Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Ja mam pod sam koniec ...chociaż różnie to bywa...Ale jak pójdzie zgodnie z planem to proszę mnie nie straszyć zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pod sam koniec mam termin choć różnie to bywa.Ale jak pójdzie wszystko zgodnie z planem to mnie nie straszcie za bardzo.byłam u gin z zolodkiem wszystko ok.super ta Nowa gin co mnie przejęła.pytałam o krzywa i mi powiedziała że jak będzie coś nieyak to najpierw się redukuje tą glukoze dieta i idzie do diabetologia.chyba że organizm będzie potrzebował insuliny ale żeby się nie martwić tym.i dodala ze niektóre kobity nie przeszły tego badania jak zwymiotowaly...ogólnie z dzidza wszystko super rozwija się ok.dostałam tylko jakąś maść jednorazowa intymna bo mam trochę wydzieliny i zamówiłam w aptece na jutro.ogólnie balsamy brazujace można stosować spokojnie tskie delikatne a nawet mozna zel wybielahacy do zebow przez kilka dni.meeeega jestem zadowolona w końcu będę wyglądać jak człowiek...większy ale człowiek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
betka daj znakl jak ta masc czy zmienila sie wasza pochwa cos?bo ja mam wrazenie ze moja zrobila sie hmm jak to ujac taka bardziej "otwarta" Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie widzę różnicy jakiejś poki co...jednak muszę się depilowac na wyczucie bo już nic przez brzuch nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez tak mam z racji mojego nisko polozenia ,ale moj mi pomaga bo samej to ciezko :/ Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z goleniem jeszcze daje rade, ale ostatnio zrobilam swoj ostatni pedicure w ciazy- tyle sie nameczylam i nawyginalam ze trwalo to w nieskonczonosc, a i tak bylo mi mega niewygodnie. Robie sobie hybryde wiec na ok miesiac mam spokoj, ale na kolejny pedi ide juz do kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez miaolam hybrydy ale te odrosty potem mnie mecza ani to zrobic znowu anoi co bo nie ekonomiczne wiec maluje tylko u stop zwyklym lakierem i i u dloni to samo :) jak tam samopoczucie Wasze dzis?u mnie taka duchota ze juz sobier wyobrazilam zaawansowane lato lipeic sierpien jak my z brzuszkami w upal..o losie Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam swój zestaw do hybrydy i nawet frezarke by acetonu nie używać. Ale na czas ciąży nie robie paznokci. W ogóle dzięki witaminom ciążowym mam tak mega twarde paznokcie, że aż szkoda że po karmieniu będę musiała je odstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w ciąży zmienilyscie jakoś sposób żywienia? Ja np odstawiłam wszystkie gotowce typu sosy do spaghetti w słoiku, pizze, unikam smazonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ost zeby jakos humor sobie poprawić po raz pierwszy rzesy sobie dalam przedluzyc. Paznokcie tez sama robilam mam tez ten zestaw caly ale powiem wam ze mi sie nie chce no i nie trzymalo mi tak tak bym chciała wiadomo amatorka ze mnie i umowilam sie na paznokcie . Co do diety jem wszystko na co mam smaka nic nie wykluczylam z menu :-) co do samopoczucia to jest ok mam tylko dyskomfort gdy siedze tak prosto jakos zle mi sie oddycha i odchylam sie wtedy do tylu. A co do pogody to boje sie upalow a my je musimy cale przechodzic ale pocieszam sie faktem ze na wiosne wyjedziemy z fajnymi bobasami i bez brzuszkow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ankass o czywiscie ze tak wiosna nasza!!! Mi dzsiaj mała dała tak popalic ze masakra chyba fikołki tam takie robi ze szok...Ah ta moja Basia Dziewczyny wszytskiego naj naj z okazji dnia Mamy !!:) Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No 27 stopni zapowiadają, a ja źle upały znoszę nawet nie będąc w ciazy. Koleżanka radziła mi bym robiła sobie zamrożone kostki soku, że jej to pomagalo. Podobno hybrydy w ciąży też słabiej się trzymają. Ja dużo leżę przez dzień zwłaszcza na lewym boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
