Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
nie mam dzieci, więc się nie znam. W ostatnim przedsylwestrowym vlogu po wyjściu z klubu dzieci czekały na Candy i ona pocałowała się z dość dużym już synem w usta. Czy to wypada jeszcze w takim wieku całować tak swoje dzieci? Wiadomo, że jak są mniejsze to jest naturalne, ale jak Gracjan ma z 8-9 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kendi vlog sylwestrowo! Hejkaa! Wita sie z wamii. W taka ciemna noc. Wyglada jak pudelek. Sorry za jej luk. Ale, o, o! Nie prostowala, tylko cos porobila, w sensie, oliwki odzywki. Oko ma wyraziste. Zaprasza na najt wlogaaa. Ma torebeczke. Taka o. Stylizacja o taka o, o taka. Wychodza. (Belkot o rozdaniu, Fabian cos tam dodaje). Swieci sie wiadomo, jak, jak, jak kendi, jak psu jajka. No. W sylwestra nie chciala wychodzic. Szkoda pieniedzy. Nie lubi duzo ludzi. No. Zimno jest. Kurtalke me. Zimno jest. Taksowka. Pokaze stylizacje. Swieci sie, nie? (Kendi sie rozpina, wygina, nozki ugina). Tak i tak. No. Oki doki. (Fabian: prosze ksiezniczko. Scena z Taxi). Wygladaja jak w limuzynie jakiejs. Poprosili o muzyczke glosna. (Kendi taniec glowa .... Dziubek ... Fabian oczy kaprawe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabian oczy kaprawe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejo, hejo, sa na miejscu. Weszli do spuna. Kazdy zwraca uwage. Tam jest Fabian. Hejka macha wam. Swiatlo do d**y, do bani. Panowie z tylu podgladaja. Pawian idzie w slol molszyn. Maja desperadosy (Kendi az sie humour poprawil). Wszyscy patrza o co chodzi o co kaman. Uderzyla sie w kostke. Bedzie na baletach. Jest niekorzystna. Musi sie pochwalic, ze chcieli od niej dowod!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tnie mi streszczenie :( Napiszcie czy druga czesc weszla, bo u mnie watek sie zawiesil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi sie pochwalic, ze chcieli od niej dowod!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi sie pochwalic, ze chcieli od niej dowod! chcieli od niej dowod! No! Naprawde! Czad. Oooo. Oooo. Tak to wyglada. Bajoo. (Glosno, ciemno, podloga. Fabian sie wygina. Fabian zaklada lampe na glowe. Kendi sie wygina. Buziaki sle. Kendi oparta o bar. Z podarta, wychudla nozka, pawian wisi na kendi, ta macha reka, tanczy). Sa w domu. Coz. Bedzie sie rozbierac. No I coz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Streszczenie level master!buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cosvmi sie zdaje ze te dzieciaki to same w domu zostają jak Candy na balety rusza. Przyszli w nocy a one nie śpią? Co z niej za matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcieli od niej dowód, bo to był bar dla młodych, gdzie od 50 roku życia nie wpuszczają, a sądzili że tyle ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróciła już mocno nieświeża z baletów pewnie o 2 w nocy., bo trzeba doliczyć przydrożne bzykanko z Pawianem, a biedne dzieci czekały na matkę. Na pewno się zamartwiały, czy w ogóle dotrze do domu po tej beczce Desperadosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym pocałowaniem się to nie przesadzajmy. Sama mam syna przylepkę. Jeśli Gracek sam chciał ją pocałować, to przecież się nie odwróci, czy mu nie zabroni. Dzieci nie mają na myśli tego co dorośli chcąc pocałowac rodziców, a na pewno nie dzieci w tym wieku, wbrew pozorom to jeszcze mały chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, dokladnie, tak baraszkowała z Fabianem że jak złapała się drzewo, to połowa jej sztucznych szponów pozostała wbita w korę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię czepialstwa, a zarzucanie matce ,że pocałowała synka w usta to jest ostra przesada, każda mama kocha swoje dzieci, nawet jak czasem nam się wydaje,ze się nimi źle opiekuje. Tak się nam może wydawać, nie jesteśmy z nimi 24h ale....! Czy oglądałyście uważnie wyniki konkursu??? Za każdym razem gdy losuje, jest CIĘCIE!!!!!! Ona podmieniła karteczki na bank... ale wiochaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko Jej przyjacioly wygrywaja te badziewne zuzyte kosmetyki. Wow szal cial.seks Z Pawianem no padlam Dziewczynki,kocham Was normalnie! Ale Fakt faktem pocalowanie syna W usta jest normalnego,przeciez mlody ma dopiero 9lat nie popadajmy w przesade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna na szczęście napisała, że nie ma dzieci, więc mogło ją to zdziwić. Dla zdziwionych - to nie był pocałunek w usta, tylko całus w usta :) Wszystko zależy od kontekstu. A kto ma dzieci, ten wie że w tym wieku bez względu na płeć dzieci lubią się jeszcze tulić i czuć bliskość rodziców. Dla mnie