Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Jaka ona durna ktoś napisał ze sobie sama pisze te komentarze to musiała być wczoraj na kafe bo dziś napisała komentarz z konta jakiegoś fAneta tego co pisał o paracetamolu i podpisała Wiktoria hahaahahahahahahah ona jest naprawdę niereformowalna pijaczka z zanikiem pamięci i własnej wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, chciałabym zrozumieć co napisałaś, ale nie daję do końca rady. Jedynie skumałam, że sama sobie pisze z lewych kont komentarze, a w to akurat nie wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma komentarzy bo ja oglądają dla beki ludzie a ma więcej krytyki i to nie ze hejtu krytyki konstruktywnej, której ona nie potrafi znieść to kasuje te komentrze a tych dobrych ma zaledwie 2 lub 3 czasem 4 to jak ona wygląda wtedy? Skoro tak mówi MOJE WIDZKI TO O MNIE DBAJĄ SĄ ZAUFANE ITP yhym wkoło komentrzs Becia honey i nikt po za tym to zaczęła wlazilc na kanały tych młodych nowych dziewczyn z dziećmi co kręcą vlogi domowe, tam próbuje się przebić tak samo jak to robiła z myśliwiec bo one zaczną zbierać widzów i ona szybko paczki im posyla. .A że ma pusto pod filmami to pootwierala sobie konta i sama sobie pisze komentrze pod filmami a przelogowujac się na konto Aga cosmetic candy odpowiada na sobie samej na te komentarze. . Ona musi się leczyć. .bo jej zawiść aby zajść wyżej niż karolina Mysliwiec juz zaszła tak wysoko ze ona nagrywa odpowiwdzięczny na jej filmy tak jak ostatnio o zarabianiu na YouTube ciągle pije do Mysiwiec wiec ja nadal ogląda! Tak już jest zdesperowana żeby jej kłody wbić pod nogi i żeby mieć tych subów więcej ze juz nie wie co robić nawet gotuje na filmach gdzie się zarzekala ze ona łyżka w zupie jak ktoś miesza to nie lubi oglądać bo to jest nudne! I co z tej deprechy wali piwo winko i gotuje. Dobry psychiatra tutaj tylko juz potrzebny. Jak zmian wywalić cyce do kamery to jest żenujące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to ze ona tak o tej szczerości mówi a co robi -sama jest hejterem bo jak mogła posłać zrzut ekranu i napisać Zobacz co tam piszą tej lasce. .A jak ta osoba weszła takiego komentarza nie było pod filmem to skąd candy brandy widziala taki brzydki obrazliwy komentarz - a no widziala go bo była jego autorka i ona wchodząc na film widziala komentarz a my wchodząc nie widzialasmy nic bo YouTuberka z tego kanału ktoraz ona obrazala nie udostępnila komentarza bo ma weryfikację i najpierw zatwierdza te komentrze aby inni mogli je zobaczyć. Więc pytają się candy jak ty to widzisz tam nic nie ma a ona 2 raz posyla zrzut ekranu i dopiero się skapnely dziewczyny nooo tak ona widzi tylko bo sama to napisała i się podnieca ze ktoś tamtej jedzie I od tej pory sporo właśnie tych dziewczyn się od niej odsunelo. . ONA WYKORZYSTAŁA NIE JAKA PYSIE tam nią sterowala i w ogóle i ja też hejtowala pod filmami później żeby tamta zniknęła z YouTube . Każda zaczęła krytykować pouczać i one przestały z nią rozmawiać juz. A widać kiedy ona pisze sama do siebie bo tam Agusia Agus i nie emotikon normalny tylko dwukrotny kreska. .A to ona tylko tak właśnie odp pod filmikami innych YouTubereklama, poznać styl pisania odpowiedzi i sposób wyrażania się, czytając komentarze łatwo zobaczyć które konto pod jej własnymi filmami ona sama prowadzi. Ale żeby być youtuberka i otwierać lewe konta i jechac innym pod filmami to jest już chore! A za chwilę wejść z konta głównego i posylac buziaczki patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już skumałam. No to jaja jak berety :D Sama kręci na siebie bicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co promującej napisać prawdę pod