Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Oo .ooo no tak Paragrafy ma przecież na każdego hahaha żeby wystraszyć kogoś co jej pisze. No masakra. Jakby się niczego nie obawiała to ponoć TAKA SILNA MA WSZYSTKO W D***E nie blokowalaby komentarzy. A ona się boi przecież widać ze ma same och i ach nawet już łapki czasem blokuje. Psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Candy Brandy Duzo gada I dowcipkuje Co nie podpasi, to pokasuje Jedno ukryje,drugie pokaze Taka loteria,te komentarze Z jednego konta,Z drugiego konta, Tu cos odpisze,tu dooglada Rejwajch sie robi jakby W kurniku U naszej Brandy na kanaliku Uwazaj Candy,jak to sie rozwinie, Kto szabla wojujue,ten Od szabli ginie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.10 Ha ha jesteś mega haha to było podsumowanie tej karierowiczki ona robi show kontrowersjami No jak można na YouTube nagrywać filmy o kimś i tam jechać po nim samo przez się mówi już ze ona jest chora na głowę! I nadal musi śledzić kanał K.M bo leci nagrywać kontrę. Zryty beret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem tego konfliktu miedzy Brandy,a M ysliwiec,a nie chce mi sie cofac do poprzednich filmow.Ktos cos wytlumaczy na szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.42 Z filmików się nie dowiesz bo Brandy film zablokowała hłe hłe hłe Zrobiła live pijana i jeszcze popijala drineczki Poszło o to ze W skrócie ujmując ACC POSYLALA PACZKI. K.M I CHCIAŁA JA ZA KOLEŻANKĘ NAGRYWAJA JEJ WIADOMOŚCI NA.MESENGERA I PISAŁA DO NIEJ WYSYLALA BUŹKI SERDUSZKA a K.M nie zawsze miała czas odpisać i ACC uznała ze Karolina ja olewa i rozmduchala aferę Zaczęła puszczać pijana nagrwyki z mesengera z ich rozmów prywatnch,ale puściła 2 słowa i zaraz wylaczala UCIELA SENS WYPOWIEDZI w tym miejscu gdzie była najważniejsza wypowiedź i z tych dwóch słów zrobiła aferę ze K.M nie zależy na widzkach itp. Ale K.M nagrała odpowiedz dla niej i puściła cala swoją wypowiedź a tam nie o to chodziło. Ogólnie to Brandy Candy miała pretensje ze K.M nie wnosi i nie pielęgnuje znajomości z nią ze nie dzwoni do niej i nie pisze ze taka koleżanka ze ona jej wysłała paczki a ona odpisuje raz na tydzień. . No sory ale K.M niea czasu non stop pisać z nią i ochoty a ze Brandy siedzi na d***e i nic nie robi no to tylko nagrwyki i pisać do kogoś. . Narzucala. KM z kim z YouTube ma nie rozmawiać a z tym nie gadaj a z tym nie pisz a patrz co ta nagrała JA JUZ ZABLOKOWALAM TY ZROB JAK CHCESZ ALE NAJLEPIEJ ZABLOKOJ ITP. I Karolina niechciala słuchać jej rad wiec próbowała się odseparowac a ze brandy chciała ja na własność no to sie w****ila i zorbilam live. Jak jakaś zakochana lesba która opuściła miłość hahaha I na tym Live mówiła brandy ZPAYTAJCIE MISZMASZOWA 25 KTO TO MYSLIWIEC JAKA ONA JEST JAK KŁAMIE A miszmasłowa się nie wtraciła żadnego filmu nie nagrała a kontakt z K.M mają do dziś a z Acc juz nie rozmawiajaja. ACC później podpuscila jakaś młoda dziewczynę Pysia się chyba nazywała nagadala jej mądrości ze jak nagra live to się wybije i ta głupia weszła na live i zaczęła mówić że K.m i jeszcze parę innych w filmach są fałszywe itp i Acc w 7 niebie była ze tamta rozkręca atmosferę z czego poleciala fala hejtu PYSIE nie zyskała widzów i nawet chyba już nie nagrywa. Tak oto gowno burza BO NIECHCIALA KONTYNUOWAĆ PRZYJAŹNI A TERAZ SIĘ WZIĘŁA I ROBI TO SAMO Z KANAŁEM JASMINOVAA BARABETKA śle paczki słod*******mentarzach wręcz spamuje haha Gdzie przecież nie lubi kanałów z dziećmi? ? Znów jest paczuszka itp ta sama gra A jasminovaa Barabetka nagrała film z ta