To ja mam dokładnie jak gość, bardzo źle znoszę upały normalnie tzn nie będąc w ciąży A co dopiero teraz. No ale musimy jakoś to lato przetrwać. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez hybrydy robie sama i trzymaja mi sie dobrze i na dloniach i na stopach :) nie wyobrazam sobie juz wrocic do zwyklych lakierow ktore odpryskiwaly i scieraly sie na koncach. Co do diety to juz przed ciaza raczej zdrowo jadlam, teraz zdarza mi sie pilnowac zeby jesc wiecej owocow i warzyw dla dobra ciazy, ale ogolnie to duzo nie zmienialam. Staram sie jesc tez czesciej i w miare regularnie bo w pracy roznie mi to wychodzilo. A samopoczucie u mnie super, odpoczywamy z mezem na Mazurach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra jest w 34 tyg i jest tak spuchnieta ze szok nogi jak konefki palce w rekach ogolnie wszystko a pogoda jest zmienna jak na razie ...ona sie smieje ze jak teraz te upaly przyjda to sie spuchlizna udusi. Ja sluszalam ze lato nie ma byc tak upalne to korzysc dla nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazdziernik zazdroszcze wypoczynku nigdy na Mazurach nie bylam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Cześć. Kobitki. Ja mam na 19.09 ale wiem że będzie wcześniej bo będę mieć cc:)) 23 tydzień ciąży. Brzuszek kuleczkaaaaaaa śliczna zresztą wszystkie moje trzy tak wygladaja:-))) 4kg na plusie:)) a w środę będę się już opalać z rodzinka w Chorwacji:)) pozatym wszystko ok oprócz zebow:-(( leczenie kanałowe w czwartyk mialam, takie szybkie bo miałam już robinego tego zabka 16 lat temu i coś się znów zrobilo:-((( jeśli chodzi o golenie mój zawsze chetny:-))) ale daje rade. A jak go pod ręką nie ma ,to biorę lusterko i do przodu też bez problemu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wiesz ze bedziesz mieć cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuleczkaaa a jakie imie wybralas dla maluszka bo nie pamietam? Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka to mamy ten sam termin :-) ja to szczerze pisząc pogubiona jestem kto jakie imie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ankass ja tez i tak pytam moze co innego mi do glowy przyjdzie niz imie dla małej Basia Ja mam termin chyba na pierwszy ogien 1-3 wrzesnia :) Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imię Basia i szczerze to tak średnio zadowolona byłam z niego przez całe życie... Jeszcze, żeby wszyscy mówili Basia, a tu Baśka jak do konia :o Dlatego uznałam, że córce dam zwykłe imię w stylu Lucyna, Karolina, że można wołać Lucynka, Karolinka, albo normalnie, a nie tak brzydko jak Baśka, Anka, Zośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam się Basia bardzo podoba. Dziewczyny spicie jeszcze inaczej niż na lewym boku?pytałam gin czy to prawda że tak się powinno powiedziała że teoretycznie tak ale w praktyce wiadomo że jak nie wyhodnie to się człowiek obkreci.ja nie mam żadnych mroczkow przed oczami i omdlen jak leżę na prawym albo plecach.e nocy się co jakiś czas przekrecam z boku Na bok.Ale rano mam wyrzuty sumienia ze może coś tam się dzieje niecotlenienie czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
Hej dziewczyny ja tez robię hybrydy ale poprzednie mi sie gorzej trzymały teraz tez juz muszę zmienić.u stół maluje zwykłym jeszcze daje rade :) ale zobaczymy jak długo. Kurczę ale ta pogoda mnie dobija dziś miało byc ciepło a tu znowu zbiera sie na deszcz aż sie żyć odechciewa. Październik odpoczywaj ostatnie wakacje we dwójkę w najbliższym czasie :) my za dwa tygodnie na Węgry sie wybieramy oby pogoda dopisała bo mam dość... Basia ładne imię zastanawiam sie czy nie dać na drugie imię po babci męża ale to jeszcze do zastanowienia a Wy dajecie dwa imiona dzieciakom czy jedno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daje drugie kazda z corek ma to samo imie drugie czyli po mnie i bez klotni pomkim.dac imie albo wymyslac wiec maja po mamie:-) i Bianka jak sie urodzi tez bedzie miala po mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie będzie synek. Byłam dziś na usg. Niestety idę dziś na oddział będą zakładać mi szew bo szyjka zaczęła się skracać. Z dzieckiem wszystko dobrze. Trzymajcie kciuki żeby wszystko się ułożyło. Najgorzej że muszę mojego synka zostawić na te parę dni siedzę i płaczę. Ale o drugiego też muszę dbać. Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno daje jedno :) ogolnie to nie za bardzo rozumiem sens nadawania dwoch, ale moze to dlatego ze i u mnie w rodzinie kazdy ma jedno :) Betty Ty to chyba bardzo zamartwiasz sie tym spaniem na lewym boku, juz ktorys raz o to pytasz :) sluchaj organizmu, na pewno nie zaszkodzisz dziecku. Mi zdarza sie nawet spac po czesci na brzuchu jak dobrze sie uloze ;) dziecko w brzuchu naprawde jest dobrze chronione, nie mozesz go nie dotlenic spiac na plecach czy jakkolwiek inaczej :) Dziewczyny, pogoda na Mazurach cudna :) wysmarowalam sie cala wysokim filtrem zeby uniknac ciazowych przebarwien poslonecznych i leze na molo nad jeziorem :) fakt musimy nacieszyc sie tym czasem bo za rok wakacje juz we trojke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakich kremów na roztępy używacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×