Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
W tym dzisiejszym tagu tez pierdzieli jak potłuczona.To co ona robi to jest ok.Ale inne zabiegi to juz sztuczne;-D Ona nie ma nic do zaoferowania ani swojek rodzinie ani widzowi.Te remonty na pysku to dopiero twraz jak jej widzki napisaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.20 Oczywsicie. Tak by nadal była nie zadbana bo według niej przecież ona wygląda bardzo ładnie jest Atrakcyjna kobieta haah. Makijaż według niej TYLKO TEN JEJ NACIAPANY jest ładny bo jak inne dziewczyny zmywa makijaż to widać brzydkie kaczątko - candy to aj się pytam PO CO WYMYŚLONO MAKIJAŻ W TAKIM RAzie? ???????Chyba po to aby żuć się piękniej bez botoksu szczurze. Ty nawet jak masz makijaż to ci nic nie daje botoks nie wiele zmieni! POMPUJ USTA POMPUJ HAHAHA będziesz wyglądała jak Stylizacje Lala Ela gumowa A za parę lat będziesz piękna jak Versace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hitem jest to ,że ona stawia na kremy przeciwzmarszczkowe i pielęgnujące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botoks jest na moment i później zniekształcenia twarzy powstają jak się robi to namiętnie. Lepiej chirurgicznie poprawić twarz ale Candy ty nie dbasz o pysk to i tak wróci ze zdwojoną siła. Pokaż w filmie krem na zmarchy gdzoe go masz hahahaha pod oczy? Nigdy w halu nie było klamczucha brudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Pawian jest z nią tylko i wyłącznie z uwagi na to, że nie ma się gdzie podziać. A i przy okazji sobie użyje, więc nie narzeka. Natomiast szczęścia pomiędzy nimi nie widać. Trzymają ich jeszcze razem procenty i syn. Strasznie zwichrowane zycie. Nie mają nic swojego. Co zarobią, to przepuszczają a ta się cieszy że nie każdy się remontuje jak ona. Tak, nie każdy, bo ludzie kupują sobie własne mieszkania, auta. Inwestują w przyszłość, w dzieci. A taka Candy co tylko ma to przepuszcza. W taki sposób, czyli nie mając tak naprawdę nic, to kazda z nas mogłaby zrobić sobie cycki, odsysanie i Bóg wie jeszcze co. A jak tylko coś w życiu poszłoby nie tak, to chyba jedynie pozostałoby iść pod latarnię, bo ani własnego lokum, ani kogoś sensownego u boku. Ona ma bardzo smutne i niepoukładane zycie. Jestem od niej starsza o rok i jej podejście do życia mnie przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba raz w historii tego kanału (tzn. odkąd oglądam) widziałam ją, jak nakłada krem. Niech nie pierniczy głupot... Wszystkie kremy, które pokazywała w haulach były kupione dla kogoś innego, nie dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nigdy nie pokazała żadnego kremu do twarzy. Po prostu poczytała Kafeterię gdzie zarzucano jej że że wydaje tylko na kolorówki zamiast na nawilżanie twarzy itp. to i teraz opowiada bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraźcie sobie, że Candy jest zmuszona wrócić do Polski. Co by zrobiła? Czy jest coś, co ona potrafi robić, oprócz udawania, że pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno nie ogląda jej rodzina? Dziś oglądałam jakiś jej starszy film i pokazała jakiś kosmetyk mówiąc, że on pójdzie do mamy, ale ta pewnie będzie na nią krzyczała, bo dla niej wydac więcej niż 5 funtów na kosmetyk, to za dużo. I dodała, także jak mamo teraz oglądasz, to (coś tam dalej powiedziała, już nie pamiętam). Czyli jak widac, rodzina jednak ogląda. Chyba że ona własnej mamy nie zalicza do rodziny. Tudzież znowu łże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej uważałam Candy za nieszkodliwą sfrustrowaną życiem babę, która pindrzy się do kamery i lubiłam obejrzeć dla śmiechu. Ostatnio jednak osiągnęła zupełnie nowy poziom patologii i już średnio mnie bawi. Czekam na jej upadek. I tak nic nie osiągnęła na YT i to się nie zmieni. Nudzą mnie ciągle te same treści bez żadnej wartości, to już nawet nie jest zabawne. Ona serio uważa, że ma coś ciekawego do przekazania? Już wolę KM "mieszającą łyżką w zupie", bo przynajmniej czuć od niej jakąś pozytywną energię i nie wywleka wszystkiego przed kamerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.48 Pojedzie gola bez grosza bo ludzie zbierają na czarną godzinę, jedni wyjechali z myślą zarabiania i wrocenia do polski kupno domu itp drudzy tam na stałe zostać ale ludzie nawet mieszkajac na stałe mają jakieś zaplecze finansowe. Mając dzieci one idą po podstawówce dalej do szkoły i jest to często płatne ona o tym nie myśli. Żyje z tygodnia na tydzień. Do polski wracając pojedzie do rodziców na garnuszek a ze mieszka w Kołobrzegu nad morzem to będzie sprzedawać Muszelki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego się nie dorobila ,ona tam czasem już czeka na przelew bo grosza juz nie ma dajcie spokój To typowy przykład Wyjechała Polka za granicę i pokazowka co to nie ja. Polskiego zapomniala a angielskiego jeszcze nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.49 Jej mama ma około 60 lat skoro ta ma 37 no to mama