Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Dzisiejszym tag...myslalam,ze mam omamy sluchowe!jako slabosci kosmetycznych Brandy wskazala kremy p.zmarszczakowe I kremy poid oczy! No normalnie kabaret!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona go niby tak kontroluje a kochanice Pawiam mial i to nie jedna:-D Ona guzik ma do gadania ,a on jest łasy na baby. Niech tu ktora wykaze sie inwecja tworcza i nich choc sprobuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nagle się DZIEĆMI ZAJĘŁA VLOGA NIE BYŁO bo się zajmowała dziecmi Tak mówi jakby te vlogi dziennie w domu nagrywala i dzieci miały dość. A ona nagrywa non stop te wypociny (ale nie vlogi) i się zajmuje tylko pyskiem w lusterku bądź machaniem przeszczepami przed kamerka. No i oczywiście maca wlosiwo spalone co rusz czy jeszcze je ma czy juz odpalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo ze lasy na baby ale nie głupi nie zrobi se obciachu wiedząc że gorąco jest i sreeny leciały to i z rozmowa by poleciały. Trzbea odczekać trochę i bum. Ale ja wiem gdzie on jeszcze jest heheeh wiec tam napisze jak on odp wtedy lepne na zapodaj bo on jest na 4 jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaah my juz rano plakalysmy nie które przed praca lub po z jej filmu Taka osoba nie zadbana i mówi o kremach haha a nie pokazala nigdy nic może jakiś 1.. A tam ma fajny komentarz hahaah POD FILMEM żeby zeszła ze sceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I usta MA SE zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No usta i będzie yebac te dziubki to już zajmie cały kadr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze nos :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nos nie ma kasy mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te piersi są straszne , jakby sobie miski nałożyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:22 na razie , Fabio odłoży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba Adze przyznac ze obaj jej mężowie są dość przystojni. A Fabcio nawet sporo młodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niee dla mnie Fabian jest nieatrakcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mowie ze jest Bóg wie jak przystojny, ale przyznaje obiektywnie, ze wielu kobietom moze sie podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kobieta jest skrajnie niedojrzala emocjonalnie. Zauważcie, ze u niej nie ma nic po środku, żadnego balansu. Albo sis albo wróg. Szkoda mi jej. Musi byc ogromnie niepewna i niedowartosciowana dlatego tak skrajnie reaguje ( probujac to maskować nielogicznymi wywodami i pseudo madrosciami) . ona nie rozumie, ze relacje miedzyludzie to nie jest biegunowosc: czarne- białe, nienawiść-miłość. Bo dojrzale relacje to wachlarz emocji. Jest miejsce na miłość,sympatię, czasami zlosc i poczucie zawodu. Na bliskosc i wolność. Normalny czlowiek to rozumie. Niedojrzaly popada w skrajności : szybkie,intensywne i wyidealizowane relacje, ktore jeszcze szybcjej okazuja się być nietrwałe, co powoduje kolejne napady agresji i kolejny beznadziejny i bezrefleksyjny skok w nową znajomość, rownie nietrwłą jak poprzednie. Bo nie można zwłaszczać drugiej osoby TOTALNIE. Dojrzali tak się nie zachowują! A pna ciagle wszystkobrobi kompulsywnie. Zakupy, zwiazki i znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem?Jaki krem ona używa?Chyba do wybielania o***tu;-) Czemu sie dziwicie że ona vloga nie kreci.A niby co ma krecić.Wstanie jak sie wyśpi.Gracek pewnie z Oli razem do szkoly dreptają.Mietla musi pewnie cos kolo15 d**e wyciągnąć z domu.W domu nie sprząta ,bo wiecznie syf pokazuje.Nie gotuje dań od początku do konca tylko odgrzewa.Do roboty nie chodzi ,bo to to juz wiadoma sprawa.A od wczesnego popoludnia popija(robiąc obiad) To co ona by pokazala? Jak sobie