Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
tak ma kanal..Nawet Matke komentuje....a tamta sie cieszy....,ale coz wymagac...dzieko mysli,ze tak trzeba...skoro matka na nagrywkach siedzi 12/h..bo drugie 12/h spedza na zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawian glownie rechocze i przewraca oczami w filmikach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawian rechocze,a Candy jazgocze czyli sie dobrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zastanawiam kiedy oni się uczą razem albo cokolwiek ?wlecze ich na zakupy ciaga po tych centrach handlowych a jak jej zaczęli pisać że się dziećmi nie zajmuje to zaczęła je zabierać po zakupach do tej sali gier no bo tam mamuśka i Pawian piwko sobie siorbna i sami sobie pograja przy okazji jest zapchaj dziura do vloga. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawian I Brandy status zwiazku- ex malzonkowie,obecnie narzeczeni...cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawian jak rechocze to caly czerwony sie robi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo rechocze po procentach to i ma mordę jak burak. A bez koszulki bo chce pokazać jaki macho i tatuaże eksponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Candy i Pawian sie rozwiedli? Myslalam ze oni tak sie schodza i rozchodza bez ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ktorym filmiku Pawian sie stroszy bez koszulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni sa oficjalnie po rozwodzie I Candy benefit pobiera na 2 dzieci...co nie przeszkadza jej robic cycki za kase bylego meza I przyjmowac oswiadczyny ,zatem byly maz teraz obecny narzeczony,co rechocze tak,az mu zylki pekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale przeciez te dzieci nie sa Pawiana to chyba nawet gdyby byli malzenstwem to na dzieci bralaby zasiłki. No chyba ze on by te dzieci adoptowal to wtedy inaczej. Co by nie mówić Pawian ma gest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna intro sobie zrobic z rechotem czerwonego Pawiana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
#gracjan jest synem Fabiana a Oli tego Lukasza z Hiszpanii Brandy rozwiodla sie z Pawianem ,aby uzyskac benefity ,oficjalnie nie moga mieszkac razem,bo ma council house...Ze tez nie boi sie,ze ktos na to "narzeczenstwo"doniesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde tyle info ,wychodzi na to ,ze jestem fanka Brendy,nie wiem,czy sie smiac ,czy plakac.Chyba smiac.U Brandy jest wesolo,a juz w ogole wtedy jak Pawian rechocze. Daleko mi do hejtu.Tylko dziwie sie,czy ktos naprawde odbiera ja na serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa myslalam ze dwoje dzieci jest tego z Hiszpanii. A w tych zasilkach to sie nie orientuje -w życiu zadnego nie bralam, nie mam pojęcia jak ich tam rozliczają z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerknij na syna caly tata I wyjatkowo nie napisze caly Pawian,coby malemu przykrosci nie zrobic,nie jego wina,ze ma takich rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ja lubie sobie zerknac na Brandy i Pawiana;) W ogóle zastanawia mnie którędy podążają jej mysli, gdy nagrywa 40 min filmu z pretensjami do widzow, duzych kanalow, malych kanałów i wszystkich innych. Czy ona mysli ze to przyciaga widzow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.57 Wejdź na bloopersy te z vlogmasow tam po vlogmasach będą ona tańczy w kuchni i śpiewają z Pawianem do kamery piosenki w tej kuchni on tam udaje kozaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brandy iPawian, prawie Beckhamowie, jak Brad I Angelina (wiem wiem,juz nieaktualne,ale kto ich tam wie:)),jak Rozenek I Majdan...jak Wilk I Zajac, jak Pixie I Dixie, jak tom I Jerry, Flip I Flap..itd itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie, Czy ona gdziekolwiek pracuje? Bo praktycznie codziennie sa filmiki po 20, 30, czasem 40 minut. Trzeba to nagrac, zmontowac. A ona ma dwoje dzieci w wieku szkolnym, dom, zwierzeta. Do tego facebook, Instagram, odpowiadanie na komentarze. Non stop na zakupach, wiec pytam sie kiedy ona pracuje? Kiedy sprzata, gotuje, prasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alimenty zasilek plus hojny Pawian;) Dzieci duże samoobslugowe prawie. Co ona tyle ze cos do jedzenia kupi, zaprowadzi do szkoly, przyprowadzi, jakis obiad poda, pralke nastawi i ma czas na latanie po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale gdzie to sprzatanie,tzn jej wlasny cleaning business????powinna minimum 16godz przepracowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 domy po 5 godzin w dwa dni i reszta tygodnia wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno ma jakąś tam działalność, ale to raczej kolejna fikcja, byleby jakieś dodatki od państwa dostać. Tak to ściąga hajs z Fabiana i z tego drugiego, plus kasa od państwa i tak sobie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoja droga ciekawe jak rozlicza dochody z YT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma z tego jakieś grosze, więc nie wiem, jak to właściwie działa w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moje podatki ida na takiego pasozyta...I setki tysiace takich jak on a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje setki £ tygodniowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie tam ona dochody ma z yt z tego co mówiła to przez rok zarobiła trzy razy po 60 funtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i grosze ale kazdy dochod powinnien byc zgloszony, no w skali rocznej moze przekroczyc minimum ktore nie jest objete podatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×