paczka to w ciągu godziny go usunęła i nagrała drugi ze był taki hejt ze musiała film zablokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obserwuję ostatnio niepokojące zjawisko w populacji robactwa szumnie określanego jako ludzkość. To zjawisko to tzw. social media,żałosne vlogi i inne goowna. Gdyby utworzyć grupę reprezentacyjną idiotów jakich życie wypełniają te bzdury to z pewnością autorka tego tematu byłaby w niej na honorowym miejscu. O ile nie jest wspomnianą vlogerką bądź płatnym polgłówkiem promującym jej wypociny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim żałosnym grzbietem trzeba być żeby życie trawić na wypisywaniu-non stop-na forum bzdur a jakimś vlogu czy tam innym chooy wie czym? Ludzie czy wy tak za darmo tu piszecie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.44 Nie nam za to płacą przecież jak za darmo Za darmo to ty weszlas i się spocilas aż haha żeby zamieścić wypociny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.44 A ty po co tu weszlas czytać? No chyba jeszcze głupota jesteś bo nawet nie wiesz o co chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi płacą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MI TEŻ :) I SOBIE MOŻNA WYBRAĆ NA TEMAT JAKIEJ YOUTUBERKI SIĘ UDZIELASZ to wtedy Kasa wzrasta na koncie :) I tu się nie liczą wyświetlenia i nie musimy z siebie błazna przed kamerą robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.38 Nom Ona się ośmiesza zapadaje film za filmem juz nie wie co ma robić a zysk marny. A my popijając kawkę mamy wpływy; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo tak my dbamy o wizerunek naszego skwarka poczwarka. Zbieramy jeszcze harytatywnie na jej uzebienie i lifting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za obszerne info dot.afery Brandy z K.M. I tak tak, oczywiscie. , ze Nam placa, za darmo przeciez tych perelek youtubowych nie ogladamy! I kto by jeszcze za darmo to komentowal na Kafe?Za glupie Nas masz czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ona bredzi? Pierniczy, że jest taka zaskoczona, że patrzy na większe kanały i tam nie odpowiadają na komentarze, olewają widzów. Jak ona sobie wyobraża, żeby kanał ze 100 tys. subów odpowiadał na wszystkie komentarze? Poza tym, ciekawe, czy gdyby jakimś cudem się wybiła i miałaby już chociaż to 10 tys. widzów, to odpowiadałaby nadal na wszystkie komentarze pod filmami. Chyba że ona 24 h na dobę siedzi na youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.10 Kochana ale Brandy ma czas 24H siedzieć na YouTube ona ma czas ona żyje z benefitow. .dzieci po szkole sanepid sobą się zajmują ona im daje jeść gotowe byle co chipsy spaghetti. .i leci nagrywać na YouTube albo pisać komentarze z lewych kont! !!!Napije się winka i puiszcza wodze fantazji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:10..Obawiami sie ,ze masz racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmowy kontrolowane - streszczenie Hejo hejo kochani, zaprasza na odcinek z jej serii najnowszej jaka sie zwie 'rozmowy kontrolowane'. Dostala propozycje nagrania filmu w tym temacie. Lana banana zainspirowala ja do podjecia takiego tematu. Jej poczatki. Ogladala inne jutuberki, wciagajace to bylo. Nie byla widzem zeby wiernie komentowac. W lapki sie nie wczuwala. Z dworu wchodzila na kanaly. Noc w noc. Tak ja osoby wciagaly wtedy. Zawsze miala manie kosmetykow. Raz powiedziala sobie: kurcze jakie to jest fajnie, moc do kogos gadac. Samotnosc doszla. Byli przyjaciele. Ale z dala od rodziny, bliskich, wiekszosci bynajmniej bliskich. Pomyslala ze fajnie byloby tak nagrywac. Miec osoby ktore cie ogladaja, ktore cie sledza, ktore wiernie komentuja. I to zapoczatkowalo JEJ pojawienie sie na jutubie. Zakupy przytargala i to byl przelomowy moment. Nie wiedziala jak zaczac. Wiecie, od czego zaczac. Zeby bylo dobrze. O. W pierwszym filmiku podzielila sie zakupami. Na materacu siedziala. Nie wiedziala jak to bedzie odebrane. Bo ma tylu znajomych. I rodzina i znajomi i przyjaciele i ktos moze to podejrzec (?)