Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Gość goscEwa
Ja też mam wiecznie niskie ciśnienie bo około 90/60 i są dni gdzie ledwo żyje i całymi dniami mogłabym spać , a w sobotę jak była jeszcze beznadziejna pogoda to ledwo na nogach się trzymałam. Miłego dnia życzymy. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak okiełznać apetyt 23tc a ja mam 14kg do przodu :/ a podobno najwięcej tyje się w 3trymestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gpsc nie przejmuj sie tak wazne zeby malenstwo było zdrowe...u mnie odwrotnie u mnie ok.4kg do przodu i to klopot bo córcia malunia jest ma jakies 300gr a ja czytam ze wiekszosc ponad 500 lub okolo 500. U mnie poki co ma byc Basia.Zobaczymy na jak długo :) Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14kg w polowie ciazy to jednak duzo... wiadomo ze zdrowie dziecka najwazniejsze, ale trzeba tez pamietac o sobie, o obciazeniu dla stawow i dla kregoslupa... Na apetyt ciezko cos poradzic, mozesz zaczac pic wiecej wody mineralnej wtedy apetyt jest mniejszy. Ale generalnie chyba jedyny skuteczny sposob to zdrowy rozsadek, odstawienie slodkich i slonych przekasek i jak najwiecej ruchu, dlugie spacery, basen, jest tez duzo cwiczen dla ciezarnych w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i ptrzez zime tyle przytylas teraz bedzie cieplo cieplej goraco to i jesc sie nie bedzie chcialo..:) Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Ela i jak tam z wózkiem???. Wcześniej też napisałam o suchym porodzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ela gdy sie dowiedziałam o ciazy wazyłam 46kg wiec to raczej nie przez zime przytyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuleczkaaa wlasnie przeraza mnie ta wielkosc tego mercedesika,...sluszna uwaga wogole nie pomyslalam do bagaznika... dziekibo troche otworzylas mi oczy..:) MYSLE TERAZ o tym co tu padly te wozki buggy i ten drugi tez sa super...i male:) Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Bugaboo cameleon będziesz bardzo zadowolona, moja córcia waży 15kg a wozek bajka się prowadzi( kupiliśmy dla drugiej corci, ale oczywiście mała musiała parę razy się przejechac;-)). Popatrz sobie jeszcze na Jolzz i na wozek Mima xari. Też lekki zwrotny i maleńki, ale wygodny dla malenstwa i dla Ciebie:)))) wszystkie prowadzilam;))) jestem maniaczka wózków:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Gosciu, to moze po prostu przytylas tak duzo, bo przed ciaza mialas niedowage? Mi lekarz powiedzial ze przez to ze przed ciaza mialam niedowage to przytyc powinnam wiecej niz te standardowe "rekomendowane" 8-12kg. Tak naprawde kazda z nas miala inna wage wyjsciowa, wiec i roznie przytyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuleczkaa chyba ku[pie tego kameleona... a myslicie juz o kupnie biustonosza dla karmiacych? \Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupuję poki co biustonosze bo ciągle rosne i nie wiem jaki będę potrzebować.póki co kupiłam koszule dla karmiących rozpinane na piersiach na napki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam jeden bo był na promocji a tak to nie kupuje bo tez mam pewne obawy co do wioelkosci :) Betka jak sie czujesz? ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chętnie sprzedam dwa biustonosze rozmiar 75F ubrany każdy po jednym razie. Zły rozmiar a ucielam metki więc nie miałam jak oddać. Dałam za nie 140zl za połowę ceny mogę je sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
Ja już zainwestowalam w biustonosz dla karmiących i zaczęłam już chodzić w nim z tego względu ze jest strasznie wygodny A poza tym piersi już mi przestały rosnąć bynajmniej narazie. A do września jeszcze pewnie nie jeden kupimy. Chyba że mi nie wypali karmienie piersią. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
