Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Siątki o odchudzaniu , domu ,ogrodzie i gotowaniu

Polecane posty

I byl tez pan, tu urodzony ale Polak i sluzyl swoja pomoca. Jezyka za bardzo nie znal ale cieszyl sie ze nas uslyszal. Doradzil inna cytrynke... on byl w dziale obrazkow, ceramiki i takich tam wiec nie mogl isc z nami ale zaraz zawolal kumpla ktory nam doradzil, podpowiedzial. A ta gosciowa wyzej niech uwaza co by nie musiala spac na wycieraczce :P bo to jedna z tych dwoch pip :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tylko spróbuj mnie na wycieraczkę wywalić ! Sunie pójdą za mną ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka pewna to bym nie byla... sunie lubia miekko :P a na wycieraczce roznie moze byc... Poza tym pogoda deszczowa, muchy tna :P Dobrej nocy Ci zyczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , u nich obiad , a ja nie wiem dlaczego sie tluke po chacie od czwartej rano, chyba juz chorujac w tym roku wszystkie swoje limity wyspalam noto gdzie zdjecia tych zakupionych roslinek? Jak juz mamy sprawdzac, to zapodajcie na poczatek jak wygladaja, bo moze cos je tego kupiliscie, a potem wina padnie na biedna Anoolke Ja tam zaslinilam klwiature ogladajac zdjecia Anoolki, osobiscie te rozowe kwiatki, niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , poki jednym palcem na tym tablecie wystukalam, to oni jed a druga na wycieraczki wywalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , poki jednym palcem na tym tablecie wystukalam, to oni jed a druga na wycieraczki wywalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tnie wiem co sie znow dzieje, ale znikaja moje posty, ide budzic lubego, bo sie nudze Wczoraj juz lazilam po miescie, sniegu niet, temperatura na plusie, co za Nowy rok? Mam bilety na zabawe Sylwestrowa, mam nadzieje ze nie zabraknie mi sil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHA ! Będzie, że Anoolka ma schizy i sama do siebie pisze :P Sunie mądre są , przytulą się i usną. Goda, śpij, bo jutro do pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie cos pokazalo, do pracy to dopiero w nastepnym roku ...hehe... Ja sumiennie choruje, wiec nic nie musze Ale dobrze by bylo wyspac sie na zapas, bo jutro wybiermy sie na zabawe na cala noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka mnie nauczyła na tablecie pisać polskie literki. :D Wszystkie grzechy ma wybaczone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi ale Turystki sprytne dziewczynki , przynajmniej ta upierdliwa staruszka bedzie miała zajecie a nie tylko wygniatanie nowej kanapy, przecie to herezja miec takie mozliwosci uprawy fajnych roslinek i nie wykorzystac .Yoanka mundra dziewczynka bo wie ze Ty len i musi zmobilizowac lenia do pielegnacji kwiatkow no i na bank bedziemy woac o fotki a teraz chcemy pierwsze na porownanie . Optus superowy pomysł :D a zakupiłas jakies durnostrojki ogrodowe albo jakies cebulki ??? Sagus jak konto slubasa na Twoim kompie to jak ma sie stronka nie otworzyc m wyloguj sie w pierw a potem sprawdzaj bo ja jak wysyłałam to tak robiłam i dlatego wiedziałam ze pierwszy link nie otworzy . U nas i wczoraj i dzis piekny lazur a na działce sikorek obzartuchow az gesto a po drodze troche zakupow bo fajn e przeceny są :D Godus no zeby po chorobie na tance gnac to trza miec konskie z drowie :D hehe no to teraz Anoola bedzie gramatycznie klikała :P:P a Yoanka mlodka wiec na sprzecie sie zna bo sama na full wypasie klika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 o Maniu🌼 - różnie próbowałam , na swoim , na lapku - nie szło otworzyć, już dajmy spox . !Nie będę kombinować bo czasu szkoda :-P. o Anoola🌼 :-D:-D- Pipy. wycieraczka :-D ..- umarłam :-D Dajesz po doopie:-D No ale jak wybaczone - to spoko:-P o Goda🌼 Dasz radę - baw się dobrze! ❤️ o Dojrzałam na poczcie lazury - od Yoasi❤️ - zaraz Wam na skrzyneczki pchnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sagus dzieki za przeslane fotki Superowo wyglada, ciekawe skad byly robione Jak tam przygotowania do sylwestra? Mania, konskie , nie konskie zdrowie, ale balu sobie nie odpuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Je tu kto ? o Kawę zostawiam , wejść się nie dało za zbója wcześniej - Dziewczyny - do góry nogami - jak TAM ???? Aparaty naładować i pstrykać;) o (_)o(_)o(_)o(_)o 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma :( Idę trza się wyspać:)\ o Jasne ja to już się wyśpię o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie pozwoli!o wpisac a to ciagle time out, Dziewczyny pewnie