Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Normalnie mnie rozbawila hahahaha Zazdrosne kochanki! To przyznać się jawnie ze on miał kochanki hahaha co za.mózg haha to się spaliła po całości. Podpisała się pod tym wszystkim obiema rękami. Naprawdę wstyd dla.Polaków udawaj żeś Ruska! I tak masz wygląd Ruskiej lali z imprezy. Reprezentację masz zaczepistą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierci się jakby miała wierano w doopie :D Jaki wstyd rodzinie w polsce robi! Takie SMETY z życia w eter puszczać. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*wiertło w doopie ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jej zaufalam... głupia ja.... Ale dalej będę z nią pisać jak gdyby nic i w koncu wszystko ujawnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to ona juz z nikim nie bedzie pisac jak wie co planujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie pisać cały wieczór jedzie :) misiaczek u niej jest i piją pifko :D donoszą tajne źródła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy jesteście pojebane Hahahaha same pisaliście ze Aga wysyłała zdjęcia fabiana jak obok niej leży a teraz mówicie ze sama sie przyznała No ja pierdole hahahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co..... ? Gdzieś ty to przeczytała? ?? Gdzie obok? ??? TY tempa jesteś czy z Rosji? Jawnie to się nie przyznalas ze cie na boki robił :) boli doopa nie :) naucz się czytać ze zrozumieniem ZDJĘCIE A NIE OBOK LEŻY tłuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź się lecz na nogi bo na głowę nie ma po co. Facet poniży zdradą to jest upodlenie do granic a ty udajesz miłość na YOUTUBE i zaręczyny pokazujesz? Masz wstyd ?- nieeeee nawet do samej siebie nie masz szacunku! Bo byś przynajmniej się z nim nie afiszowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sie Brandy musiala wkurfic, az filmiku wczoraj nie bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durne pudło trzepawice miało. Dziś zarzuci stylowe 18tki cyc na wierzchu i z tym zgnitym uśmiechem zapoda gadke o zakupach lub szczęśliwej rodzince

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko ile zescie dziewczyny stron naprodukowaly. kurcze miejcie litosc bo ja juz na oparach pakietu internetowego ciagne, a tu takie ciekawe rzeczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.27 TO musisz załatwić sobie benefity i kupić neta full opcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.39 mowisz, kurde no to musze sie rozwiesc... szlak... no ale spoko najwyzej zarecze sie z mezem jeszcze raz. wzuce wam transmisje z zareczyn na YT ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:59 Koniecznie! Tylko udawaj przy tym niedostepna! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest ciekawiej niż na you tubach ;) Tam już nie wchodzę,siedzę tu i umieram ze śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.07 bede udawac obiecuje. bede udawac ze jestem zla ze mu nie ufam... i w ogole co ten 'diament' z primarka taki maly:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brendy to jakby miała troche oleju w tym pustym łbie to po tym jak pluła na Pawiana i uznała że jednak chce z nim byc to powinna ładnie widzow przeprosic i powiedziec że sie zagalopowała.Jakos to tak ujac że kierowały nią emocje i była bardzo zła na niego.Wtedy wyszła by z tego z twarzą.A tak pozatym to jesli facet ogląda się z innymi kobietami w obecności swojej kobiety to nic tego nie zmieni.Poprostu to taki typ.Ona powinna sobie to wkalkulowac ze co jakis czas on bedzie mial kogos na boku,bo to taki typ.I nie robic z tego afery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak widać chciała widzów przyciągnąć :) Plecie bzdury a potem zdziwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak oczywiście wszystko przekreci i powie ze to widzki K.M zmyslily szkoda ze ja nie oglądam nawet K.M . A dobrze wie przecież małpa ze wszystkie te słowa padły z jej ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ona jest święcie przekonana o swojej doskonałości- taki typ... Z Fabiana nie zrezygnuje , bo nikogo innego nie ma,a ktoś musi ją utrzymywać. A Fabiana przy niej pewnie trzyma syn i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga nowy tag !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nawet nic nie musi mowic,wystarczy na nia popatrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka lizała Fabciowi orzeszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha Donatella będzie powiekszala usta. Jak babcia ma 82 lata to obciach gladzic twarz ale jak sięa 37 to nie? To babcia to raczej normalne a 37 letnia kobieta zdezelowana swą mordę i to juz nie jest normlane. Ona tag urodowy proszę was hah. Makijaże rzesiska się jej nie podobają ALE PAZNOKCIE Z PRIMARKA SĄ THE BEST! prukfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabian to jeszcze szczyl,za jakiś czas zakuma ze cos nie tak.Wszystkie pieniadze przepuszcza na Candy.W zamian Candy traktuje go jak kołka i robi z niego posmiewisko.Zobaczcie jak on sie zamysla w tych filmikach,jemu wcale to sie nie podoba,wkoncu mu sie znudzi rżenie do kamery i pelnianie zachcianek pomarszczonej lali.On poprostu musi trafic na te wlasciwa babke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On przy niej siedzi bo w razie czego ma gdzie spać przeciez on nic nie ma!ona mu da jeść ona mu wypierze taki układ. . On jej rzuci kasa i zadowolona. 10 lat w Anglii i nie mają swojego domu mają socjalny no ludzie to już ze spółdzielni mogłaiść przez tyle czasu! Ciągnie dodatki i jeszcze się tym chwali BO JESTEM SAMOTNA MATKA. . Bo w Polsce też biorą rodzinne - otóż Candy w polsce Ci pracujący nie biorą rodzinnego bo dochód przekracza! Język na bakier u niej ani pracy ani nic a na okna wiesza ZASŁONKI PRYSZNICOWE HAHAHAHA JAK ZOBACZYŁAM TEN FILM GDZIE KUPIŁA 2 ZASŁONY PRYSZNICOWE I MA JE W POKOJU I W KUCHNI TO UMARŁAM. Zamiast tych badziewi do Ikei jedz masz na szelkach firanki! !!jak cie juz na ząbki czy kółka nie stać. Ikea ma tanio hahaha. 10 lat w Anglii no nie do pojęcia dla mnie. Gdyby nie zgłosiła ze jest Samotna roziwedziona to i tego domu by Nie miała bo dostała go z powodu dzieci. Tak by się tułali co rusz na inne wynajmowane od maklera. Uposledzenie mają oboje i to na YouTube pokazują SWOJE ŻYCIE wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On to chyba nie ma kolegów tam ani znajomych bo go skutecznie odsuneła, tak ktoś by mu nagadal co on robi. Wychodził by gdzieś to by poznał jakaś a on tylko z nią jest i w pracy. To później jak ona wyjedzie to szuka na Facebooku to na Badoo i Bóg wie gdzie jeszcze jak taki ze smyczy spuszczony! Tak to wygląda dosłownie. Bo by dawno napewno z nią nie był tylko on nie ma gdzie tam iść proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie lubi GARNKOTŁUKÓW i sama nie kręci Daily vlogow domowych a to dlaczego - Bo co ty nagrasz Candy WSTAŁAM KAWA I SIADAM DO NAGRYWEK I TAK CAŁY DZIEŃ! PLUS TELEFON I NAWIJANIE. DZIECI PRZYJDĄ ZE Szkoły candy wsadzisz zapiekanki w piekarnik i siada do nagrywek popijając sobie procenty i tak do nocy. W weekend jak jest przelew to sru na zakupy! !!I dlatego nie masz co kręcić a nie PRYWATNOŚĆ chronisz. .Ty prywate juz cała sprzedalas. I te zaręczyny hahahaha żal Kurfa jak 15 latki! !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w którym filmiku były te zaręczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×