach. Dziewczyny zaszalaly i nakupowaly szmatek a ja jakiem kierowca - tylko sucha karme dla dzickow :O:O:O A za oknem sie wacha od 38 do 42 ...... Nic dodac, nic ujac!!!!! A w domu klima cichutko sobie szumi... Teraz dyzurna miesza w ziemniakach bo pitrasi sie nam obiadek - resztki swiateczne... a niby nic nie bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józefa
(_)O (_)O (_)O (_)O (_)O (_)O A podrzuca mi sloneczko, zapalenie ucha ma biedaczek Babcia przepadla z kretesem jak tylko dychne to postaram sie naskrobac:D chyba ze kafe znowu sie zbiesi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, od dluzszego czasu nie widze zadnej czytanki od Ciebie.... Obcyndalasz sie paskudo. Jutro znowu bedzie duszny, upalny dzien. Prawdopodobnie duzo czasu w domu z szumiaca klima spedzimy... moze jakie fotki bym wkleila ale jak nie ma czytanek to nie ma fotek :P Obzarlyscie sie i lezycie do gory wentylami czy co? Grzecznie sie pytam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola i po jakie licho czytanko klikac jak i Ty i Turystki i tak czasu nie macie a co tu ciekawego jest do klikania przecie jeno nuda i nuda :( dzis jakies badziewiaki znowu malowałam bo za porzadki to mi sie nie chce zabierac a juz by sie zdało . Obzerac sie nie obzerałam ale i tak jakos licho sie czuje i naprawde najlepiej mi na kanapie :( Hehe a Wy tez do teraz resztki swiateczne zajadacie a takie chude miałyscie miec swieta .No to jak podpadniesz to na forum wstawie te zdjecie w koszulinie jak bidną Opty gonisz do roboty :P Sagus musisz byc zalogowana i album prywatny w fotosiku załadowany i wtedy klikasz w zarzadzaj zdjeciami i jak sie pokazą zdjecia to klikasz u gory w albumy i wtedy pojawia sie spis albumow w ktorych mozesz zmieniac ustawienia i z prywatnego zmieniasz na po linku .no i potem znowu strona głowna i w albumy i masz link do wysłania Ziutek no nagrabias Ty nagrabiła ot jak dopadne jak w ten blondy łeb walne to zobaczysz . Godus no mi tez ta padlinowata Wiewiora na chodniku sie podobała :D a jak Ty sie c zujesz. Gosciu jak podczytujesz to zapraszamy kazda Siątka mile widziana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 o Maniu🌼 No też tak zrobiłam :o i na próbę wrzuciłam link na skrzynkę Śubasa i się wsio otwarło ...a do Was , już nie. Ja już nie mam tyle cierpliwości co miałam. Siedziałam nieraz godzinami aż rozgryzłam , to czego nie kapowałam...a teraz już NIE .:( Nie wiem czy wykupię abonament na ten rok ....zobaczę. Fajnie się w fotosiku teraz wrzuca fotki - szybko ...ale z tymi kodami przegięli. o Pozostaje nasza poczciwa skrzynka ....jeno fotki poobracać trzeba - na szczęście Yoanka🌼 posyłała z komórki - to i zmniejszać nie trzeba. A aparat to masz zaglebisty :) w tym komie - to samsung jest ???? Pytam , bo mam dość windowsa i kijowy w tej nokii aparat - wolałabym z dobrym aparatem i androidem. Ale nie za dwa kafle :-P , a pewnie tak "stoją " . o Anoolko🌼 Smętnie u nas:o Zima , nie zima , ja jakaś rozlazła się robię i zgredliwa :-D (słowa Ślubasa) . Ja mu dam zgredliwa :-D. Zupy dziś nie będzie za to :-D . Zupy !!!!! Bez rymów:-D .Co tu pisać :o Dzień do dnia podobny , szybko ciemno - atrakcji - kompletne zero. Do papierów usiąść muszę - ot mi atrakcja 😭 o My sobie z moją D przesyłamy fotki fajną taka aplikacją na komórkach. WhatsApp - gadamy też przez to. Nie wyobrażam tego nie mieć w komie .I filmiki też - nawet długie;) o Lazur niebowy piękny ;) o Spadam (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokazalo ze spam ale my sie tego nie boimy ;) 2 Obiecalam troche fotek... ale one i tak sie beda powtarzaly z tymi Yoankowymi przesylanymi z telefonu. . 