filmami to ona odpowie na komentarz raz i za chwilę skasuje juz to wszystko, i ustawia szybko konto na weryfikację komentarzy, bo jakby poczytal inne dziewczyny te fakty to by każda zaczęła pisać NO TAK FAKTYCZNIE TO TAK I TAK TO I TAMTO i ona się tego obawia ze by upadła szybko nisko to bardzo pilnuje co kto pisze i blokuje systematycznie wszystkich. To jest największy zaklamaniec na YouTube. Jedne laski wciskają kosmetyki itp reklamę ale ona to oszust żądny sensacji ona by chciała mieć taki kanał jak stylizacje! !Takie guru kosmetyczne a gdzie ona taki tuman w życiu nie dojdzie do niczego. Pisala do dziewczyn sama się chwailila w filmie ze pisała do dużych kanałów a nikt jej nie odpisał. .no bo ja widzi na wizji takie coś to co ma ja polecić? Ma jej odpisać kurcze NO TAK ZRÓB CZY TAK jak ona nie powinna nagrywać nawet bo to co robi to tylko wstyd dzieciom i rodzinie z Kołobrzegu. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agusiu, za to ze na lewo ciagniesz zasilki udajac samotna matke tez sa paragrafy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, gdyby nie jej lewe konta gdzie sama sobie wklepuje komenty, to pewnie zostałyby tylko dwie, lub 3 wierne jej osoby. Ja też oglądam ją z ciekawosci co babsko tym razem wywinie, ale nie zamierzam pisać jej komentarzy. No ok. raz jej napisałam gdy dopiero zaczęłam oglądac jej filmiki i na kazdym z nich wtedy był Fabian, który wiecznie był naprocentowany. Napisałam jej, że wstydziłabym się wstawiac taki filmik, jakoś chamsko mi wtedy odpisala, ale już nie pamiętam dokładnie co. Fałszywa i zagubiona strasznie. Dokladnie - z tymi vlogmasami. Wyśmiewała inne od mieszania w zupie i pokazywania dzieci, a potem codziennie kręciła dokładnie to samo - jedzenie i dzieciaki. A już na punkcie Myśliwcowej to ma jakąś obsesję. Ogląda każdy jej filmik i nawet nie potrafi chwilę odczekać, tylko tak ją nosi, ze od razu po niej musi kręcić te same tematy a potem udaje, że już dawno planowała i tak się akurat zbiegło. Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko Fabian na gazie nagrywał. . Każdy ich chalenge wspólny to ona napita nie źle,a on to już totalnie. Ale od stycznia trochę przystopowala chyba sobie zdała sprawę iż ludzie widzą ze piła! Nagle się nabija O no piwo wypije z Oliwia itp Wiadomi ze dziecku piwa nie daje, że chodziło jej o to iż ludzie zwracają jej uwagę o piciu piwa czy tam winka A CO TO WINKO PIWKO JEDNO u nie niestety nie jedno, a jak już pije sobie to po co całemu światu pokazuje swój stan bo widać ze juz prawie odlatuje, trzepie ta głową w nerwowym tiku aż ja nosi. ...... Pisala ze tak wygląda bo ja bolała głową i wzięła jak to ona mowi TABSY czyli tabletki ale chyba kurcze nie te TABSY .. haha Ale na poważnie widać kiedy ona jedzie na procentach i kogo ona chce oszukać? Szkoda mi tych dzieci bo nawet dziadkowie się odsuneli przez nią od nich Słuchając jak Fabian się wyslawia (nie patrząc na wygląd i udawanie kozaka) to mówi ładnie, milo zupełna odwrotnosc jej gadki z rynsztoka. Także myślę że jego rodzice jak zobaczyli kogo on im przedstawia A ONA BYŁA UBRANA TAK JAK NA YOUTUBE PREZENTUJE i tak się wyslawiala przy nich, no to się nie dziwię ze niechcą kontaktu A najsmiesnieszy fakt to TAKI ZE ONA WIGILIĘ ZROBIŁA TYDZIEŃ PRZED 24 GRUDNIA HAAHAHAH bo był Ojciec Oliwi no kurcze! Oke mogła ich ugoscic ale w dniu prawdziwej wigili zrobić normalnie znów typowe potrawy, a ona pojechała na lodowisko i mówi we vlogu ze oni już mieli święta i gości tydzień temu TO JEST PRZYKŁAD JEJ DEBILIZMU. . Taka kucharka a dziecko jadło żeberka i mówi MAMO DOBRY TEN KURCZAK no sory to swiadczy o tym tylko ze ona nie gotuje totalnie, jedynie jak