Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Ja na okres ciazy przerzucilam sie na podklad mineralny Annabelle Minerals- niestety przez problemy z tarczyca ktore u mnie wyszly cera mi sie pogorszyla i nie chcialam jej dodatkowo obciazac. Te podklady nie sa tanie, ale sa meeega wydajne i maja calkowicie naturalny sklad. Sa tez super na lato, bo bardzo lekkie. No i super jest to ze zeby dobrac kolor mozna zamowic przez internet male i niedrogie probki. Na wieksze wyjscia uzywam Revlon Colorstay (jest kryjacy). Ale na codzien Annabelle jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna27
Cześć dziewczyny. Jestem na tym temacie nowa. Mam termin na 19 września, wg kalendarzy to już 16 tc. Chciałam zapytać która z Was już zna płeć dziecka? Ja mam usg dopiero za 2,5 tyg. i myślę że wtedy się dowiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi od jutra będzie szedł 15 tydzien i jaka płeć dowiem się dopiero w 20tc na polowkowym.póki co nic nie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ze 6 kwietnia już będzie wiadomo bo idę do mojej gin i się rzucę na usg chyba bo jestem po antybiotykoterapii niech mi tsm wsxystko posprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna27
mam nadzieje że u Ciebie wszystko dobrze, jak Ci potwierdzi płeć to daj znać. Szkoda że ja nie mam wcześniej wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrianka witamy Cie!! u mnie ginka powiedziala ze dziewuszka ale niewiem 3 kwietnia ide to moze cos wiecej Dziewczyny bylam u okulisty doczlapalam sie jakos wczoraj ale jeszcze mnie ciagnie na wymioty z ta grypą zoładkowa lekarka powiedziala ze to tala trzydniowka klasyczna masakra jesli chodzi z okulistycznego punktu widzenia to nie ma przeciwskazania na porod naturalny Betka jesli chodzi o podklad to ja uzywam ten za ok.18zł http://www.rossmann.pl/produkty/Podklady,7166 Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
hej dziewczyny ja wczoraj poczułam pierwszy raz ruchy małej super uczucie juz zapomnialam jak to jest ale to napewno była ona nawet mąż jak położył rękę to mowi ze na stówe.nie byly to kopniaki tylko jakby takie fikołki czuc :) super :)=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
czesc Adrianna ja miałam usg w 13 tyg i lekarz powiedzial ze na 80% dzieczynka teraz czekam na potwierdzenie ale w poprzedniej ciąży długo nie wiedziałam jaka płeć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela dzięki za podpowiedź.kurde ale się dziewczyny wczoraj i dziś malatalam.miałam dużo energii i latalam po mieście.dziś w końcu kupiłam sobie cueniutka kurtkę leginsy i koszule z bawełny.znowu mam kaszel ale taki lekki.kurczę nie wiadomo jak się ubrać było ostatnio i a to za grubo a to za cienko.dziś jak wróciłam myskamam ze mi nogi idpadna.aż spałam dwie h hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to ruchy zacznę czuć dopiero gdzieś po 20tyg bo mam powłokę brzuszka dość obfita i macica jest daleko.w drugiej ciąży podobno się odczuwa O wiele wcześniej tę ruchy niż w pierwszej to prawda redsky?teraz wcześniej odczuwasz ?jak tam dziś?kręci się pympolek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to dzisiaj jeszcze slaba jestem po tej trzydniowce bylam tylko po chleb w sklepie i troche mi soe w glowie krecilo No wlasnie Redsky Ty masz doswiadczenie ,potwierdzisz to o *****ch co mowila Betka? Macie juz imiona wybrane? Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
Co do płci dziecka może dowiem się w przyszłym tygodniu na wizycie, bo ostatnio jak byłam to był 12 tydzień i nie było widać A pierwsze ruchy poczuliśmy w poniedziałek i tak samo jak u Redsky mąż u mnie też poczuł ze to baby fika już.pozdrawiamy Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
A co do imion wstępnie mamy dla chłopczyka Fabian A dla dziewczynki Inga. Ale pewnie z pięć razy jeszcze zmienimy, w pierwszej ciąży corka miała być Amelka A na końcu dostala Lena. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta my też miało być Krystian lub dagmara później dagmara przeszła na Lilianne a Krystian teraz podmoenia się na Szymon.także jeszcze nie ewiemy.jak die okarze kto to to będzie intensywne myślenie:)do lata musimy wymyśleć.czyli będzie z jakoś miesiąc.porobie ankietę po rodzinie znajomych hehe może jeszcze jakieś inne się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
Dokładnie jak się dowiem co będziemy mieć to wtedy się będzie bardziej myśleć. Życzymy miłej niedzieli, Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jutro mam rano usg strasznie sie stresuje:( Trzymajcie proszę kciuki :( Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