2 https://naforum.zapodaj.net/3050b2708185.jpg.html 2 https://naforum.zapodaj.net/14b1740e602a.jpg.html 2 https://naforum.zapodaj.net/0bf159039f3f.jpg.html 2 https://naforum.zapodaj.net/c3ff1a5b8901.jpg.html 2 https://naforum.zapodaj.net/de917aaf0051.jpg.html 2 https://naforum.zapodaj.net/58c71bce2f3c.jpg.html 2 ostatnio cos sie towarzystwo rozleniwilo... coraz pozniej wstajemy, coraz pozniej wybywamy na wycieczki. Dzis pochmurnie i chyba pociagiem do city znowu pojedziemy bo rano mnie zlapala migrena i czuje sie do wielkiej (_!_)Nie chce mi sie za kierowce robic :P I jeszcze dodam ze pracowo mnie scigaja a ja udaje ze mnie nie ma. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniewaz dzis pogoda byla bylejaka, troche popadywalo to pojechalysmy nad tame, sydneyskie glowne ujecie wody. Fajni ludzie tam byli w centrum bo nawet mi przypomnieli o rzeczach ktore wywialy z pamieci a juz ich nie ma z roznych powodow. Na przyklad jeden wiszacy most na ktorym sralam w galoty ze strachu bo sie bujal ale byl z niego ladny widok, splonal jak sie busch palil.... 2 https://naforum.zapodaj.net/725831b5fcdb.jpg.html 2 https://naforum.zapodaj.net/1b24989f98eb.jpg.html 2 https://naforum.zapodaj.net/8de5498b77cf.jpg.html 2 Pozniej Opty cieniutkim glosem poprosila zeby pojechac do ogrodnika! 😡 Znajac Optusi milosc do kfffiatkow myslalam ze to z ciekawosci co u nas mozna kupic a te dwie ze sie tak wyraze, pipy, sie umowily i kupily mi cytryne, lemonke i plumerie czyli porcelanowe kffiatki! To to jeszcze przezyje ale ta wredna Yoanka wpadla na pomysl ze ja mam co miesiac z gazeta!a tak, z gazeta zeby bylo widac date robic fotki udowadniajace ze roslinek nie zmarnowalam! To ja, zyly se wyprowam, woze, za kierowce i przewodnika robie a ta tak??? I kto tu ma szkole przetrwania????? 2 https://naforum.zapodaj.net/519347fd9103.jpg.html 2 https://naforum.zapodaj.net/97b8621fecfd.jpg.html 2 https://naforum.zapodaj.net/8a4366696249.jpg.html 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, to teraz już WSZYSTKIE wiecie, co ta TRZECIA pipa ma raz w misiącu robić, proszę mi tu pilnować, niech się szanowna pipa na tle roślinków z aktualną gazetą wystawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... to sie doczekalam.... Ale trudno, przezyje. Na tamie byly ladnewidoki i... duzo much,ktore byly niemozliwie natretne. Ale to pewnie przed deszczem, bo pogoda byla taka siapiaca. W ogrodniczym byly kwiatki znajome i kangurskie, poza tym dosc usluzna obsluga sluzaca rada i pomoca. I jeszcze mnostwo najrozniejszych durnostrojek, niektore slodkie, inne byle jakie. Wysle, bo mi obiadkiem pachnie i slinka na klawiature kapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×