Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Siątki o odchudzaniu , domu ,ogrodzie i gotowaniu

Polecane posty

Godus, obiecuje ze jak turystki wyjada to wkleje troche fotek. My na prawde nie mamy czasu! Plan piecioletni w trzy tygodnie! Zaraz jedziemy na kolacje chyba do chinskiej restauracji. Pisze hyba bo pomyslow bylo kilka, wlasnie zjadlysmy pyszna pavlowa, po godnej porcji i nie wiem jak ta kolacja nam sie zmieszci a tu obiad je sie na kolacje :O :O :O Ciezkie zycie, jeszcze waga ;) nam sie popsula! Co za nieszczescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kffiotki wsadzone ( przez Opty, trzeba uczciwie powiedzieć ) i w nagrodę idziemy na kolację do Chińczyka. Na razie się nie odchudzam, waga tu zepsuta, cały czas pokazuje tekst : for use by one person only :P więc się nie przejmuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamietam reklam a juz przepychac trzeba? Czy ta kafeteria ma takich nieudolnych informatykow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba znalazlam powod dlaczego musimy przepychac... kazdy edytowany wpis jest liczony dwa razy i to by sie zgadzalo. Teraz z wyliczania wyszlo ze dziewiaty otworzy nowa strone i tyle znalazlam edytowanych... Ale co robic jak nie chce wklejac linkow z fotkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zakaz edytowania , kombinowac inne sposoby wysyłania linkow moze to i racja z tym liczeniem postow bo nigdy nie wiadomo było kiedy sie zaczynie popychac a teraz z racji swiat to okrutnie szybko przyszło duzo pchania. Pokazac nam tu szybko nowe zakupy kwiatkow :D ciekawi mnie czy zurawek nie zakupiliscie one takie cudne i to cały rok. Anoola nie piskaj co tu klikac jak szaro buro ponuro:(:( Goda no pocieszne maluszki ale ja juz ich sie zwyczajnie boje bo nie bardzo juz umiem nimi sie zaopiekowac , dobrz e ze Julcia niespotykanie pogodne dziecko wiec jakos dalismy rade ale radosci to tez mielismy z przylepki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę szybko żeby zdążyć przed 18 :( o Zima :o Dziewczyny do góry nogami❤️ - no mistrzynie jesteście skoro wsadzone roślinki a Anoola❤️ chce więcej;) Brawo ! Będziesz się cieszyć , a co na nie spojrzysz to sobie Dziewczyny przypomnisz. Ale czas leci :o . No jaja - mądra z Ciebie Kruszynka - w życiu bym na to nie wpadła z tymi postami . Fakt ale , pamiętasz tasiemca na ogólnym - też się wczoraj zastanawiałam - że one tam W OGÓLE się nie "przepychają " ale też nic nie wlepiają - zobaczymy :) o Nutkooo❤️ Kliknij Kruszynko co u Was !!! o Zmiatam , muszę obiad jakiś zmontować, dopiero wróciłam. Ale i późno dziś wylazłam . Może jak to będzie lotać - to przypełznę . o Narazisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym roku . Saguś ,jestem podczytuję ,ale nic ciekawego u mnie się nie dzieje .Siedzę w domu ,tylko od czasu do czasu wyglądam przez okno .Bialo ,napadało śniegu ,w piątek ma być bardzo mroźnie . Anoolko ,daj odpocząć Turystkom ,my zawsze po trzech dniach na wyjeździe mam y odpoczynek ,organizm się tego domaga. Opty ,wiedziałam ze ogrodniczka z Ciebie ,myśle że Anoolka obcyka kwiatki i nam pokaże ,może być w późniejszym terminie ;) Goda fajnie że sie wytańczyłaś i jestes zadowolona z zabawy . Kiedyś przepadałam za tańcem .Maluszki są pocieszne ,my tez tak mamy pocieszna wnusię . J. szykuje sie na ostatnie naświetlanie ,jutro będzie wiadomo ,jaki rezultat.Ja 29 miałam robiony rezonans ,wczoraj był esm ,ze wynik gotowy ,trochę to tempo mnie zaniepokoiło ,bo przeważnie czeka się dwa tygodnie. Zostawiam pozdrowienia i zyczenia dobrej nocy wszystkim Kruszynkom 👄 😘 Turystkom ,udanego dnia ,moc pozytywnych wrażeń 👄 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoana ,bardzo dziekuje za fotki 👄 ,piękne ,az dech zapiera Sagus za przesłanie 👄 😘 Bońcia ,dziękuje za pozdrowienia od Basi i proszę przekaż ode mnie 🌼 [kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że dziewczyny nie próznują w Australli..nie tylko podróżują ale i pracują..czy te nasadzenia będą rosły w glinianej ciężkiej ziemi..Anoolka nie zapomni podlewać?:P Ta popsuta waga to zbawienie losu...można jeść bezkarnie bo nie zważycie się i nie musicię sie zamartwiać. Goda to super że Sylwester miałaś udany i ta prognoza nowych narodzin w rodzinie...rodzinka się powiększy! Saguś to też miałaś problemy z wejściem na forum..mnie krew zalewała nie jeden raz! Nutko z Nowym Rokiem nowe nadzieje i dlatego wiem,że będzie dobrze...