tapete polozyli w pokoju to 1 rolka:-D bo wiecej to za duzo roboty a w kamerze to nie widac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@21:36 Trafilas w samo sedno. Pozorna pewnosc siebie. Niedojrzalosc. Skrajne uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś W porownaniu do niej to faktycznie,nie wyglądają jak żule wiec mozna zec ze urodziwi.Ale obiektywnie nic szczegolnego.Dwa karki. Pozatym niespecjalnie wysocy i ta rozdymana klata ,nieproporcjonalna do reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karku nie karki,ale w Sam raz dla skwarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wlasnie nie wiedziałam jak u nich ze wzrostem bo za malo ich ogladam i nie miałam punktu odniesienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe z jakim teraz filmikiem z nowej serii wypali :-D jej głebokie przemyslenia udany związek metody wychowawcze na zasuwke przez zołądek do serca jak wydoić chlopa itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochaniutka.Pawian to cos wzrostu Brendy:-/ wiec nic ciekawego w zadadzie jak na faceta to kurd**el a ten drugi to bodaj troszke lepiej ale zez besz szalu.No nie mozna powiedziec ze konusy ale w porownaniu z moim mezem to konusy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego ze przystojni jak jeden poszedł a drugi ja rabie na boki. Obaj mają nie równo trochę. A co do jej nie równowagi psychicznej i niedoroslosci to się zgadzam całkowicie. Jej emocje są juz skrajnie wyczerpane ona już wszystko robi aby pokazać że ona naprawdę to wygra ze wszystkimi w około, udowadniać chce na sile ze jest mądra i szczęśliwa, a czy jest -wątpię w to mądra -jestem pewna że nie! A co do vlogow to samo napisałam wczesniej, że ona ich nie kręci bo co ma pokazac jak wstaje i zaczyna dzień od szpachli odrazu nagrwyki, dzieci wracają ona już dziabnieta zapiekanki gotowe w piekarnik wkłada i znów idzie nagrywac ciąć składać i pić. A jej córka siedzi na przeciw niej albo leży na łóżku i takie jest SPĘDZANIE CZASU Z MAMUSIA mamusia nagrywa 6 godzin bełkotu 3 godziny składa a dziecko jej podaje kawki drineczki z dołu nosi. A co do cycków to one wygaldaja jakby jej ktoś wpuścił powietrze w nie, mega sztuczne i przesadzone ależ ona dzis mówiła ZE EFEKT JEST DELIKATNY CZY SKROMNY JAKOŚ TAK POPROSTU NIE PRZESADZONY nie pamiętam dokładnie co pletła bo ja jakoś jej wywodów nie zapamiętuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.40 Ta tapeta to porażka widziałam dziś na filmie z zaręczyn jak siedzi tam na łóżku i plecie bzdury - patrze a tam tapeta w jednym miejscu, biurko obkleila tez ta tapetą wokoło kupa p*****l jak na wysypisku, tam leży wszystko jakieś zbieractwo kremy kremiki plastikowa choinka jakieś ramki jej torebka i gooowno wszędzie. Ale dobrze ze dala tapetę a nie kotary prysznicowe które ma w oknach. Ona bije pijaków meliniorzy na łeb ,u mnie tacy mają rolety i firanki ALE NIE ZASŁONĘ PRYSZNICOWA NA OKNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.51 Obaj wzrostu Różowej Landrynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalam ze sa wyzsi, moze nie 200cm ale tak powyzej 180. A ile ona ma wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ona to ja nie mam pojęcia, wzrokowo z vlogow wiem ze jak stoją obok siebie z Pawiem to są tego samego wzrostu. A ten pierwszy kiedyś na Facebooku widziałam fotę to tez taki troszkę wyższy od niej. Ale 2 metrow nie mają. Ona to może ma 169 do 170 bo nie jest niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie screena z tymi zasłonami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasłony prysznicowe w oknie:-D Moze ona nie doczytała jakie jest przeznaczenie owej zasłony;-) a obrazków nie bylo .To se powiesila tam gdzie akurat potrzebowala:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×