odsypiaja na zapas, mam nadzieje , ze tez uda sie mi dzis posoac dluzej niz do czwartej rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow ucielo mi post, za jedyna nieszczesna filizanke kawy...hehe ...ale ladna byla Dziewczyny, hucznego swietowania i mam nadzieje , ze wiecej chetnych do zepsucia zabawy nie bedzie, bo nawet u nas w TV pokazywano tego szalenca, ktorego zlapali w Sydneju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie odsypiaja a kopia sobie dolki... bo to szkola przetrwania.... A tak powaznie to chcialy wykopac dolek pod roslinke. Skapitulowaly :P Ale za to trawa skoszona i kilka bambusow zagladajacych zza plota ucietych i pocietych..... Zaraz jedziemy po jakies pamiatki i na 18 do B coby wziasc na Titanica.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, tu nie ma ziemi - tylko skala !!!! Nie ma co marzyc o wbiciu lopaty ! Chyba jak gornik kilofem przyjdzie nam dolki kopac, masakra ! Uparta jestem, ale sie poddalam i roslinki dalej w doniczkach. Teraz pedzimy po zakupy pamiatek do Polski, termometr duuuzo na plusie. Wieczorem ogladanie ogni sie zaplwiada, chociaz mnie na sama mysl galoty lataja ze strachu. Ale uczepie sie Yoanki, to moze nie spadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . 🖐️ Witaj Józefa ,zdrowiej .Miło ze juz jestes 👄 😘 http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/merged/szampanskiego_sylwestra_i_wszystkiego_co_najlepsze_w_nowym_roku_0.jpg Powtórze za Sagus ,czas tak szybko leci ,dni podobne do siebie .Juz odczuwam brak słońca . Myslę o naszych Turystkach im sloneczka nie brak .Za zdjecia pieknie dziekuje ,cudowne ,jest czym oczy ucieszyc ,usmiechnac sie ,miło wspomniec . Opty ,teraz juz bedziesz wiedziec ,jakie Anolka ma problemy w uprawie roślinek :) Anoolko u mnie waga tez w góre ,teraz będzie scisła dieta . Mielismy przerwe ,zmieniliśmy operatora i internet szybciej śmiga . Za chwike wybywam na zakupy . Wszystkim Kruszynkom udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nutko, dzieki za pozdrowienia:) dziewczyny moze juz szykuja sie do plywania, Opty jezeli masz obawy, to zakup sobie kamizelke ratownicza:) i podobno kolorek bedzie pasujacy, bo w tym roku czerwony pietuch, wiec na sobie trzeba miec cos czerwonego:) Ja zaraz wybieram sie na basen i do sauny, zeby spotkac nowy rok czysto:) mam nadzieje, ze juz na tyle przezdrowialam, ze nie zaszkodzi Doprawdy taka ziemia u Anoolki?? to jak tam cos w ogole rosnie? teraz do wyjazdu bedziecie kopac dolki, czy wynajmiecie jakies mechaniczne urzadzenie i zakupicie kilka kubow gruntu do roslinek? a moze prosciej ooogromne wazony? U was juz 19 godzina? wiec nie tak duzo pozostalo, a szampan juz schlodzony?? czekamy na niesamowite zdjecia i bede ogladac razem z wami w TV, bo u nas zawsze z tego mostu pokazuja, wiec wypije z wami razem wszystkim zycze dobrego, spokojnego nowego roku, duzo zdrowia, ciekawych podrozy, prawdziwych przyjaciol, spelnienia marzen ❤️ 🌻 kawa i szampan na pozniej (_)> (_)> 🌻 Y 🌻 Y 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow mnie wylogowalo, ale mam nadzieje , ze i tak poznaliscie kto :) moc buziaczkow wsiem :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, my juz o rok starsze! Fotki zas bo polnocne ognie leca, szampan musuje, d***** z solarium sie odgrzewa... Pod mostem i opera bylo SUPER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy Rok powitany ! Nie spadlam z tytanika, ognie obejrzalam i ogolnie bylo bardzo fajnie. Teraz towarzystwo wspomina inne sylwestry i oglada fotki zrobione na pokazie sztucznych ogni. Ja swoich fotek nie mam, ale mysle, ze jakies dostane. Powoli zamykaja mk sie oczy i chyba sie z towarzystwa wymiksuje. Kruszynkom zycze milego powitania Nowego Roku i wszystkiego najlepszego na kolejne dni !!!! Y Y Y Y Za ten Nowy Rok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, ze wesolo spotkaliscie Nowy rok, u mnie jeszcze wszystko przede mna, wrocilam z sauny jak nowo narodzona, a po wizycie u kosmetyczki i zrobieniu uczesania znacznie lepiej sie czuje:) mam nadzieje, ze wszystkie kruszynki spotkaja nowy rok w odpowiednim towarzystwie, z szampanem i w dobrym nastroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz w roku pieke ciasto i to byl dzis ten dzień . :) Pachnie pieknie ,zeby tylko tak smakowało .Zdobyłam przepis na ciasto dla cukrzyków z jabłkami ,orzechami i kakao. Opty ,Yoana ,Anolko ,to Wy juz jesteście w innym roku :) :-)Oby był jeszcze lepszy ❤️ Goda biore z Ciebie przykład i zmykam upieknic sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×