Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Gość gość
Refluks swoją drogą, bo czasami mi się odbije i podchodzi pod gardło wiadomo co. Ale jak się kładę to takie uczucie ciężkości mam pod gardłem. Ważne by to przeszło wraz z porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze ten post ale nie wiem czy jest widoczny bo widzę ostatnią wiadomość z godziny 20, a potem już nic. A wiem że były dodawane bo jak wyjdę na listę postów to pisze ze ktoś pisał o 21,20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jak się strona zmienia to czasami nie widać postow ale potem się pokazuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betty na dretwienia - magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja- od tych skurczy nog, teraz i rak i stop- 5 tabletek dziennue magnesu.moze pomoze.sxtuacja sie troche skomplikowala .znalazlam sie na porodowce 28tc. Ze skurczami , szyjka na 13 mm.dostalam Cortison na rozwoj pluc dziecka, zalozony pessar i czekamy. A zaczelo sie od boli brzucha , takie stawianie sie i potem bol plecow , jakby nerki. Oby dotrzymac jeszcze kilka tygodni. Kruszynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj się Kruszynka będzie dobrze i dotrwacie do terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No znowu brzuch twsrdnieje jak odstawiłam luteine jak radziła gin.Ale do końca nie wiem czy to macica czy problemy z zoladkiem bo przedwczoraj mini ze luteiny brałam też mniejsza dawke to miałam brzuch jak wata a teraz znowu...poczekam do jutra i najwyżej znowu luteine będę brać...gościu J biorę magnez codziennie dwie tabletki a brałam nawet trzy i itak mam zdretwiale dłonie mimo wszystko więc Na ten ucisk naczyń raczej to nie pomaga.kruszyna trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam u neurologa bo raz mialam tak ze zdretwiala mi połowa ciała, stwierdziła że przy nagłej zmianie pozycji zmieniło mi się ciśnienie i to mogło dac taki objaw. Także betty może przez ciśnienie tak ci się dzieje? Kontrolujesz?albo ucisk masz jakiś na kręgosłup. A magnezu nie za dużo zazywasz bo ja zazywam 2x dziennie po tabletce. Z zalecenia lekarza a w ulotce pisze zeby w ciąży raczej nie zażywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi teraz dopisali rowniez luteine. Narazie 1 globulka na noc do 36 tc.jesli naturalnie tyle wytrzymamy Betty a moze wez wiecej tego magnesu Kruszynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pechowy ten nasz wrzesień co chwilę coś się dzieje. Ale mam nadzieję że wszystkie dotrwamy do terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin mi powiedziała ze mogę brać spokojnie trzy tabletki magnezu dziennie no miałam miesiąc temu m badaniu lekki niedobór.teraz zeszłym na dwie dziennie więc to chyba niedużo...a ciśnienie mierze co parę dni i mam ok.najprędzej po prostu ucisk narządy...nawet m szum od trzech miesięcy w uchu i nikt nie wie czemu...i może też jakieś naczynia w szyji mi nabrzmialy.nie mam żadnych skurczy bolesnych nóg czy coś.ani razu w ciazy nie miałam tylko to drętwienie.dziśnoga jest ok ale dłonie codzień nie 24 na dobę niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzidzia w ostatnich dniach strasznie mnie straszy bo się mało odzywaw sobotę były mega kopy a później mało co.wczoraj się ożywić już myślałam ze będzie fajnie a od wieczora do teraz tylko rano kilka razy się ruszyła i kompletnie nic.bardzie mnie to denerwuje.wolałabym cierpieć z bolu żeby kopala.martwię się ciągle...ehh..przewrazliwiona jestem strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mala dzisiaj daje swe znaki fika jak szalona... a czujecie takie mrowienie w stopach czasem? ja dzisiaj tak mialam oszalec idzie Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takie mrowienie w lydkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Dziewczyny z tym drętwieniem to chyba standardowa sytuacja :/ ze starszym synem pod koniec ciąży to budziłam się z