Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Duzo kasy-zero klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest cala do remontu i zaczela z tymi cyckami od tylka strony. Przede wszystkim wlosy - dobry fryzjer, skrocic i zabiegi profesjonalne odbudowujace i w domu odbudowa wlosa czyli maski i oleje, oczywiscie zmiana koloru. - zeby! Widac, ze z boku jej brakuje zeba, z przodu ma jakies ciemne, a jak sie zblizy zeby szminke pokazac... fuj! -twarz. Zamiast piersi zrobilaby sobie zabiegi, nici, kwas, owal twarzy, brwi, usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym mialatak waskie USTA,wypelnilabym JE zamiast cyckow I brwi...zeby I twarz-tu duzo roboty nie wszystko na raz nikt nie jest idealny.wlosy?tylko U fryzjera....poirzadnie obciac,odbudowac,przyciemnic,takie moje zdanie...ale Moze Pawian lubi panny Z Playboya jak z pgr-owskiej zagrody....jaka Candy taki Playboy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała do remontu haha :) Dobrze powiedziane. Ciekawe czy coś zrobi czy tylko na cyckach stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio mając takie zmarszczki i tak niewyjciowa twarz to bym się zajęła zabiegami u kosmetyczki a nie cyckami bo nie były takie złe. Ale dla niej cyce ważniejsze były niż twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak cyce wywalilam,to twarzy nie widac....zawsze to Jakas strategia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie, wypelniacze zmsrszczek, brwi, bo ona prawie nie ma brwi, usta, wlosy, zeby i wygladalaby SERIO z 10 lat mlodziej, a tak wyglada jak stara, spr******** lalka z sex shopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie o brwiach pisalam,co Ona z nimi zrobila?? I ten dziubek na kazdym zdjeciu materdyjo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo tak gumowa Ela ta lala z sex shopu taka wypruta juz zdezelowana, ja się dziwię ze ona jeszcze ma te włosy! Ze one nie odpadly ciągle rozjaśnia plus farba i jeszcze prostownica one powinny jej w rękach zostawać po takiej dawce chemii. Trudno to nazwać włosami to takie druty są juz no wygalda jak LALECZKA CHUCKY jak się uśmiecha tym fałszywym uśmiechem. Fuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziubek druga sprawa, jak z bezwarownia robić dziubek haha to wygląda komicznie, dziubek robią czasem a ona non stop to jest glupkowate az

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* bezwargowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona myśli ze tym dziubkiem powiększa usta hahahaah wysycha ta warge górna bo wygląda jak stara babcia co zęby na noc do szklanki wkłada i ma usta zapadniete . A te zmarchy wokół ust no moja mama ma 6 4 lata i nie ma takich ani wokoło oczu o czole nie wspomnę no ona ma na tym ryju TARŁO marchewke spokojnie na czole do zupy ściera, potem taka niby opalona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kobieta wygląda jak lachona, normalnie obraz takiej patologi co pije alkochol włóczy się to sie wykreowala na gwiazdę, nic tylko się zapaść pod ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeju troche was ponosi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poniosło jak kupiła kamerę i się upublicznienila i mówi te brednie. .A sama się wykreowala na taki wizerunek. Jakby zrobili uliczna sondę z kim ci się kojarzy Brandy to było w kółko piiiip piiiip - same epitety na temat jej wyglądu. Te jej "wicki " to raczej liczą na te paczki i dlatego tak namiętnie tam u niej piszą. Żal ona się nadaje nie na YouTube tylko na Wiocha pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentrze niby piszą nie przychylne ludzie zazdrośni, ale czego? taka stara lampucera czego mam być zazdrosna? Włosy do bani zęby tragedia, skóra żal, usta?a może nosek zgrabny jak klamka od zakrystii. .może oczy? Eee nie no nie ma nic czego jej można zazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Jej niczego nie zazdroszcze...poza figura!pisze szczerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No figurę ma ale też kosciasta aż za, płaska dupa i skóra sucha pomarszczona jak się rozbierze, bo to nie tylko twarz taka brzydka reszta też przesuszona. Nogi jak sztyle od miotly. Zazdrościć można np ciasteczko 25 oba na Wymodelowana sylwetkę a nie DESKA Z DMUCHANYMI PIERSIAMI WĄTPIĘ ŻE TO FAJNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to poddaje soie,niczego Jej nie zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha 1.55 Przekonałam :) Nie dajmy się zwariować Jakie byśmy nie były to napewno jesteśmy mądrzejsze od niej BO NIE WYLEWAMY BRUDÓW Z ŻYCIA PUBLICZNIE i nie pokazujemy swer życia prywatnego, a ona już pokazała wszystko co było możliwe brakuje pokazywania jak robi kupę :) chodź do łazienki juz nas brała pokazywać jaka