Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

i zrob koniecznie badanie ogolne moczu, robcie dziewczyny co miesiąc, bo nieraz bóle są efektem infekcji czy zapalenia i bakterii, a czasem mozna miec zapalenie bezobjawowe, i trzeba je leczyc wiec trzeba kontrolowac mocz obowiazkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno po tabletkach. częśc Ci sie w srodku rozbije ale czesc musi gdzies miec ujscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
betka jutro ginka kazala mi na czczo wstawic sie do przychodni na te badanie moczu dzieki :) Ela. Zapomnialam Ci napomknac ze mialam uplawy na poczatku ciazy jak sie tylko dowiedzialam leczylam to u poki co jest ok.droga plciowa moglam sie zarazic na poczatku ciazy jeszcze wspolzylismy dosc czesto i wted jest delikatne tam wszytsko,pytalam lekarza czy mozemy pozwolila,ale wyleczylam tydzien czasu i juz . Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa upławy, plamienia tez miałam. znam to hehe. tymbardziej ze ja jestem infekcyjna, bardzo szybko infekcje intyne łapę, mimo dobrej higieny i tego ze uwazam to juz przed ciaza tak miałam odkad pamietam. ale nagorsza jest ta pecherza..zadna sie z nia rownać nie moze.Boze jaki to jest bol.jak sobie to przypomne to mi słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
betka tez to mialam ale przed ciaza ,nie zycze tego najgorszemu wrogowi Betko,ja sie poloze senna jestem. Odezwe sie po wizycie wieczorkiem :) Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. odezwij sie. ja lece muszę troche w mieszkaniu ogarnąć.i zjesć coś po raz 4 dzisiaj bvo ciagle jestem głodna, nie wiem juz co mam zjesc zeby sie najesc. Do przeczytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beti ja ide na 19 do lekarza moj wraca do domu oko 21:00 wiec nim wroci nim mu dam korytko jesli bede na silach nim porozmawiam z nim to bede po 22:00 tu :) Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Zostalam na obserwacji na patologii. Dostałam kroplówke. O 19 bylam u ginki zanim do szpitala to o 20:30 mnie przyjeli na oddzial,nim moj przywiozl mi manatki to teraz dopiero na spokojnie w ciszy. Płod osiada mi pomalu do dolu,moze byc tak ze az na sam pecherz bedzie w zaawansowanej :( jutro mam miec badanie rano zaraz pow ynikach to bede wiedziala co i jak dokladniej :( Jesli chodzi o bolpiersi to bylo troche pokarmu juz i mi sciagali co prawda nie laktatorem ale recznie i to pigula taka wredna mi sie trafila ze nawet nie wyobrazacie sobie,tak mnie naciskala jakby conajmniej czosnek wyduszala :(Betka a jak Twoje samopoc\zucie? Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettyzgr
Ja dziś jadę na konsultacje z tymi wynikami pappa na 19.najgorzej mnie przeraża ze jestem cały czAs chora.Dusi mnie i drapie w gardle.jestem na drugim antybiotyku myślałam że oprócz pecherza mi wyleczy do końca ten kaszel ale nic z tego.nie wiem już czy to alergia na coś czy znowu infekcja.Ale narazie itak muszę wybrać duomox do końca i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam nadzieję ze wszystko będzie ok i Cię niebawem wypuszcza..ja jestem taka rozbita ze nie wiem czym się zająć.nie wiem czy zasne jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betty jak sie czujesz?o ktorej bedziesz znala interpretacje wynikow? Ja jestem juz po badaniu krwi ,wyniki mam miec okolo 12:00. Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 19 mam wizytę.czuję się tak sobie dziś bo mnie ciągle drapie w gardle i chrzakam.a jak wyszło Ci usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Wyniki poprawne jak najbardziej :) w piersiach czysto.Poki co ma nie wracac to co co było. Co mnie cieszy. Maam troche zmartwienie dlatego tez zostaje w szpitalu jeszcze dzisiaj.Płod tak jak wspominalam jest bardzo nisko polozony stad ma nisko brzuszek,polokroagly raczej bedzie.Bede miala jeszcze dzisiaj badania bo rokowania sa ze moze mi na pecherz zaczac uciskac az na wzgorek lonowy i pochwe:( Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
betka a jeslu chodzi o to o czym wczoraj rozmawialysmy o bolu i twrdym nad spojeniem to tak bede miała ze wzgledu na ulozenie sie plodu :( Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm musisz wytrzymać kochana..czasem tak bywa.będzie bol i dyskomfort ale na pewno zrobią wszystko żebyś to jak najmniej odczuwaka i żeby Ci pomóc.ja byłam w sklepie zaopatrzona się w actimele.będę piła codziennie.tsk mi wolno dzis czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam pappa!wyniki o wiele się poprawiły.tridomia 21 z 800 na 5 tysięcy reszta z tysiąca na 7 i 8 tysięcy.to jeszcze ryzyko pośrednie bo niskie jest po 10tysiącach ale jest niebo lepiej! Sam wiek obniza zbaczaco parametry no i ta zastawkai mam 90proxent pewności.było warto się stresować.a zastawka mam się nie stresować bo nieraz tak się zdarza.zapisuje się jutro już na polowkowe razem z usg serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
Super betty w końcu jakieś dobre informacje. Ja wizytę mam dopiero za 2 tyg w czwartek bodajże nie mogę sie juz doczekać. W którym tygodniu bedziesz na połówkowym usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny witajcie!! Bardzo mnie ucieszyla Twoja wiadomosc ja jutro wychodze mam nadzieje:)REDSKY jak Ty sie czujesz? Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ! Jesten z innego tematu , powiedzcie mi znacie juz plec swojego dzidziusia ? Jesli nie to w ktoryn tyg jest widoczna ? Z gory dzieki za i fo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa kolezanko ja jeszcze nie znam bo mam problemy z ciażą. Jutro mam znowu badanie to moze jutro bede wiedziala juz cos:) Jesli wyjede ze szpitala to mam wizyte miec 3kwietnia a na polowkowe pod koniec kwoietnia poczatkiem maja:) Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jutro 13tc i nie wiadomo jaka płeć póki co.zaczęłam już z tym do polowkowego do 19tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wszytsko jedno wazne zeby kruszyna byla zdrowa:) Ela. Mam nadzieje ze jutro juz mnie wypuszcza bo oszaleje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Ja jestem w 16tyg, na usg w 12 tyg niestety nie udalo sie podejrzec plci. Polowkowe usg mamy 28 kwietnia wiec moze wtedy sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
No ja tez mam wizyte 6 kwietnia teraz sprawdzałam:) mi jutro zaczyna sie juz 16 tydzien wiec u lekarza bede w 18 ale to polowkowe mozna robic chyba do 22 tyg wiec pewnie sie załapie gdzies z koncem wlasnie. ja czuje sie ok i mam nadzieje ze jest wszystko ok biore ten duphaston ale konczy mi sie za 3 dni i nie wiem co zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze uda ci sie bez jakos i akurat bedzie dobrze :( Jak jutro nie wyjde to chyba zwariuje :( Redsky nawet niewiesz jak sie ciesze ze Ty masz sie ok :) Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
a jesli chodzi o płeć to mi w 13 tyg powiedział ze na 80% dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jutro mam miec jeszcze usg robione tu w szpitalu wiec moze jutro ginka powiedziala,ale mowie dla mnie to obojetne wazne zeby bylo wszystko jutro ok :(:(:( Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×