Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Paelka na bank będziesz musiała zrobić badanie moczu.najlepiej zrób na wizytę bo itak ci karze zrobić jak i tym wspombisz bo niestety bol mija ale nieraz bakterie aa nadal w drogach moczowych.ja w poniedziałek robię ogólne moczu plus posiew plus antybiogram.żeby wiedzieć na co jestem wrażliwą.dostałEm skierowanie od rodzinnego więc mam za darmo więc robie sobie.bo inaczej to bym troche wybulila.ale tez mialam bole tylko ze mnie poltora dnia bolalo a pozniej takie bapafy mislam ze np godzine bolalo i puszczalo.odstawiłam tabletki żurawiny i spowrorem wrocilamdosoku i mi przeszło.dodatkowo kikma globulek P imafucinu zuzylam i jest spoko.babka mówiła że to Macica może też uciskac i może to nie być pecherz tylko infekcja dróg rodnych.mam taką nadzieję ze nic mi nie wykryje w moczu.bo znowu będę musiała brać jakieś specyfiki.Ale się wkurzskam na ten posiew ze coś wyszłonie tak z próbka.teraz będę się z godzinę do oddania moczu przygotowywać.byłam wniebowzieta jak się dowiedziałam ze będzie zwrot kasy mówię nic nie wyhodowali a tu kurde nie wyhodowali bo coś niby było nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paelka na bank będziesz musiała zrobić badanie moczu.najlepiej zrób na wizytę bo itak ci karze zrobić jak i tym wspombisz bo niestety bol mija ale nieraz bakterie aa nadal w drogach moczowych.ja w poniedziałek robię ogólne moczu plus posiew plus antybiogram.żeby wiedzieć na co jestem wrażliwą.dostałEm skierowanie od rodzinnego więc mam za darmo więc robie sobie.bo inaczej to bym troche wybulila.ale tez mialam bole tylko ze mnie poltora dnia bolalo a pozniej takie bapafy mislam ze np godzine bolalo i puszczalo.odstawiłam tabletki żurawiny i spowrorem wrocilamdosoku i mi przeszło.dodatkowo kikma globulek P imafucinu zuzylam i jest spoko.babka mówiła że to Macica może też uciskac i może to nie być pecherz tylko infekcja dróg rodnych.mam taką nadzieję ze nic mi nie wykryje w moczu.bo znowu będę musiała brać jakieś specyfiki.Ale się wkurzskam na ten posiew ze coś wyszłonie tak z próbka.teraz będę się z godzinę do oddania moczu przygotowywać.byłam wniebowzieta jak się dowiedziałam ze będzie zwrot kasy mówię nic nie wyhodowali a tu kurde nie wyhodowali bo coś niby było nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A brzuch to po mniewidac.wywaliło mnie do przodu.i tak w ogóle od paru dni mi strasznie dretwieja ręce zwłaszcza w nocy. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi łydki ale nie sa to skurcze tylko tak dziwnie ciągną i ciężko zasnąć. a pytanie z innej beczki, jakie robicie przygotowania? co kupujecie na przyjście dziecka, ja powoli będę zaopatrzać się w wkładki laktacyjne, rożek, i zastanawiam się nad elektrycznym lub ręcznym laktatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja bylam u brafiterki bo na moje giganty nawet sportowe sa male w pepco czy szachownicy :/ Ogolnie to mam duzy poped teraz Wy tez ??:/ ale boje sie juz teraz wspolzyc pytalyscie obrzuszek to ja mam maly ale nisko ptzrytlam ok.5 kg takze maly ale jest nisko wiexc wyglada jak wał tłuszczu :/ El.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam właśnie wysoko jakoś brzuch macica wysoko się przenosi chyba.mi popęd spadł jakoś...niestety...Ale itak co nieco tam jest hihihi a ja się nie boję wspolzyc.tzn ostatnio miałam bole takie niefajne ale to ogólnie miałam dzień bolowy jakiś.Ale przeszło.już brzuszek przeszjadza i niewygodnie z lekką nieraz.ja jeszcze rozkow i tego typu rzeczy nie kupuję ale lada moment będę.póki co moj mąż kupił już jakiś rowerek bez pedałów okazyjnie hahaha i powiedział że odpicuje go ze hoho.Ale trochę ten rowerek poczeka.a takto nie mam jeszcze nic.parę ciiszkow tylko.założyłam sobie ze po polowkowym zacznę kupować więc pewnie jakoś pod koniec miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela ale jak 5 kg przytylas to dobrze właśnie ja przytylam 6 przeszło i to już chyba trochę przyduzoe mi się wydaje.tymbardziej ze moja ciaza młodsza jest.za dużo sobie pozwoliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej brafiterki to gdzie byłaś, one normalnie w sklepie