to akurat bardzo miły gest ze strony i tak już styranej imprezą matki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcieli od niej dowód, hehe chyba odcinek renty starczej. Jej twarz wygląda masakrycznie staro, jak pierwszy raz ją zobaczyłam, myślałam, że ma ok 45 lat. Ta babka nie ma w ogóle wyczucia smaku i stylu. Włosy sianowate w tandetnym kolorze, skóra koloru pomarańczy i robienie się na nastolatkę z twarzą starej babki, żeby chociaż wyglądała młodo i świeżo, to jej stylówa (mimo że tandetna) byłaby do przełknięcia. Jedynie figura ją ratuje, ale na jej miejscu zamiast w piersi zainwestowałabym w zlikwidowanie tych koszmarnych zmarszczek na twarzy, zrobienie zębów i trochę wypełniła usta. Nie wiem od czego wygląda tak staro, mówicie, że pije, ale pewnie też solarka przez lata zrobiła swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki dziewczyny za wyjaśnienie, to ja napisałam ten pierwszy komentarz apropo dzieci, wszystko okej w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten buziak nie taki dziwny jak buziak z takim chuchem.Dzieci w uk nie mogą pozostawać same w domu do 13 bodaj lat. Pozatym ona wcale nie jest taka zgrabna,raczej wysuszono-odwodniona i dlatego takie zmarchy na buzi. Gdyby zaczela nawadniać organizm ale nie piwskiem( bo alkohol odwadnia )to stan skory by sie zdecydowanie poprawil,na buzi rowniez. No i te koszmarne włosy ,nadają sie tylko do ścięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, miałaś prawo nie wiedzieć. Kiedyś mnie też to dziwiło, więc akurat mnie Twój post specjalnie nie zaskoczył, ale to naprawdę normalne :) W sumie napisałabym, że dziecko czuje naprawdę miłość do matki, chcąc się tulić itp. co stawia ACC w dobrym świetle, choć ja mam w stos. do jej zachowań naprawdę wiele do zarzucenia. Ale fajnie ze dzieci do niej lgną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie dzieci Ja kochaja... I Ona je w sumie chyba.. tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci sa poprostu wdzieczne ze odryglowala drzwi :-) Streszczenie zajefajne ,wylalam kawe ze smiechu a do pani zdziwionej-w UK mozna niestety tak zyc,pelno tu beneficiarzy i polakow za ktorych poprostu wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:38 no tak, bo siedziały w salonie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Candy już nie wysyła swoim " psiapsiółom " paczek to muszą brać udział w jej konkursach Tak swoją drogą to czemu ta największa jej psiapsia zrobiła ten album na rozdanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U naszsj Brandy Agi Jak W chatce Baby Jagi Dzieci przy zamknietych drzwiach I roletach A Brandy Jaga na baletach Bo wiedziec tu musicie Ze takie to bywa zycie Jak W bajce I Madrycie Jak to my podatnicy Oplacamy luksusy Jadze baletnicy Tysieczna paletka,milionowa pomadka Taka to Z Brandy Jagi Luksusowa Natka Beczka piwa butla wina Ot zycie bez stresu ma dziewczyna Dzieci ma Z przymusu,tak Jakby dla kasy Jak dzieci niegrzeczne To hyc ryglujemy zawiasy A benefity na konto splywaja Powodow do hauli dostarczaja Dostarcza ich tez Pawiana krocze Dlatego tak Pawian czesto rechocze To nie jest hejt zatem bez spiny To poezja pod strzechy Cieszmy sie dziewczyny! Candy Brandy Baba Jaga Najdluzsza jutjubowa benefitowa Saga Dzieki CI Jago ze chwytasz za kamere I dajesz mi rozrywke na kolejna niedziele Duzo blichtru,kiczu jak U Kardiaszanow A wszystko dla subow,polubien I szpanow Prawie jak U Kim CYCKI zrobione Czekamy na posladki az beda doczepione A teczowe wlosy to nowosc nad nowosci Chyba Kim Kloe czy Kendall Padna Nam Z zazdrosci Mysle ze reality show Mamy juz nagrane Bo Brandy Candy MA wiele planow Tytul?ACH tytul...czekajcie kochanie... WITAMY U FABIANOW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahaha. :D:D:D Powinnas się zatrudnić w jakiejś gazecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha.... Super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche wyszly mi Z tego rymy czestochowskie tzn candowskie Ake od nadmiaru Candy Brandy mozg mi sie lansuje.czy Pani Od streszczen tez tak MA?tzn ze mozg Jej sie lansuje?a czy innym Pania tudziesz tez? Personalnie do Candy Brandy nic nie mam ,wchodze sobie na Jej kanal dla czystej rozrywki.... Tylko czasem wlasnie Z nadmiaru Candy wychodza mi takie kwiatki. Pozdrawiam Was niedzielnie,a Candy Brandy to juz W ogole ,Bo Jestem pewna ,ze to czyta? OGLADAC FILMIKI BEDE OCHOCZO A BRANDY I PAWIAN NIECH SE RECHOCZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I innym PANIOM mialo byc!widzicie o tym,ze mi sie zwoje mozgowe zresetowaly....bajoooo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×