Bardzo dobre biustonosze dla ciężarnych mają z firmy mama by alles , polecam. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela w miarę dobrze.w czwartek mam wizytę.niedługo krzywą cukru robie jakoś.samopoczucie zależy od dnia ale jakoś funkcjonuje.już się coraz bardziej września doczekać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz kupilam Alles Mama Letizia- jest cudownie wygodny, polecam :) nie wiem na ile czasu bedzie dobry bo zakladam ze biust jeszcze urosnie, ale jest dosyc miekki, wiec i tak powinien pasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
A ja to jestem jakaś inna i mi te cycki że tak sie wyrażę nie wiele rosną w ciąży chodzę w zwykłym staniku mam jeden do karmienia z poprzedniej ciąży ale nie wiele w nim chodziłam po szpitalu troche. Ci do wózka to patrzcie zeby wam sie do bagażnika mieścił to prawda bo potem kłopot Kurczę ta krzywa cukrowa nie bawem trzeba na sama myśl sie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
Z tego co pamiętam to trzeba być na cczo . A kupowala któraś z Was glukoze o smaku cytrynowym ??? Bo widzę na necie ze takie są. Pytałam się w swoim laboratorium to można przynieść cytrynę i wcisnąć do tego dziadostwa. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim labku z ta cytryna tez mozna taki manewr zrobic.. Jutro mam wizyte u ginki kontrolna kolejna ginka powiedziala ze musze zobaczyc czy mala urosla bo ok.300 to troche malo jak na ten miesiac i kazala mi przysc stresuje sie jak niewiem... Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi gin powiedzial ze musze byc na czczo i moge przyniesc sobie z domu cytryne to mi wcisna. A w temacie stanikow- w ten weekend jedziemy z mezem na mazury i w naszym hotelu bedzie basen. Przymierzylam swoje kostiumy kapielowe i wszystkie wygladaja jak z mlodszej siostry, tak mi biust urosl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela będzie dobrze...daj znać jak będziesz po kontroli.ja też zolodek muszę dzidka skontrolować.też się stresie ta krzywa bo też niemało przytylam a glukoze z krwi zawsze miałam na górnej granicy.Ale koleżanka mnie pocieszylaa przytula o wiele więcej a krzywa jej wyszła ok.ale obuecalam sobue ze fo krzywej jem zdrowiej bo ostatnio za duzo sobie pozwolilam i o wiele mniej słodyczy.niby krzywa się robi niedzy 22 a 26 tygodniem.mi leci 22 więc jeszcze mam czas.a co do tego czy na czczo to też czytałam że niby nie muszą ciężarne ale wolę zapytać mojej gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóleto dzisiaj mała strasznie wariuje.mam wrażenie że cały czas się rusza.a czasem jest dzień ze mało.Ale 22tc to podobno jeszcze nie majado końca dzidziusie wypracowanych por aktywności.różnie go bywa zależy też od dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wygladam jak krowa dojna mam biust giga..brzuszek nisko ulozony nas spojeniem lonowym malutki wiec nawet ladnie to nie wyglada:( Ale grunt zeby z małą było wszytsko dobrze,pociezam sie ze jak czuje jej fikanie to ma sie dobrze choc jest kruszynka i drobna,waga mnie martwi ok.300 Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet nie wiem czy mam glukoze kupić. A o cytrynie nie słyszałam. W takim razie pojde na czczo. 3mam kciuki by z tą wagą było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nisko kopie was dziecko. Wiem że to dziwne pytanie ale mam wrażenie że mnie za nisko, bo w okolicy jajników, wzgorka lonowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie różnie.koło jajników a nieraz nad pepkirm czuję.dzidzia jest już długa także może chyba w różnych miejscach być czuć ruchy.Ela ja za to nir dość ze cycki krowie to brzuch jak w 30 tc.bynajmnoej tak sie czuje.czuję się jak mega kula.i każdy się brzuchem zachwyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu ja tez tak mam uczucie byc moze dlatego ze ja plod mam nisko polozony prawie na pehcerzu Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×