jest w tym wieku na logikę może starsza I ty myślisz ze ona YouTube ogląda? ?? Ja ogląda jedynie brata żona! Nikt więcej bo wiem ze jej rodzina jest z tych konserwatywnych i by tego nie zrozumieli co ona robi . Mama nie ogląda na bank bo nie jest "skomputeryzowana" oj oj proszę was myślenie nie boli ale akurat wiem ze mama jej nie ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jadąc do pl na wakacje posyla paczkę dhl czy czymś tam ze sprzętem i bierze laptopa bo mama nie ma kompa ! Zresztą ludzie w wieku od 60 w zwyz nie wchodzą na YouTube chyba że im ktoś puści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajnie że wiesz, ale to nie ja powiedziałam że ogląda ja mama, to powiedziała ACC. Stąd na końcu napisałam że możliwe że łże. Jesli nie zrozumiałaś, to chciałam przedstawić po raz kolejny rożbieżność pomiędzy tym co mówi w jednym filmie (nikt z rodziny mnie nie oglada) a co mówi w innym (także mamo jak mnie ogladasz...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ACC, dam ci radę. Jako że wiesz, że już wszyscy się na tobie poznali, to radzę ci zwiń kanał. Żyć bez you tuba nie potrafisz, to wiadome, więc nie każe ci kończyć na amen. Usuń się na jakiś czas, porób te botoxy, zmień mopa na głowie, tak żeby zdążyły odrosnąć nowe włosy i załóż kanał pod inną nazwą, z inną sobą. Domyślam się że nie poznamy cię po korekcie uzębienia i po remoncie ogólnym twarzy. Będziesz inna ty! Będziesz miała nową szansę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę nie żartuj, chyba masz na myśli wieś i to zapadłą wieś. Moi rodzice mają po 65 lat, teściowa 68 i korzystają normalnie w świecie z internetu!!!! Na you tube też wchodzą oglądając czy to jakieś śmieszne filmiki, czy polityczne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.15 Rozumiem rozumiem, chodziło mi o przekaz ogólnie do wszystkich którzy myślą że ona mowi to serio. . Tak jej się powiedziało. Sam fakt ze będąc w polsce nawet nie nagrywa głosu mamy ze tam coś np. W kuchni robią nie musi jej pokazywac zrozumiałe, ale widzisz ona pokazuje wszystko każdy wypad wszystko jak tylko gdzieś jest,a w domu nagrywa w pl jak rodzice są w pracy żeby nie słyszeli co ona tam bełkocze. Kiedyś jej rodzice byli u niej i tez nie było nawet ich głosu słychać, bo przy nich nie nagrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.23 Ale nie każdy potrafi i nie każdy to robi. I mówiła ze rodzice są starej daty żyją innym życiem Jak ona robi botoks tez zrobisz? To ktoś z twojej rodziny ogląda nie oznacza ze każdy jest chętny ogarnięcia laptopa komputera itp Moja mama np nie ogląda nic nie korzysta z neta Bo czyta książki, gazety uwielbia programy w tv z przepisami i sama gotuje później lub piecze cista - jest na emeryturze juz i uwierz nie jest ze wsi bo z centrum i ma inne zainteresowania,obejrzy coś owszem śmiesznego jak jej to puszcze . Nie uważam ze jest z tego powodu uboga wiesniara :) Ona ma swoje inne pasje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremy to ona probki dostala to uzywa ale sama kremu za 40/50£ to nie kupi a tyle by musiala wydac.Ona woli paletki ,perfumy i szminki bo sie zamaluje i popsika i mysli ze to cos jej da.Ona nawet podkładu do swojej wysuszonej skóry nie potrafi kupic tylko jakies badziewie albo za ciezkie.Toc tenDw od EL to nie dla niej a cliniqe to szut takich mało za niecale 20£.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie kupi kremu za 40f bo co wtedy pokaże? 1 krem ona wszystko za 3 funty za 1 funt wtedy ma TEGO DUŻO. Powinna postawić na jakość i wtedy może ludzoe bardziej by się przekonali, a tak tona chłamu i śmieci później to rozsyła no tak jak ona inaczej widzów kupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi o to, że nie jest tak do końca jak napisałaś,. że na logikę ludzie w tym wieku nie siedza na you tube. Owszem, siedzą, wiem że nie wszyscy, tyle że skoro napisałas, że na LOGIKĘ, to się uczepiłam tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brendi, jakbys uzywala regularnie chocby kremu z Ziaji Czy z Nivea to bys nie wygladala dzis jak ususzona sliwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów zwis :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona tak samo uzywa kremow jak robi codziennie demakijarz. po tej imprezie co zalozyla na siebie kostium od fabianka widac bylo ze ma nie zmyty makijarz a mowila ze juz spac idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.54 no zwis jak u Fabio na widok Candy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.02 Chodziło mi ze Na logikę jej matka ma około 60 lat jak ona ma 37 haha nraczej nie młodsza bo kiedy ja urodziła. . No chyba ze miała 16 lat jak zaszła haha ale nie raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaah jemu chyba bryka tylko jak patrzy od cycków w dół ahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
torba na glowe i za ojczyzne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×