takimi skurczami łydek, że myślałam, że zwarjuję :( teraz też czasami drętwieją mi ręce, nogi:/ pomaga ruch :) ... dziś byłam na usg 28-32 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w stopach ide ide a tu nagle mrowienie ze isc nie mozna jakby mi stope wykrecalo takie uczucie mam... Ela dziewczyny ja mam jeszcze pytanie o bielizne o te majteczki w siatke to ja je zakladam na swoje majtki czy jak... niesmiejcie sie prosze,to moja pierwsza ciaza Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela mi położna powiedziała żeby zabrać dwie koszule ze sobą i majtki nie beda potrzebne.więc na ciało się zakłada.żeby był przewiew chyba hehehe.dziewczyny wczoraj wzięliśmy sobie żarcie chińskie.ogólnie nie jem takich rzeczy ale w jednym miejscu mają pyszne a raczej mieli i sie skusiłam porcję na pół z moim....i kur...swierszxza tam znalazłam.mój właśnie poszedł.zrobić awanturę....kurde masakra.na szczesvie zobaczyłam zabim zaczęliśmy jeść.kurde skąd mam wiedzieć po czym ten owad skakał i skąd tam się wziął...bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Majtki jednorazowe siateczkowe kupiłam żeby np. Ubrać je jak masz podkładam i pójdziesz do toalety żeby co nie uciekła między nogami hehehe a jak lezysz to można zdjąć lub na dol trochę opuścić bo ma być przewiew żeby szybciej się wszystko goiło. I koszule właśnie trzeba mieć żeby przewiew byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowałam się na pn a czasem jak mnie młody kopnie to aż mi się słabo robi. a gdzie tam porównywać kopnięcie do bólu porodowego, ale jak ten mnie osłabia to ja nie wiem jak to będzie. znowu mam jazde z krwawiącymni dziąsłami. w aptece kupie te majtki z siatki? za niedługo trzeba się pakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plan porodu kiedy sie wypełnia?jak trafie do szpitala? jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie muszę kupować w szpitalu mi dadzą.N stronie szpitala musi byc rozpiska co należy zabrać.ja ti dzisiaj czuję tylko lekkie ruchy a mocniej skopala mi pecherz tylko dwa razy.Ale dmszczerze mówiąc wolałabym mieć lozysko na tylnej ścianie i być kopana i czuć ból bo takie delikatne ruchy to często niepokoją.wolałabym mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
U nas nie ma listy co zabrac. Polozna mi trochxe powiedziała a majtki dostaniesz w aptece. Chociaż ja zamówiłam przez aptekę gemini bo taniej wychodzi mimo że przesyłka jest bo kupowałam od razu podkłady poporodowe żeby mieć cześć swoich i od razu witaminy jakieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na stronie szpitala pisze tylko przybory toaletowe więc nie wiem jak szeroko mam to rozumieć. Kiedy spodziewać się rozstępów? I to prawda że rozstępy mogą pojawić się po porodzie? Taka informacje na necie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba też zamówie z tej apteki, dużo potrzeba ogólnie tych wkładów poporodowych? I czy robicie też apteczke dla dziecka, tzn coś na zbicie gorączki, kolki. I co polecać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majtki wielo czy jedno razowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Ja kupiłam paczkę jednorazowych ich chyba było 5 i 2 wiekorazowych myślę że starczy. A podkladow ponoć duzooo idzie wiec ie wiem też ile czy około 40 szt starczy. Aaa o kupiłam tez stamtąd wkładki laktacyjne tak chyba się to nazwya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwłaszcza na początku pewnie jest duże zużycie. Wkładki laktacyjne też pewnie idą. I tu się zastanawiam nad kupnem wielorazowych, czy się bardziej nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I duże są rozmiary tych majtek, od rozmiaru M się zaczynają, a ja bieliznę xs, s noszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Hmm widzę ze wkladki woelorazowego uzytku nawet wychodzą korzystnie cenowo. Moxe się skusze jak będą mieli potrzebne ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×