ma więc może i tego się doczekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 02:04 Przekonalas:)! A tak nba powaznie,masz W 100% racje...wiele jest wartosciowych kanalow na YT ,ktore moga byc pomocne w zyciu,W pielegnacji urody,czy chociazby wlasnie w wizazu.U Brandy nic ,a nic....a jednak cos:) Bo przeciez nawet wiersze o niej tworze,a Pani Od streszczen piekne opowiadania.Brandy poprawia Nam humor nie MA to tamto:) dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak w komedii jest super :) Czasem robi Komedio -Dramat :) w tym jest najlepsza. Miłej nocy; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siareczka juz skasowala kolejny watek o sobie :D mowcie co chcecie ale ACC mimo iz to szajs jakich malo przynajmniej watkow na kafe nie kasuje a ta tylko siedzi i sledzi czy cos o niej pisza, jak tak to od razu delete ;) falszywe babsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A siareczka to tak może sobie sama kasować? ? Musiałaby siedzieć i zgłaszać wszystkie komentarze to by jej pół nocy zajęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acc nie kasuje bo nie potrafi! Ona o wszystko pyta innych youtuberów i tak jej montaż i światło to porażka. Jeszcze nie rozkminila jak się to robi bo uwierz jak się dowie to wszystko zniknie z prędkością swiatła tak jak na jej kanale pod filmami; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dlatego siareczki od dwoch dni na insta nie ma :D na yt cisza bo siedzi i usuwa hahahaha :D zaaaal :D czas zalozyc nowy watek tylko pod jaka nazwa tym razem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" nie wspomnę no ona ma na tym ryju TARŁO marchewke spokojnie na czole do zupy ściera, potem taka niby opalona " **************** DAWNO SIĘ TAK NIE UŚMIAŁAM !!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obczajałam trochę jej komentarze pod filmami i zaciekawiło mnie zdjęcie niejakiej "Jasminovaa Barabetka". Myślalam że to może kolejne falszywe konto zalożone przez ACC, ale nie. Ta dziewczyna (31 lat mama rocznych bliźniaków) rozkręca swój kanał i zapewne ACC uderzyła do niej, jak do każdych nowo tworzących się kanałów, że niby wspiera i takie tam. Trochę posłuchałam tej Barabetki, bo też udziela się pod filmikami ACC i wierzyć mi się nie chce że mają ze sobą kontakt, nie tylko taki, bo w jednym z filmików barabetka wspominała że pisze często z ACC na messengerze. One pasują do siebie jak ogien i woda. Barabaetka spokojna, wyważona, kulturalna, a ACC wiadomo - pisać nie muszę. Nie wiem czemu ta dziewczyna szuka z ACC kontaktu, może jeszcze nic o niej po prostu nie wie i myśli że to taka dobra dusza, która chce jej pomóc w rozkręceniu kanału. Czytałam pod filmem Barabetki taki komentarz ACC, "Ktoś tu miał ściszyć intro". Po czym ktoś inny musiał odpisać coś w stylu "a co cię to obchodzi co ona robi, to jej kanał", a piszę że ktoś musiał tak napisać, bo ten komentarz został przez Barabetkę skasowany (pewnie ktoś tam nieźle pojechał ACC) za to zostawiła ona kolejne pod spodem, m.in swój gdzie odpowiedziała tej osobie: "To nie Aga kazała mi ściszyć intro, tylko ja mowiłam sama że to zrobię, wszystko jest w porządku". Czyli odpisała kulturalnie, a pod tym pojawił się komentarz patolskiej ACC "I dobrze, wyrwaliśmy chwasta". Czujecie to dziewczyny? Ja na miejscu Barabetki już powoli bym się domyślała z kim mam do czynienia, ACC puszcza takie chamskie teksty, jeszcze żeby u siebie pod filmami, a ta sieje zamęt u innych. Prędzej tą Barabetkę doprowadzi do upadku kanału niż jej pomoże takim zachowaniem. Jedyne co rozkminiłam u Barabetki co ją może łączyć z ACC to zakupocholizm, za wiele nie pokazywała jeszcze, ale przynajmniej tak twierdziła w faktach o sobie i mówiła że uwielbia kosmetyki i jak ktoś jej daje używane to cieszy się bardzo :/ No nie wiem, może jednak mylę się co do niej i też ma swoją strategię dostawania paczek itp. skoro jawnie tak o tym mówi. Chciałabym mieć o niej dobre zdanie, ale sama już nie wiem. Z pozoru wydaje się być bardzo ok. Do tego naprawdę jest śliczna, taka naturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do jej wyglądu to wszystko już zostało napisane. Mi tez podoba się jej figura - z daleka. Jak ona wygląda z bliska, w sensie jędrności itp. tego nie wiemy. A zapewne skóra po ciągłym korzystaniu z solarium ma mnóstwo pieprzykow czy plam, jest wysuszona. Także nie wszystko takie piękne z pozoru jak nam się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tam się jej figura nie podoba aż tak. Wyglada na skinny fat. To tylko przypuszczenia, bo jeszcze się w bieliźnie nie pokazywała, ale wszystko przed nami. Myślicie, że jak ona je to śmieciowe jedzenie i nie uprawia sportu to tak super wygląda? Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×