z bielizną są?dobrze myśle? bo mi tak fatalnie babka dobrała ze wszystko mi sie na piersiach odbija. ja zakupy na allegro bede robić troche taniej i mniej latania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu w sklepie z bielizną to niekazda babka się zna taką prawda. w większych salonach z bielizną to tak bezpośrednio u producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty mi tez ostatnia dretwieja rece, tzn zwlaszcza w nocy czuje mrowienie... Przytylam ok 3-3,5kg. Z wyprawki mamy troche pajacy, kilka body, spiworek i fajny gruby kombinezon na zime :) powoli kupujemy jak trafimy cos ladnego w Smyku lub na promocjach w 5 10 15 bo jednak lista zakupowa jest dluga... teraz wybieramy materac do lozeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do brafiterek to tez trzeba dobrze trafic bo np slyszalam ze np w Triumphie sa podobno "brafiterki" ale nie wiem jakim cudem skoro oni maja tak ograniczona rozmiarowke ze to nic z brafittingiem nie ma wspolnego... brafitting polega przede wszystkim na precyzyjnym doborze obwodu biustonosza pod biustem zeby odciazyc ramiona, a w Triumfie jest rozmiarowka od 70 dopiero- a prawdziwe sklepy ktore sie na tym znaja maja i 60 i mniej i tak samo jesli chodzi o duze obwody i duze miski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopytuje o ta brafiterke bo nie chce bez sensu kasy wydawać :( w lidlu były fajne ubranka i tanie. Niestety u mnie tłum się rzucił i nic nie kupiłam w godzinach popołudniowych. Był tylko kolor różowy, a dla chłopaka to nie bardzo. :) ja powoli będę szykować wyprawkę do szpitala, chyba walizkę będę musiała wziąć hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam wozek i lozeczko pare ciuszków tez mam ale to dostalam od znajomych...co do brafiterki to naprawde dobrze trzeba trafic bo niektore nawet nie sluchaja co do nich sie mowi tylko wciskaja drozszy jakis stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Ja jak zwykle po wyprawkę skocze do Świata Dziecka. Za jednym razem wszystko kupię. A dosłownie wszystko mi trzeba. Ale to dopiero czerwiec, lipiec bo się przeprowadzamy :))) i nie chce mi się tego wozić. Narazie kupiliśmy wozek. Teraz postawiłam na Bugaboo cameleon 3. Po przednio miałam Stokke, byłam bardzo zadowolona :-D ale chciałam zmienić(jestem maniaczka wózków) i potrzebowałam lżejszego wozeczka więc wybrałam Bugaboo . Co do laktatora to ja tym razem na elektryczny stawiam, trochę się musiałam przy recznym po męczyć. Więc spróbuję teraz laktatora Medala , więm że kobitki go bardzo chwala:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
hej dziewczyny u nas oczywiscie choroby to jakas masakra w tym roku córka ma niby szkarlatynę miałyście może tą chorobę lub wasze dzieci,znajomi? bo coś mi sie tu nie zgadza córka bez gorączki tylko z nieduża wysypka brzuch plecy pupa troche nogi i czerwone gardło kaszel,nie narzekała na ból gardła.wogole jakby byla zdrowa jakby nie ta wysypka to nie poszłabym z nia do żadnego lekarza i to 1 maja bylismy. dostała antybiotyk na 10 dni i siedzimy w domu dobrze że pogoda beznadziejna bo aż mi tak nie żal.ale ja nie wiem czy to jest ta szkarlatyna podobno przy niej wysoka goraczka bóle gardła.malinowy język itd sory ze sie tak rozpisałam ale moze wiecie cos na ten temat. u mnie wyprawka to na razie wózek ,łózeczko i troche ciuchów po córce :) tez zaczne kupować po połowkowym:) laktator tez chce kupic bo poprzednio miałam reczny i był beznadziejny ;( i wypozyczałam elektryczny bo mialam problem z pokarmem i podejrzewam że teraz tez bedzie problem. mi piersi mało urosły nawet staników nie musze specjalnie zmieniać, mam małe gruczoły no i mało pokarmu. Ela gratuluje udanej wizyty i dziewuszki :) moja mała ważyła 178g w 17 tyg jak patrzyłam teraz mam wizytę połowkowa we wtorek zobaczymy ile urosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redsky i mnie też ciągle szpital.Ale ja już pierdziele nie biorę antybiotyków.chyba że to naprawdę będzie konieczne to wiadomo.narazie się trzymam codziennie mleko z miodem herbaty z lipy i żurawiny.ciągle mam kaszel mokry wszystko ze mnie wyłazi ale jakoś funkcjonuje.a co do pogody to szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redsky, nie przechodzilam szkarlatyny i nikt w moim otoczeniu tez nie, wiec nie znam niestety objawow... Mnie za to dopadly bole kregoslupa :( odpuscilam ostatnio siedzenie na pilce i chyba to sa efekty, bo wczesniej cwiczylam na niej codziennie i bylo ok. Jak lezalam u lekarza na plasko na lezance na polowkowym to maz musial mnie podnosic- w ogole nie moglam sie dzwignac. Ale minelo. I dzis znowu mnie dopadlo... a nigdy problemow z kregoslupem nie mialam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mądrze stwierdziłam że umyje włosy nałożyła odżywkę na dłużej i mówię nie będę pod prysznic całą wchodzić tak się nachyle i splukam ...i chwile doslownie sue schylilsm i myslalam ze die nie podniose.to juz nie te czasy ze sie jest gietkim jak guma hehehehe.a już nie powiem co mnie strzela przez ta zryta pogodę.masakra jakas.poczytuje sobie książkę w oczekiwaniu na dziecko.bo wcześniej jakoś nie miałam weny.się jak tak dalej będzie ponuro i zimno to ja się psychicznie wykoncze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nic o szkarlatynie nie wiem :-( a co do bolu kręgosłupa to jeden z objawow 2 trymestru tylko u ciebie pazdziernik jakos mocno sie to objawia jak wstac nie moglas:-( oby cie to szybko popuscilo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chcialam sie zapytac czy wasze maluszki maja juz jakis okreslony czas spania i czas kopniakow? Rozrozniacie juz to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
Cześć dziewczyny, redsky moja córka przechodziła szkarlatyne Ale jak była w przedszkolu. Z tego co pamiętam to córka ciężko to przechodziła bo miała bardzo wysoka gorączkę objawy wszystkie jak na angine i do tego wysypka. A co do boli krzyża to mam każdego dnia, czasem słabiej boli czasem mocniej , a co dopiero będzie w 8-9 miesiącu ? Mój maluszek ma już swoje godziny kiedy najbardziej się wierci z reguły jest to rano po śniadaniu i popołudniu ok 17-18. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dopiero zaczynam odczuwać delukatniutko ruchy także nic o aktywności nie wiem.za to dwa leciutkie kopniaki w pecherz dziś otrzymałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kręgosłupa to js na codzień jakoś bardzo nie odczuwam.bardziej jestem taka zdretewiala ale bole to nie sa.bardziej nazekam na stopy jak dłużej postojeto mnie bolą chyba środek ciężkości się zmienia.a buty mam wszystkie przyciasbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ruchy, to ja jeszcze nie zaobserwowałam jakiejś regularności w kwestii godzin,za to wyraźnie widzę, że dzidzia zaczyna kopać mniej więcej pół godziny po jedzeniu i kiedy siadam lub kładę się po dłuższym czasie robienia czegoś, żeby odpocząć. W tych dwóch przypadkach praktycznie za każdym razem czuję jak się kręci. Wczoraj mąż pierwszy raz trzymając rękę na brzuchu poczuł kopniaka, bo wcześniej zawsze kiedy przykładał rękę ruchy od razu ustawały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brafiterka u mniew w miescie to jest babka ktora ma swoj sklep prywatny ze stanikami i bielizna i mierzy mnie pod biustem i obwod i na tej podstawie dobiera stanik jesli nie ma to mi go szyje... Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
Dziewczyny jaka macie tarczyce bo mi wyszło 2,2 poprzednio miałam 1,9 i wcześniej 1,7 wiec mi rośnie cały czas to chyba nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redsky a bierzesz Euthyrox i masz zwiekszana regularnie dawke? Im bardziej zaawansowana ciaza tym zapotrzebowanie na hormony tarczycy rosnie, wiec endokrynolog powinien zwiekszac regularnie dawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem...mi to na początku wyszło ok...a później już mi nie kazał gin robić więc w sumie nie wiem tak naprawdę w samą z siebie narazie nie robię go nie chce wymyślać dodatkowych jakichś zmartwień wystarczy narazie ten mocz ze muszę robić ciągle i te szumy w uchu się nasilily:/ale jak czytalam to wielu kobietom rośnie właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wogole badan na tarczyce nie mialam wiec nawet mie wiem jak tam u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×