... Ale pal licho, raz sie zyje, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Siadla i nagrala. Z gorki poszlo. Chciala wiedziec jak to jest byc osoba rozpoznawalna, tyle osob was oglada. To tak jakby ktos zapukal i wpadl do niej na kawe. Zeby ja poznac blizej. Polubic ja. Sprzet i montowanie. Zmora. Nabycie sprzetu. Zaopatrzenie sie w niego..... (Nudny kawalek przewiniemy) O informacje prosila wyzsze kanaly...osoby jej nie odpowiedzialy ale niektore jej odpowiedzialy. Teraz moze na nie liczyc. Ustawienia to zmora. Czarna magia. Jest samoukiem. Maka nie posiada, mowimajker sciagnac nie moze. Odpowiedzialnosc na niej spoczywa ze jutube jest. Tam cos trzeba. Swiatelko jest. Lampeczka sie pojawia ze zapasow nie ma. Kadego dnia on jej towarzyszy. W jej harmonogramie. Na wyjazdy sprzet bierze teraz. On jest w jej glowie caly czas obecny. Kontakt z widzkami. Do osiagniecia celu jaki ma z dziewczynami to trzeba bylo dochodzic. Doszly jej perly nieoszlifowane diamenty (?) W postaci nas, co niektorych oczywiscie. jutube to poczucie obowiazku ze cos musi. Nie to ze musi sie zesrac i to zrobic, nie w tym rzecz. U niej musze to obowiazek, czycha na nia obowiazek. Czasem mowi ona pierdziuli ma take dni, dol totalny, przemeczenie czuje. Ale czycha nad nia, ma tam takiego aniolka i diabelka ktore mowia jej ze musi cos wykonac....:) Dla jej kanalu. Do obowiazku sie poczuwa. Jak kanal zaczela tak go prowadzic musi. Musi bo chce. To nie jest kolorowy swiat. Myslala ze to jest kolorowe i piekne. Sa osoby uszczypliwe, zawistne, zazdrosne, szukajace odskoczni w swoim zyciu. Jak sie ma twardy tylek to mozna wszystko. Granice trzeba wyznaczac. Ona jak Tworca poswieca sie dla nas. Dla nas, z mysla o nas! Dzieli sie tym co chce, co moze. Na ile nam pozwoli. Ona nic nie musi dla nas. Jestesmy tylko ludzmi! My jestesmy taka sama grupa ludzi jak ona (?). Nie podoba jej sie sposob w jaki jest spostrzegana. Ze na nas zarabia. Przykra strona. Jak ogladamy to jest dobrze, jak zarabia na nas to angle jest jakies halo! O 80 czy 360 stopni (?). To jest tak samo jakby siedziala w sklepie na kasie, i ona nas kasuje (?) i na koniec miesiaca dostaje wyplate .... :) Prawda, czyz nie tak? Robimy z niej kogos kim nie jest. Nie zastanawiamy sie nad niczym. Oby nie ciekawilo nas cos co nie powinno. Ona wyraza nam wdzieke, podziekowanie. Ona nic nie musi, my nic nie musimy. Nie musimy tu wchodzic. Poznaja sie ludzie na niej, naprawde? Najpierw to musi ktos ja znac. Nie oceniac ksiazki po okladce. Bo duzo osob z czytaniem ma straszny problem, a mamy dwudziesty pierwszy wiek. Jest straszna faza na czytanie ksiazek i ona radzi czytac ze zrozumieniem a nie okladki przegladac i spisywac recenzje na temat okladki (?). To jest ciemna strona, te archiwum x. Nie bedzie nas wdrazac. Notowala wszystko. Jarala sie jak chinczyk zapalkami. Tak jak w zyciu jest selekcja tak na kanale rowniez. Kto sie by nie zakumplowal z nia w zyciu codziennym to go po prostu tu nie bedzie. To jest fer. U niej nie ma czegos takiego jak po srodku. Ja sie lubi albo ja sie nienawidzi (i tu sie Kendi myli, mi Kendi dostarcza rozrywki i z niedowierzaniem patrze jak ona i inne dziewczyny upubliczniaja swoje zycie szczegolnie jesli pokazuja nieletnich czlonkow rodziny, a moj stosunek do niej jak do osoby jest obojetny). Ona ma to samo, albo kogos lubi albo kogos nie chce znac. Tak to wyglada nawet na jutubie. Nie da sobie w kasze dmuchac. Bajoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nagrywa pół dnia zobacz ile razy tnie film! Wiec nagrywa wstawki jeszcze raz. Musi mieć filmy na zapas jak to mówi. . YouTube to całe jej życie. .Zakupy zrobi szybko walnie makaron z mielonym lub inne szybkie danie i odrazu zasiada przed kamerkę ona nic innego nie robi. Jakie dbanie dom jak ma p*****lnik jeden wielki ! Zobaczcie jej propozycje dan ha to czasem 20 minut zajmuje. Jedynie we vlogmasach to gotowała normalnie DLA GOŚCI a tak po co. Żałosne stare czupiradlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puściłam ten jej nowy shie a ze patrzeć na jej twarzy i ruchy nie mogę to założyłam słuchawki i słuchałam debilla na telefonie i co - I dotrwalam do tego jak mowi ze rozstawienie lamp oświetlenia itp to jest ciężka praca I ZASNELAM HAHAHAHAAH omg ależ przynudzila. Ale sobie tu streszczenie przeczytałam haha i nic mnie nie ominęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezmiernie mnie bawi, jak za każdym razem YouTuberki mówią, jak to się poświęcają dla widzów, jak ciężko pracują, jakie są biedne, a głupi ludzie nic w ogóle nie doceniają i jeszcze krytykują, hejterzy. ACC sama powtarza ciągle "Nie podoba się, to nie oglądaj". To ja jej powiem tak: "Męczysz się, to nie nagrywaj". Zmusza ktoś? Bo nie rozumiem za bardzo. Drażni mnie to wyrażanie się o nagrywaniu na YT, jakby ludziom wielką łaskę robiła, że jakieś bzdury poględzi do kamery. A na temat montażu niech się nie wypowiada, bo są kanały, gdzie ludzie robią naprawdę świetne i trudne rzeczy, a nie tylko potną i skleją filmik czy złożą jakieś beznadziejne intro. Litości. Ona się uważa za nie wiadomo jakiego twórcę? No przykro mi, ale nie, bo jej kanał nic wartościowego nie wnosi. Na makijażu się nie zna, więc jak mam ufać jej recenzjom? Jej twarzy i włosy to obraz nędzy i rozpaczy, więc w życiu nie kupiłabym czegoś, co ona poleca. Albo jej "stylizacje" (pamiętacie stylizacje na Sylwestra, czyli festiwal kiczu i kompletnego bezguścia?), które zazwyczaj polegają na wywalonych cyckach, źle dobranych kolorach, wulgarnym wyglądzie i podróbkach Michaela Korsa? Haha, nie dzięki. Albo vlogi, z których się tak wyśmiewała (oczywiście już ma amnezję i o tym nie pamięta, więc tematu nie ma), gdzie możemy oglądać jak popija razem z Fabianem? Ten kanał to jeden, wielki śmietnik. Większość ogląda dla beki i z ciekawości, jaką jeszcze patologię da się tam dostrzec. Tak więc, niech nie robi z siebie jakiejś niezrozumianej artystki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach, czekam na kolejny filmik z cyklu "Rozmowy kontrolowane". Bawi mnie to, jak osoba jej pokroju wypowiada się na różne tematy tym moralizatorskim tonem. Zapowiadała, że jak skończy o YouTube, to będzie mówiła też o innych rzeczach... Boję się. I tak ACC, oglądam Cię, chociaż uważam ten kanał i Twoją twórczość za ciemną stronę YouTube. Po prostu jesteś moją guilty pleasure. Wstyd się przyznać, że oglądam, ale można się fajnie pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama prawda. ACC sposob mowienia, mimika, gestykulacja a nawet ton glosu sa bardzo nieprzyjemne w odbiorze. Jak ktos to dobrze powiedzial - moralizuje. Mozna