Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzeszek88

Wczesne objawy ciąży pomocy cz2

Polecane posty

Gość gośćmadzia
Orzeszek a walic wszystkich w koło. A wiesz ile ja się nasluchalam że dobrze że następne ale po co 2 od razu ze szkodą ze niejedno.... Jakby człowiek miał wybór pyk przycisk jestem w ciąży sztuk jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Madzia ale ja naprawdę już psychicznie się wykanczaam robię co mogę boję się że jeszcze parę lat będę się starać :( i jakoś mnie to przeraża. Robię co mogę a ta bezradność jest najgorsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Orzeszku na pewno jest ci ciężko a ludzie niemysla co się czuje. Gdy odstawialam antykoncepcję myslalm że. będzie jak za pierwszym razem od razu bach i będą dwie kreski wiem ze to męczące ale przynajmniej znalazłaś lekarzy którzy wzięli się za leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
orzeszku głowa do góry :*ja dzisiaj też nasłuchałam się że mogłabym już mieć, babcia mówi że to czas ale to co ze moja dwie siostry cioteczne po ślubie są i nie maja dzieci a i starsze a ja młoda i bez ślubu a już dziecko powinnam mieć haha tylko ja zawsze byłam ta co szybko do pracy, zaczna szkoła, szybko dziecko :) chociaż mam takie uczucie że jednak się udało :)Ale nie nastawiam się zbyt ostro na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenemsik na pewno ci się uda :* ja się przyzwyczaiłam że każdy zachodzi a ja ciągle nie :( :( :( za miesiąc mam 29 lat jestem zrozpaczona bo robię co mogę naprawdę a ciągle mi nie wychodzi boję się porażki a przechodzę ja co miesiąc :( :( zaraz urodzi moja przyjaciółka a ja się starałam już przed nią zajść. :( Brak słów ile jeszcze będę musiała znieść porażek i gorzkich słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Orzeszek a może trafia ci się bliźniaki i przebijesz kolezanki itp bo one pojedynczo a ty odrazu bach i dwie sztuki. Nie mozesz się tak dolowac. A czy twój men był na badaniu? Czasem najłatwiej sprawdzić to i w sumie to podobno jedna z tańszych opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
ale skoro th ma źle to to może być powód, w sumie jako najczęstszy się mówi. Jesli to nic nie zmieni to niech Twój maz się przebada bo to tańsza wersja niż nas kobiety :) zobaczysz się nie uda! Ja w to wierzę! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumtobe123
Cześć Dziewczyny! Wiem, że może to zwykłe objawy przed miesiączką, ale powiedzcie mi, co tym sądzicie. Jestem w 28 dc, zwykle @ następuje w 30/31 ale w zeszłym miesiacu miałam w 28 dc. w 19 dc podskoczyła mi temperatura, test owu wyszedł pozytywny no i może cos z tego bedzie! Moze jestem przewrażliwiona, ale piersi wydają mi sie bardziej obfite, bolesne, tak jakby mi przeszkadzały, pobolewa mnie troche podbrzusze, no ale najważniejsza jest temperatura, która cały czas jest powyzej przedowulacyjnej. Dzisiaj było 36,88 czyli ponad 0,5 stopnia wiecej niz w 1 fazie cyklu. Jak sądzicie, czy mam jakies szanse? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie u innego gin mówi do mnie że wyniki ok bo są w normie może faktycznie to TSH za wysokie i mówi że sprawdzi mi owulacje ale nic nie widział i każe przyjść w czwartek na 19 . I mam nie czytać nic w internecie koniec wizyty. Więc zobaczymy co będzie kazał teslz się kochać w dni płodne ale niestety ja nie mam żadnego pęcherzyka więc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Mumtobe szansa jest skoro podspoczyla temp zrób betę na tym etapie już wyjdzie. Orzeszek ty odwiedzilas tyłu lekarzy w tym cyklu ze statystykę zawyzasz. Co do pęcherzyka to ja niewiem nierozumiem tych lekarzy. A jak z testami owy czy one kiedyś wskazują ci owulacje? Albo temperatura wskazuje że ona jest.Bo skoro wyniki są ok no to o co chodzi... A ten lekarz co powiedział ci o tych łąkach wszystkich i zakończył wizytę ze widzicie się za 3 miesiace albo jak wcześniej znajdziesz to on taki ogarnięty się wydawał. Mój jeden babel uzadza takie piruety że na siłowni ćwiczyć nie mogłam bo mnie laskotal. A nr 2 jakoś tak się umiejscowil że w ogóle go nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Mumtobe tak ale ja np.mialam tak ze temp spadła razem z przyjściem @ więc teraz tez mam wysoka bardzo ale nie nastawiam się bo różnie bywa... Orzeszku co drugi trzeci dzień się kochajcie :) mierz temp.chociaz pokazuje na jakim etapie jesteś, warto :) Madzia jak Twój brzuszek? Chyba już spory co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu teraz chodzę do 2 zapiasałan się do tego by w sunie chciałam żeby sprawdził mi owu za tydzień idę do tamtego co miałam przyjsc za 3 miesiące pokaże mu wszystkie moje wyniki które zrobiłam nie chce siedzieć bezczynnie mierze temp ale ciągle niska w sumie dopiero 10 DC więc zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