chce nagrać cos bo akurat kasy na kosmetyki niema a na YouTube trzeba film zapodać. Kupuje same śmieci żeby coś tam dzieci zjadły boze tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pinkaa tv to cie zyskać widzów wszędzie wchodzi i pisze NAGRYWAM ZAPRASZAM DO MNIE, zobaczyła paczkę od Access u Jasminovaa Barabetka - film dostał fale hejtu i zniknął z YouTube haha no ale ta cała pinkaa TV napisała oh zazdroszczę paczuszki i jeb poleciala do Access na kanał i w większośc***isze tylko FAJNY FILM ,SUPER FILM ,a nawet nie ogląda aa chodzi i promowanie siebie i chęć paczki od Acc. Napisalam nawet komentarze tej całej Pinkaa TV ale nie udostępnila ich i odziwo od wczoraj zaczęła pisać dłuższe komentarze hahahaha Ale te.laska jest durna pokroju Acc. Dziwię się również tej honey bo wygaldala na taką naprawdę skromna dziewczyne, wręcz do Acc nie pasuje. Ta niby Sis to raczej nie żadna siostra bo Candy rodzina nie wie ze ona nagrywa. Najpierw zaprszala na swojego Facebooka wszystkich a teraz ma profil prywatny bo po aferze z myśliwiec się wystraszyła ze ktoś pośle coś do jej rodziny. Ciekawa jestem czy rodzicie dumni by z niej byli pijanej na YouTube. . wstyd wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maziowa szkocja tez patola w SZLAFROKU tłusty łeb fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
honey kompletnie nie pasuje do ACC - zupełnie nie poziom tlenionej ACC. Nie wiem w jaki sposób były w stanie się skumać. I to jak widać dość mocno. Ciekawe kiedy honey przejrzy na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puki jej słodzi i przytakuje to będzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki mialo być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam honey i też się dziwię, że się z Agą zadaje, one są totalnie z innej beczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Honey na tym spotkaniu juz widać z buzi taka sympatyczna spokojna A Acc to idzie takie bydło spijaczone z daleka widać Żulowina, wyobraźcie sobie dziewczyny taka sytuacje : Acc idzie w tej jednej ze swoich sukienek, szpilki idzie sobie i za nią jacys faceci coś pomyślą skomentuja Ulala Ona się odwróci A TU TAKI ZONK! MORDA STAREJ BABY ZĘBY REKINA, STARA PIJACZKA czasem jak ktoś idzie tyłem a się obróci to się nieźle można zszokowac :( A jak pokazuje jak tańczy w klubie to tam nikogo nie ma ,to nie jest dyskoteka gdzie pełno ludzi, tam są sami panowie przy barze to co ona tam chodzi tańczyć i czeka aż ktoś podejdzie i umawia się na numerek? A Fabian jako ochroniarz? Takie wrażenie sprawia bo nawet się ubiera zawsze aż przesadnie wyzywajaco jak kobieta lekkich obyczajów. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero Po Waszych komentarzach przejrzalam na oczy...nie odbieralam Brandy ,az tak negatywnie,nie sadzilam,ze Moze byc taka zawistna,msciwa,klamliwa...itd...to,ze ciagnie benefity na lewo,to wiadomo...Myslalam,ze jej rodzina wie ,ze nagrywa? Inne bjuti guru maja dostepne install,Facebook itd,a Brandy wszystko poukrywane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona miała jakaś grupę i ma specjalny Facebook dla widzów ale tam bywa sporadycznie. A jak ktoś chce z nią coś pisać a nie ma kanału na YouTube to musi najpierw ją mieć na instagramie ona wtedy przeswietla osobę ,a jak dłużej pogadać to zaproszenie dopiero na Facebooku akceptuje. Jest zaklamana nawet połowa z was się nie spodziewa jak bardzo. Zobaczcie jej początki ile tych YouTuberek tam miała pogaduchy pod filmami itp a teraz co? Żadna z tych małych kanałów juz znia nie gada ,nie ogląda. Zostały jejuż Becia ona chyba nagrywa i honey A reszta to niby mówi o kimś ale nie wiadomo czy to nie jej wymysl