miec i dobrze jest miec swoje zdanie ale trzeba je umiec odpowiednio przekazac. Zmruzone oczy, cedzenie slow, brak usmiechu (nie mylic z wymuszonym, sarkastycznym 'hehehe') i nieprzyjazna mowa ciala fanow jej nie przysporza. To jest typ czlowieka ktory wszystko kontruje dla zasady, bo wie lepiej, a jak nie pasuje to ... Jak to ACC mawia 'wypierdziulac'. Niemniej jednak ogladanie jej jest rozrywkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hauli nawet nie oglądam ale na vlogi wchodzę lub inne pogadanki dla beki cóż gwiazda znów wymyslila. Ciężko się ogląda patrząc na nia, przeważnie tylko jej słucham bo jak widzę te trzesiawice i poprawianie włosów to aż jest w******jace. Ona nie umie porządnie powiedzieć nawet tego co chce przekazać taki chaos ze szok. Tnie te filmy jak szalona. . I przeważnie czyta z kartki! Ciągle zerka co ma mówić Siądzie taka sztuczna nadeta i udaje panią z wyższych sfer NO PRZECIEŻ TO VLOGERKE YOUTUBERKA znana! O jakiej rodzinie ona mowi? Przecież jej rodzina nie wie ze ona na YouTube nagrywa sama tak kiedyś mówiła. Ona się nawali to już nie pamięta co mówiła i później nagrywa trzeźwa to jej odp*****la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najśmieszniejsze jest to ze ona udziela rady pod filmami Bajsavlog dziś zauważyłam A SAMA TNIE TAK FILMY ZE NIC NIE WIDAĆ TYLKO CIĘCIE CIĘCIE nie umie porządnie gadać tak żeby nic nie ciąć bo aż nie idzie oglądać tego p********ia aaaaa ile ona musi razy to powtarzać jak tak tnie Rozstawienie świateł nie lada wyzwanie NO KURWAA A U NIEJ CIĄGLE ŹLE SWIATLO przecież jej światło to tragedia i te kolory i ona kogoś poucza jak ma takie dno! Tyle nagrywa i nic nie poprawiła a ta dziewczyna nowa ma lepsze swiatlo lepszy montaż i lepiej się wyslawia ładnie umie się wypowiedzieć a to dno ja poucza Chryste panie! I następna młoda dziewczynę sobie obrala smierdziel zaraz paczki będzie posylala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie początkujące kanały chodzi i poucza. A nie, przepraszam, ona nie poucza, tylko "daje rady". Jasne, jakby ktoś potrzebował ich akurat od niej. Zobaczycie, że jak któraś z mniejszych kanałów się wybije ponad ACC, to zaraz rozkręci jakąś dramę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sama ACC co osiągnęła? Przez 1,5 roku nagrywania 3k subów i zrobienie z siebie pośmiewiska. Brawo. Na pewno chciałabym rad o takiej doskonałej YouTuberki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.46 No oczywiście albo poucza tak żeby zaszkodzić. Jak ja widzę komentrze od niej u niektórych to mi się niechce oglądać odrazu tych osób bo mam wrażenie ze skoro jej też piszą AGUSIA JESTEŚ CUDOWNA to są jej pokroju bo kto normalny się nią podnieca i ubóstwia jej filmiki A te nowe dziewczyny myślą że może widzek nabierają udzielając się u niej w komentarzach no maskara. Ale jak one się wybija ponad Acc to ona zaraz się w****i i nagra filmy o nich jakie są niewdzieczne haahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj faktycznie, u bejskavlog, jaka Kendi namolna, po kilka komentarzy pod kazdym filmem, i te rady typu nie nagrywaj tyle o dzieciach, przejscia lepsze, muzyka w tle za glosno....hahaha...ladna dykcja. Kendi mentorka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U jasminovaa Barabetka tez jest i tez poucza hahaah ale typiara ma tupet! Nawet tam ktoś napisał ze wlazla pouczać łooohoho hahahahaah Cymbalica. A z komentarzy widzę ze dziś nagrywa pogadanke o przyjaźni na YouTube ciekawe co wymyśli paszkwil hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×