Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Wychodzi z Niej zawisc I malostkowosc.taka Z Niej guru....jak...itd itd...nie rozumiem,po co jej te sztuczne cyce byly??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.35 Bo ma mordę nie wyjściową to myśli ze cyckami podniesie oglądalność i ze teraz jest atrakcyjniejsza tylko gdzie?bo wygląda komicznie z tymi cycami jeszcze żeby je zrobiła tak delikatnie taka korekte żeby sama się lepiej skoro miała jakieś tam potrzeby, ale ona wybrała odrazu opcje NA KURWISZCZE i siada eksponuje te doje i dumna jest a morda zjechanej pijaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miala farbowane wloisy Z dodatkiem Opliplex.. Po co znowu sama kombinuje???niszczy je tylko.... A kolor I tak niewyjsciowy....strasznie jest plastikowa...to bylo modne 16lat temu....czy ona tego nie widzi???? I jeszcze ta buzia zniszczona przez alko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buzia tez zniszczona solarium w nadmiarze, zmiany nieodwracalne. Dziewczyny, kultury troche, nie ma potrzeby uzywania wulgaryzmow czy okreslen typu: 'morda, pijaczka, kur... szcze itp. Jaka by nie byla, uwazam ze tego typu inwektywy I okreslenia sa niepotrzebne. Mozna wymienic sie opiniami ale nie ma potrzeby obrazania kogos w taki sposob, to chyba nas rozni od patalogicznych zachowan i odzywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.53 Jak bym takie włosy miała to lecę albo do fryzjera albo farby je na ciemny Nie wyszlabym z domu z takim czymś TO jest porażka A ONA MOWI TO JEST TO CZEGO CHCIAŁAM NO KUUURWA HEHEEH. takie włosy mają ruskie prostytutki albo takie małolaty 15 16 lat co same w domu kombinuja i im nie wyjdzie a ze nie pracują to ich nie stać na fryzjera. Ale ona jedyne zakupy mniej i raz w miesiącu na odrosty może iść i miałaby zadbane ładne i przede wszystkim ładny blond! Ale ona się kreuje na styl d***** i te jej ciuchy takie nie eleganckie w tym wieku tak się ubierać Jakby moja mama tak wyglądała to bym jej powiedziała mamo weź ty się ogarnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale ona się tylko kojarzy z kobietą z czerwonej ulicy i pokazuje się pijana no to jak o niej mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety styl ladacznicy....wszystko tanie badziewne,plarikowe ,noniron....wydaje fortune na kosmetyki I inne badziewia,nie moze poprostu kupic czegos porzadniejszego,gustiwniejszego????no Fakt nie Moze...Bo mysli chyba sztucznymi cyckami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK masz prawo do takiej opinii. I mowisz ze jakby tak Twoja mama tak wygladala to bys jej zwrocila uwage. A powiedzialabys jej: 'no matka Ku....wa ty jak ruska dzi...ka wygladasz'? Nie wydaje mi sie. Warto nauczyc sie wyrazac swoje zdanie w kulturalny sposob w mlodym wieku, przyda to sie pozniej w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurffa jacy wy POebani jesteście....sieroty umysłowe:D Żeby się takimi bzdurami absorbować.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli Aga to czyta, to mam nadzieje,ze wyciagnie wnioski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do mojej mamy bym tak nie powiedziała bo wiem kim jest i mam do niej SZACUNEK a do Acc nie mam ... A nie mam dlatego ze to co sobą reprezentuje to dno społeczne i to upublicznia, sama się taka właśnie prezentuje na tym YouTube i opinie sobie wyrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal podtrzymuje zdanie, ze kulturalna osoba nie powinna sie wypowiadac o nikim w ten sposob niezaleznie od tego czy kogos szanuje czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.40 Może i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej porady, hahahha! Ja nie mam kanalu na yt i tez moge jej cos poradzic: Aga, nie nagrywaj po kielichu. Zrob cos z wlosami, bo ta jajecznica na glowie wyglada strasznie. Nie udawaj nastolatki ze swoimi strojami, bo to wyglada groteskowo. Daj spokoj z solarium i zainwestuj w pielegnacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czekam na nowy filmik Agi. I kota ma ladnegomi milusinskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.13 Dokładnie tak jak mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kot ladny,dzieci ladne,nikt nie mowi,ze nie,ale co poza