Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Hej Brandy ,hej hej,witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha na YouTube pisze JA SIĘ ZWIERZAM? ?a przyleciała na szpiegostwo hahaha. Przecież wiesz Dobrze ze ciągle Popek Fabiowi smarujesz i youtuberka innym bo cię czyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agunia gdzie jesteś Agusiu piękna tęsknimy! Fagaska weź i chodź do nas ♡♡♡♡♡♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabo mi... Czy to prawda co piszesz o rozmowach z Agnieszka ? Obgaduje kogoś kogo ogólnie lubi i z kim rozmawia na codzień prywatnie ? Proszę o szczerą odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj juz nagrywki poszły żeby obrońców mieć. I jedno i to samo NIE JESTEŚCIE ANONIMOWA Hah Argumenty poproszę w którym momencie tu kłamstwo było Dawaj candy czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.29 Tak tak robi jest nas tu parę! Przysięgam Ci ze to prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj szczera odpowiedz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po drugie Własnego faceta obgadala publicznie i ty myślisz ze my zmyslamy ze obgaduje youtuberki? TEGO JUZ ZA DUŻO ZROBIŁA! Próbowała od wielu kanałów ludzi odrazac swoją gadanina. Przykre to jest . Za daleko juz to poszło bo ona każdemu chce kłody pod nogi kłaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowo SZCZEROŚĆ to mnie brzydzi bo je ktoś skutecznie zniszczył. Tutaj są i bajki i komedie Ale akurat nie w temacie jej slów i ona dobrze wie ze to prawda! Niech powie gdzoe są wszystkie jej koleżanki gdzie? Każda się poznała na niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiając ze mną też się zalila ale nie na youtuberke tylko na osobę ktora ja ogląda A nawet się widziała z nią...mówiła że Fabian na nią leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga prawdę mówi , jeszcze się przekonacie. Teraz ktoś nagonkę zrobił i będą ja piętnować ale z czasem samo wszystko się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą jej film o przyjaźni TO sam atak na K.M bo najwięcej subów Czy K.M ja atakuje czy ona coś o nie mówi? Nic ale ta.musi. to wyobraź sobie co robi prywatnie! Ktoś kto podkreśla JAKI JEST SZCZERY taki nie jest. Szkoda ze kasuje komentarze ze schowała live . Kłamie jest okropna i tyle w temacie. Zostanie w końcu sama. Nawet jeśli na jej partnera drodze pojawi się jakaś kobieta to i on ją zostawi bo ona jest taka osoba właśnie której nikt nie może zaufać. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.39 Aga prawdę mówi ale gdzie? O Fabianie czy o innych jak nagrywa o nich? Nie rozumiem za bardzo. Mogła przychamowac z gadaniem trochę. A to ze jej partner się slini na inne to przeciez jej odwieczny problem, i to jest jej błąd nie widzi swoich błędów do około a każdego poucza krytykuje obmawia śmieje się itp. Po co obmawia partnera skoro z nim żyje no ludzie jakiś szacunek tak? GDZIE ona go ma ?Dla partnera nie ma a dla was myślicie ma? Kurcze żal mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widze zadnych komentarzy na youtube poza jednym gdzie ktos napisal ze belkocze zeby skasowala kanal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez widac ze to stara lampucera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabcio na bank jest mistrzem minety u kolezanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie juz usunęła od kwiatuszka komentarze? ???Szybka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunęła a ja tam napisałam tez odp do kwiatuszka i nie ma! A ten cały summer to Fabian hahahaah Kwiatuszku ci odpisał. . Jaka ona szybka ja piernicze czemuż to skasowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Któraś ma tu straszny żal d**y o fabianka, coś czuje ze dawne kochanki próbują leczyć złamane serca i boli bardzo ze fabian wybrał age , zazdrosne latawice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwiatuszki wiec masz Bana:) Czego ona się boi skoto tu kłamią DAJ LUDZIOM POCZYTAC. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaahhaahah Umrę wyroochal inne i Wybrał ja no proszę Cię hahahahahahaha A tych kochanek to napisz ile miał :) zazdrosne o co ?ze przepuka wszystko co mu się nawinie? To wstyd raczej, no żeś wymyśliła! A jego może tka kopaly te kochanki jak się dowiedzialy ze je oklamal iż jest sam wpadlas na to ? Idź spać idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.50 No to wybrał DUMĘ wtf. . Beauty Góru przeciez youtubowe. . Nie pisz za nią bo ja osmieszasz wręcz i dole wasz oliwy do ognia żeby tu po niej jechali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:50 Chamuj bajer pisdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widokami obronczyni BRAWO TY przyszłas ja bronić a się podpisalas pod tym ze On miał kochanki hahahaha ales ty mądra no i kto tu mydlic oczy kto ???Brawo wy desperatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brandy co bys nie zrobila i co bys nie mowila,ile kont bys nie otworzyla zeby sobie slodzic to nic nie zmieni faktu ze jestes stara beneficiara ze zniszczona twarza.Cycki tego nie zmienia,rozowa wata na glowie tez nie.Masz kanal o niczym,kupujesz tony gufna,malowac sie nie umiesz,masz tipsy za funta i ubrania dla nastolatek.Zal zeby 40 letnia kobieta tak osmieszala siebie i swoje dzieci,o nalogu alkoholowym nie wspominajac.Bajoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej corega a nie boisz sie ze zlapiesz syfa od pawiana??chyba ze juz masz bo cos sie wircisz na tym stolku przy nagrywkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babo usun kanal wstydu oszczedz polskiej emigracji....albo chociaz nie mow ze jestes z Polski.Ruska bardziej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.50 Rację masz. Każda chciałaby mieć chłopa który co roku musi się po zdradzie oświadczać. Ile to pierścionków można się nachapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak chlop ktory otwarcie zdradza to ideal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazde dziecko z kim innym,jakas jedna wielka patologiczna rodzina z tego powstala.Moze i nawet wspolny gang bang w Hiszpani lub w Uk?Kobieto nie pograzaj sie,czy te ochlapy z youtuba sa tego warte? Bo jak widzisz twoje przyjaznie z wickami sa tylko w twojej glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×