hej dziewczyny jak tam Ela po usg? ja mam w czwartek i juz nie moge sie doczekac co do ruchów to ja w pierwszej ciąży poczułam tak chyba kolo 18 tyg teraz chyba 17 tydz mi sie zaczał w czwartek a w piątek poczulam ale wlaśnie dzidzia była tak jakos ułożona blisko zawnetrznej strony brzucha. potem jeszcze w niedziele czułam ale tak delikatnie mniej niż w piątek, to są dopiero początki odzczuwania i ruchy sa delikatne cały czas. u nas może bedzie Marcelinka a może Nina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam w czwartek o14:30 takie zwykle kontrolne.też już bym poszła.coś mam zły humor w ogole.doly łapę..też czekam do czwartku jeszcze muszę badanie moczu zrobić jutro lub pojutrze żeby mieć wyniki na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
U mnie usg w środę, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Po pięknym weekendzie trzeba było wrócić do pracy więc wyobraź sobie jaki miałam humor. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowalam sie isc na usg w najblizsza srode bo chce wrocic do pracy a wczesniej wolalabym miec pewnosc ze wszystko jest ok. Moze poznamy juz plec, bardzo bym chciala. Mam dzis 17+2 dni, ale ruchow jeszcze nie czuje mimo ze jestem bardzo szczupla wiec teoretycznie powinnam poczuc dosyc wczesnie- z drugiej strony mam lozysko na przedniej scianie wiec podobno ruchy poczuje pozniej niz dziewczyny z lozyskiem na tylnej scianie- czyli generalnie nie wiem kiedy sie tego spodziewac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dość ze szczupłą nie jestem to i łożysko mam ns przodzie hehe także jeeeeszxze nie będzie mi to długo dane niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna90
Kurcze też już bym chciała usg a mam dopiero po świętach 18 kwietnia. Będzie wtedy 18 tydzień więc może już poznamy płeć jak się dobrze ułoży. Zastanawia mnie też czy Wasze brzuchy już są widoczne bo u mnie praktycznie wcale i trochę mnie to martwi. Niby już coś powinno być widać. Znajomi i rodzina jak mnie widzą to też się wszyscy dziwią że jeszcze brzucha nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie widać brzuch i w ostatnich dniach usidocznil się jeszcze bardziej a jestem w 15tc ale to chyba też zależy od sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus..co z Tobą...ja to dwa dni miałam przez nerwy wyjęte z życia. Płacz co chwilę wkurzenia ciągle bezsenność...aż miałam wszystko napięte w brzuchu.dopiero dziś trochę puszczą...mam nadzieję ze nic się nie stało normalnie miałam wrażenie że cały stres skumulowal mi się w brzuchu.chyba magnez zacznę brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianna ja jestem w 18 tyg i brzucha prawie nie mam :) tzn ja go juz widze, bo nie dopinam sie w wiekszosci spodnic a w spodniach mi ciasno ale chyba wszystko zalezy od tego jaki brzuch mialas przed ciaza-ja jestem dosyc koscista wiec brzucha nie mialam. Jak mowie ze jestem juz prawie w polowie ciazy to znajomi mi nie wierza, a maz jest zdania ze wygladam jakbym po prostu bardziej sie najadla :) nie ma co sie przejmowac, kazda z nas bedzie miala inny brzuch i nie ma zasady co do tego kiedy on sie pojawi :) Musze sie Wam pochwalic ze dzis zamawiamy lozeczko, mamy juz wybrane :) na razie bedzie schowane bo planujemy malowanie ale zawsze to juz jedna rzecz odhaczona i wydatki rozloza sie jakos do wrzesnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super.ja z takimi rzeczami czekam do maja.jak będę po polowkowym.mam nadzieję ze nie będę musiała robić dodatkowych badań i wreszcie odsapne.wtedy też zamowimy szafe i łóżeczko.i robimy malowanie od razu.córcia kamila wraca wtedy do mamy bo byla z nami pół roku.więc wtedy wszystko odnowimy.póki go nie ma co robić zametu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna27
no ja sama po sobie też trochę widzę że jest minimalnie większy. cały czas sie zastanawiam kiedy mi zacznie rosnąć konkretniej. Raczej zawsze miałam płaski brzuch. ostatni rok przytyłam z 4 kg i dlatego nie wiem czy ten brzuch to już trochę ciąża czy cały czas to przytycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianna, uwierz mi ze trzeba sie cieszyc czasem bez brzucha, bo juz niebawem schylanie sie czy wygodne ulozenie do snu nie bedzie takie proste ;) jeszcze pewnie nie raz zatesknimy za plaskimi brzuchami do wrzesnia :) niech rosną w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×