życzę Wam zdrówka z całego serca!! Maniu fajnie było sobie przypomnieć jak to się trzeba obchodzić z małym dzieckiem..prawda?:D Megi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, że nie - Maniu🌼 ."Lotało" do ok 20.15 - bo chciałam zajrzeć . Miałam przerwę w garach - pomyślałam , że wrócę i niestety :( Nie dało się - ruszyło na dobre ok. 23.30 ....nie wiem jak dalej tak będzie to przejechane :( o Nutko🌼 Mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze i oby ten Nowy Rok już tylko zdrowie ofiarował. o Ja muszę ....muszę schuść. Nie ma bata ....tylko Yoana🌼 jak wrócisz to nie dam Ci spoxu :-P .Razem jest inaczej i Ty to dobrze wiesz ! o Bońcia🌼 Pozdrów serdecznie moją Imienniczkę . o Zostawiam kawę - chociaż Wy tam pewnie już dawno "na wybiegu" ;) Ale niech będzie;) o (_)>(_)>(_)>(_)>(_)> 🌼 o Zaczęło wiać - no u mnie to dobrze , przynajmniej tego smoga przewieje , ale ten wiatr to chyba ze Syberii :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie poprawilo sie, wieczorem nie moglam z domu wejsc A moze to moj problem? Nutko trzymamy kciuki za wasze wyniki, miejmy nadzieje,ze bedzie dobrze, tak jak pisze Boncia Anoolko, mam nadzieje, ze po wyjezdzie dziewczyn rospusta sie skonczy waga naprwi sie i beda zdjecia kwiatkow No dobra, czas do pracy, u nas dzis bardzo ladnie , wszedzie taki puszysty snieg, ale jak na ra,ie na plusie Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepiekna wycieczka, naprawde jestem zachwycona rajem Anulki ! Rozumiem, ze chce tam mieszkac , bo miejsce jest urokliwe. Moczylysmy sie dzisiaj tez w falach, ktore mocno nas poniewieraly - ale woda byla taka cudowna, ze wychodzic sie z niej nie chcialo. Jesli chodzi o kwiatki - to na pewno beda w Anulkowej ziemi rosly, bo dolki wykopalysmy duze i wypelnilysmy dobra kupiona ziemia. Bedzie dobrze. Milego dnia Kruszynki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoolka nas gości, karmi i poi różnościami, przewiozła nas ponad 2000 kilometrów, pokazuje różności ❤️ I wiecie co ? Ja się z Anoolką ożenię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzinka będzie cudna...ale przepowiadam...w drzwiach się nie zmieszczą..nawet Opty!!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonciu no własnie tez tak wyobraziłam te rodzinkę :D ciekawe czy Turystki nie beda musiały dopłacic nadwagi w samolocie :P:P Jakos nie mam takich ciagotek do małych dzieci i te kilka godzin zdecydowanie mi starczy :D Yoanka no superowy pomysł tylko czy Anoola wyraza zgode ??? Optusiu tez myslałam czy daliscie dobrej ziemi ale co sie miałam martwic jak tam ogrodniczki pojechały :D Sagus no trzeba mobilizowac sie do w czesniejszego klikania bo to czekanie do nocy psu na bude . Nutko liczny ze wszystko bedzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście że sie żenimy...., Opty adoptujemy. Yoana w kuchni cuda czyni, Opty zmywa nim człowiek połknie ostatni kęs.... ja ciagle kierowce udaje ;) (wczoraj okolo 300km) i na tym się ślizgam :P A pana Kleszcza chyba na świadka poprosimy, ciekawe czy mu się pomysł spodoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Mania, zobaczysz, jak sie odchudzimy i jak pięknie na zdjęciu ślubnym będziemy wyglądały ! :P Opty to sobie grabi 😠 sugeruje, że miłość będzie trwała do pieczątki w paszporcie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasneeee , żenić się będą :-D a żeńta się :-D:-D - Można i tak;) Mieć 2 razy lato w roku :) Yoanka🌼 a skrzynka pusta :o o Mrozy zapowiadają :o i COŚ szaleje na Bałtyku a Józię🌼 trza znowu wołać ?? Szukać ? o Potworniście wieje , a łeb mi w szwach pęka 😭 .Już się prochów obżarłam :o a one i trochu nasenne więc myju ryju i . W góry bardzo chcę ...może się uda:) W sobotę. o Dziewczynki do góry nogami🌼 - Wy się taplajcie ile wlezie w tych rajskich wodach....:-D Opty[kwiatek ] - adoptują ? Tyż fajnie:) Wesoło tam macie ;);) o Wlazłam na wagę ...nie pękła. Ja pękłam 😭 Ratunkuuuuuuu !!! o Łapko 🌼 Ty żyjesz ? Jesteś ? Gdzie ? Wracaj natychmiast !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy czy da teraz napisac Nie da rady, kleszcza tez beda musialy adoptowac, No i zawsze to chlop w chacie przyda sie, tylko co na to B powie, jak zostanie na uboczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sagus, czy to pogoda na ciebie tak dziala, ze leb peka? A nie boisz sie, ze w gorach moze was sniegiem zasypac i nie wrocisz do grodu? U nas zapowiadaja wielkie mrozy, ale sniegu nie za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze Wam jeszcze cos napisac... Wczoraj, pogoda ladna, okolo 30 stopni.... Nagle zaczelam sie wiercic na fotelu kierowcy bo mi cos tak cieplo w doopencje sie zrobilo. Myslalam ze cos klima kiepsko dziala a ja nawet nie wiem kiedy wlaczylam sobie podgrzewanie fotela. :D:D:D Musialam zainajac pasy :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzis bylo -15C, calkiem by pasowalo takie pdgrzewanie siedzenia, ale niestety w autokarze takiegho nie ma, nie ma nawet w naszym samochodzie takiego luksusu:) a obiecaja -25C na weekend kiedy dziewczyny wylatuja??u nich po powrocie moze byc szok temperaturowy, czy jak to sie nazywa:) mam nadzieje, ze Yoanka narobila tobie zapasy pierogow w zamrazarce az do wesela? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×