a no to spoko, u mnie 24 dc chyba jakoś albo 23:) jeszcze tydzień i się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Orzeszku 10 dc to początek ja w tym szalonym cyklu blizniaczym miałam owu dopiero 13 dnia czy 14. Wiadomo bezczynność najgorsza a co na to płeć męska ? Mój niby odstawiłam wtedy tłuste itp piwko tylko czasem i na siłownię biegał. Ale wieś Jak to się skończyło... Hihi Em od jakichś 10 dni no niecałych 2 tyg widać bo tak to wieczorem dopiero jak się najadlam było. Ale. Mam już tak wysoko macice jakbym dobrze po 20 tyg była. Zobaczymy mam jeszcze 3 tyg spokoju a potem lekarz 2 razy w miesiącu w tym usg co 4 tyg lub częściej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Madzia znasz już płeć ? U mnie 18 tydzień i niziutko mam macice umiejscowiona. Kopniaczki czuje na samiutkim dole :) już z cala moja rodzinka przywitał się kopniakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Lwica też tak miałam na dole :) teraz zaczął pod zebra wchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam wasze wypowiedzi to rece opadaja. takie wiesniary ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
U mnie dzisiaj 24 dc, albo oszalałam albo jednak mi się udało. Tak inaczej się czuję, nie mam takiego leku, nie wiem czy to podświadomie czuję że się udało czy jednak te nie nastawianie się na cokolwiek. W święta poszliśmy do klubu i myślała że się pobawię a tu lipa, nie chciało mi się, piwo 2% nie wchodziło mi i chciało mi się wymiotować. Każdy pił a ja jadłam jak świnka i teraz mam brzuch jak moja koleżanka w 4 msc haha ogólnie jakoś nic dziwnego nie zauważyłam tylko czuję tak w sobie coś... Nie wiem czy już oszalałam czy co.. A jak Wy się czujecie? :)29 mój ma urodzinki, mam nadzieje ze prezent będzie jak znalazł :) wczoraj zachwycałam się ubrankami w Lidlu, dziewczyny widziałyście? Moja siostra dla młodego od maluszka tam kupuje i nie wyglądają jak ścierki,warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów się ładuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Znowu się ładuje, mi temp.utrzymyje się 36,8 mam 25 dc :) dzisiaj mam jakiś beznadziejny dzień, nic mi się nie chce :(chciałabym wolne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile strona. Może się ladowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tylko na tej stronie tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Coś długo się ładuje :( ja dalej czuję się jak slonik. Szczypie, ciągnie, kluje mnie czasami podbrzusze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Gość, wiesniara bądź wieśniakiem jesteś Ty. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
A No pozdrawiamy ta największa wiesniare GOŚCIU :) Emenemsik już miałaś jeden taki cykl w którym myślałaś ze chyba się udało wiec luzik czekaj niecierpliwie jak każda z nas czekała :p Iza dobrze wiedzieć nie muszę się w takim razie martwić ze jest za nisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Em oby! Co do ubranek to czasem zdazaja się fajne tylko oni mają lamany rozmiar i potem jest problem bo np w zeszłym roku rozmiar 74/86 za mały a 98/104 za duży czy jakoś tak ogólnie jak kiedyś będziecie kupować to prawdziwym rozmiarem takim który je np w smyku jest ten drugi czyli jak body jest 62/68 to tak naprawdę jest 68. A place najprawdopodobniej wiem ale nie pisałam bo byście mnie zjechaly tak ze szok a ja sama musiałam się z tym uporać. Najpewniej dwóch chłopców. I musiałam oswoić się bo od początku jak się dowiedziałam ze to bliznieta to byłam pewna ze to para. Tak jakos pasowało mi posiadanie 2 chłopców i córeczki. Więc niezjezdzac bo hormony już i tak mi poszalaly. A co do ruchów to wiecie ze ja jedno mam na dole a drugie sięga tak jakoś ze 4 cm nad pępek. Mam tak rozciagnieta macice jakbym była jakoś w 28 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emenemsik ja to miałam takich cykli mnóstwo. Miałam objawy nawet. W brzuchu czułam różne dziwne rzeczy i ciągle mi się wydawało że tym razem to napewno się udało. I niestety takie nakręcanie się tylko potem pogłębia doła podczas okresu. A udało mi się dwa razy w cyklach w których się najmniej tego spodziewałam. Trzeba główkę trochę wyłączyć. Wiem że to ciężko tak na zawołanie bo sama tego nie umiem. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzeszek88
Byłam u ginekologa 10 DC i 12 DC brak pęcherzyków idę we wtorek 16 DC. mówił że jak nic nie będzie to będę mieć stymulację owulacji. Zamiast się wyluzować to ja coraz więcej się denerwuje brak słów. Niby chodzę po tych gin biorę z 16 tabletek dziennie różnych witamin to nic mi nie wychodzi nawet nie mam ochoty chodzić do pracy bo psychicznie nie daje rady nie chce już porażki żadnej przechodzić a co miesiąc ja przechodzę :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×