wyobraźni. Pisze pod filmami Aggie81irl bo sobie szuka koleżanki. I znów te młode zaczynające dziewczyny przekabaca i poucza a to za cicho a tak nie nagrywaj a to musisz zbierać te nie udane sceny na bloopersy A MOŻE DZIEWCZYNY SIĘ SAME WYBIĆ CHCĄ BEZ JEJ RAD! Ona jest posrana. Wszędzie juz się pojawi na każdym nowym kanale nawet mausiowym ALE TAK SIĘ ZARZEKALA ZE NIENAWIDZI TAKICH FILMÓW I CO TAM PRÓBUJE MIESZAĆ tak jak była u Venus północy, oczami Julii ,maziena finezyjna ,szalona mama,malinowa mm,siadam i gadam i wiele innych Każda z tych zaczynała na YouTube i Acc juz tam była już próbowała się wbić jako dobrą ciotka o Mysliwec nie wspomnę i co ŻADNA Z NICH NIE MA Z NIĄ I NIE CHCE NIC MIEĆ WSPÓLNEGO bo obrzydliwe kłamie obgaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po aferze z Mysliwec szukała wsparcia u miszmaszowej 25 ,ze niby myśliwiec tez miszmaszowa 25 skrzywdzila a co się okazało ze to kłamstwo chciała je sklocic ze sobą! I miszmaszowa tez się odsuneła od niej a Jakoś z Myśliwiec nadal mają kontakt! Nie dziwi was to dziewczyny ze ona z każdą miała problem i juz nie rozmawia? To jak to tak?to z 27 osób każda zła krzywdzi Acc?Nieeee to chyba z Acc jest coś nie halo. Bo pewnie popije i miesza między dziewczynami bo ona chce mieć kogoś tylko dla siebie i ma jej slodzic i tylko ja oglądać i za nią być. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to żeby z innego konta pisać dziewczynie chamskie komentarze a potem ze swojego wchodzić i jej słodzić to są normalnie szczyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę z tym zrzutem ekranu, strzeliła sobie w kolano :D No to po takim czymś widać kim jest naprawdę, a jeszcze miałam resztki nadziei że może inni zbyt źle ją oceniają (i ja też).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej za każdym razem piszą w komentarzach własnego tym ze kłamie ma lewe konta no ale ona oczywiście ma weryfikację i blokuje bo byście sobie wtedy poczytaly co jej zarzucają. Nie wiem czy by wam bardziej kopary nie opadły niż teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslicie,ze Jej "kariera" na YouTube sie skonczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21:13 dlaczego tak przypuszczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bez dowodow to każdego można oczernić. Nie ma dowodow - jest niewinna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wiesz? Bo inaczej nie moge tego zrozumieć jak w ten sposób że sama zasypujesz ją takimi wiadomościami z tym że pod fejkowymi kontami. Czyli robisz to., co sama jej zarzucasz. Chyba że masz jakiś dowód na to, że tyyyyyle osób jej tak pisze. Masz z nimi kontakt, że informują cię o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skwara rulezzz :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde skad macie takie info o Jej roznych komentarzach,kontach itd?Z czystej ciekawosci pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brandy na kafe juz jesteś haha lyknelas juz procenty? Dobrze wiesz co robisz po co się głupio bronisz :) odblokuj komentarze :) tak z wieloma ludźmi mam kontakt właśnie i nie jedna ma o niej wiedzę. Zobaczycie same za jakiś czas do czego się sama doprowadzi :) A ty Brandy kręc nadal te Kity ,myślisz ze masz przyjazne osoby wokoło siebie tylko szkoda że Cię sprzedają. Ponagrywaj jeszcze trochę mądrości na mesenger :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta jedna ma tu racje pod filmem o szczerości i zarabianiu na YouTube były komentrze widziałam od 2 osób a ona odpisała ,a za pół godziny to zniknęło. Musicie się przypatrzec ona czasem coś niechcący udostępni odpyskuje i usuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×