tym???gdzie szacunek do widza,skoro ciagle zale I obmawianie..I jeszcze te alko...och Candy Tys naprawde Brandy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie nikt dzieci tutaj nie tyka bo są ładne ogólnie fajne .. Samo to co ona nam pokazuje co soba reprezentuje a próbuje każdemu mówić że ona to jest najlepsza nie omylna i robi wszystko najlepiej. A te zasowki w drzwiach to już kompromitacja na całego. Może i ma serce dla dzieci ale jest taka zimna w relacji np jak kręci z córką tam nie widać więzi matka z córką to takie chłodne ze strony Candy. Liczy się tylko ona jej nagrwyki jej ciuchy zakupy i myśli ze pięknie wygląda a tak nie jest. Ona cały czas ma parcie ongadywania i wmawiania ze inni to kłamią a jak jej ktoś napisze prawdę to zaraz usuwa i straszy paragrafami, a żeby kogoś oskarżyć to naprawdę by musiał ją ten ktoś prześladować itp A podać ludzi z cafe do sądu no śmiech na sali kto ale wystrszy tych bredni PO 1 WSZE ONA NIE MA KASY NA PROCES NA ADWOKATA NA TE SPRAWY NA KAŻDEGO Z OSOBNA wiec co ona w ogóle mówi! Każdy z nich tak mówi a do sądu nie poszedł haha A po 2 to by ta osoba musiała nawet łazić za nią pisać na priv żeby ktoś uznał to za prześladowanie. .Trochę ogłady CAndy jest wolność słowa! A my nie piszemy cytuje "ty kur..o" tylko wyglądasz Jak ku..a a to już jest mega różnica A za każdym razem kiedy ktoś jej walnie komentarze typu TY KŁAMIESZ CIĄGLE OBGADUJESZ ona zaraz mówi o pragrafach. .a kto jej kazał pić na wizji lub nagrywać popijajac lub wrzucać film na gazie? To teraz ma taką opinię i co jej te paragrafy dadzą? No przecież są filmy jak mówi PIJE PiWKO to co zmyslil sobie ktoś -nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy inni tez odbierają ja jako agresywna osobe? W tych pogadnkach kontrolowanych szczególnie. Dokładnie nie powiem w ktorym momencie bo ogladalam pobieżnie i na przyspieszeniu, ale w kilku momentach az kipiala agresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam też takie wrażenie ze ją aż rozsadza od srodka! W niej się gotuje ze ktoś nie myśli tak jak ona i jej nie zachwala a to ze ma mało subów ja doprowadza do szAlu to widać bo zaraz nagrała film ze YOUTUBERKI kłamią o zarobkach no ze niby tylko ona 1 taka szczera i taka super. Jej spokoju myśliwiec nie daje, że ona stoi przy garach i tylw widzów ma A TA ZAKUPY I WSZYSTKO I KURCZE JA JESZCZE KRYTYKUJĄ ta złość jest widoczna na jej twarzy w jej głosie i gestykulacji nerwowej rąk i te cięcie jedno drugie 5 filmu świadczy o tym ze ona z nerwow nie potrafi się wypultac i nagrać skladnie filmiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieraz mowilam,ze cora sie do niej tuli,a ona taka zimna... Pawiana przykrocila,bo boi sie o benefit....nic do niego nie mam,ale pojac nie moge co on w niej widzi????Poza tym jaki facet siedzi z gola klata I nagrywa filmiki???widac,ze tez szuka poklasku....,a dzieci mysla,ze tak trzeba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam ze dzieci w ogole nie powinno być w filmikach!! Matka chce niech nagrywa, a dzieci niech zostawi w spokoju. Rozumiem raz czy dwa pokazac na jakichs wakacjach cala rodzinę, ale po co do pierdzenia o kosmetykach, wlosach itp ciągnie dzieci ktore sa za male żeby decyzji co jest dla nich dobre a co złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawian wypisz wymaluj Pawian ! Pasuje do niego jak ulal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabian Pawian,to taka odmiana jego imienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nie powinno być dzieci A widać ze się same nawet specjalnie nie pchają. Córka czasem coś tam chce pokazać ale nie jest zbyt rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
corka ma juz swoj kanal na YT....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiem ze Fabian Pawian bo podobnie brzmi, ale ten Fabek sie chwilami podobnie do malpy zachowuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coo?? Serio 12 latka ma kanal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawian to pawian I tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kanał ma bo mamusie komentuje zawsze i od dawna ale ona chyba nie nagrywa ona ma poprostu konto na YouTube aby mogła komentrze pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×