Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rossmann C.D.

Polecane posty

Gość gość
Dobre co druga pisze jak to jej źle a każda siedzi.... Słyszycie siebie. To tak jak byście w przymierzelni ubieraly sukienkę która za cho le re wam się nie podoba a to za krótka a to za droga a to kolor nie ten a to nitka nie tak szyta a i jeszcze wyglądam w niej grubo nie ważne ze ważę 80 kg przy wzroście 168....ale jednak pójdę ja kupie!!!!! Wstyd mi za was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He? Slabe porownanie...wysil sie troszke, chociaz odrobine:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać ze co sklep/ region to inne pomysly i zasady. Jeżeli chodzi o przeniesienie to teoretycznie pracownic powinien wyrazic wyrazić zgode ale jeżeli jest to w ramach np tej samej dzielnicy ( wybierano przy rozmowie lub aplikacji) to czesto robia to bez pytania. Inaczje jest kiedy awansujesz np i nie ma miejsca na Twoim sklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię swoją prace w rossie do pełni szczęścia brakuje tylko tego , żeby grafik był na cały miesiąc a nie wywieszany w połowie tygodnia na następny tydzień . Ciekawa jestem czy są sklepy w których rzeczywiście jest tak , ze grafik jest wywieszany pod koniec miesiąca na cały następny miesiąc....... wiadomo , ze czasem ktoś weźmie L4 to wtedy się zmienia i to rozumiem ale w innym wypadku ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie wyrazisz zgody dobrowolnie na przeniesienie, niestety mogą wręczyć Ci wypowiedzenie z winy pracownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli odmowisz jest to traktowane jako "odmowa polecenia przelozonego" wiec maja prawo wreczyc ci wypowiedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej odejść za porozumieniem stron, można tak zrobić bez miesiecznego wypowiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 12:22 U mnie w sklepie na koniec miesiąca kierownik wywiesza grafik na cały miesiąc i raczej nie ma jakiś drastycznych zmian( no chyba że dziewczyna jakaś idzie na L4, albo chce się z kimś zamienić) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej agresywnej laski, która twierdzi, że człowiek ma być na każde zawołanie Rossmanna, coś Ci napiszę... Pracowałam wcześniej w innej drogerii, były nocki, zmiany promocji, 3 zmiany, i jakoś dało się ułożyć grafik, tak by każda miała czas na życie osobiste. I nasuwa mi się jeden wniosek, że jak Rossmann zatrudnia takie laski jak Ty, która uważa, że zmiana typu 8.30-20.00, 11.30-21.30, 8.30-... jest normalne, i sama układasz taki grafik to się nie dziwie, że takie grafiki w ogóle powstają. I pewnie jeszcze, stoisz na progu z zegarkiem, żeby dziewczyna, która jest na przerwie w ciągu tych 12 godzin nie przekroczyła 15 minut, bo tak Rossmann każe!!! Na pracę nie narzekam, ale brakuje mi w tym wszystkim ludzkiego podejścia, bo krew mnie zalewa, jak kierownik zmienia cały dzień, bo sobie przypomina, że synek siostry ma urodziny, a zwykła kasjerka nie może poprosić o drobną zamianę! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiany w grafiku zdarzaja sie często i u nas nikt az tak bardzo nie narzeka bo zawsze jak mu cos wypadnie nieoczekiwanego to kierownik stara sie dac mu wolne/ albo inna zmianę. Zdarzaja sie l4 ale tego nikt nie przewidzi, dziewczynu chca sie zamieniać bo coś i dlategi tak często sa te zmiany. Jakby byl grafik staly i tylko l4 wchodzilo w gre to gdyby komuś cos wypadlo a kierownik odmowil by zamiany bo innej zmieni sie grafik to tez by bylo zle. Nie dogodzi sie nigdy jak jest tyle osob:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc osob pod siebie grafik robi skoro moga to to wykorzystuja. Swoja droga to troche dziwne ze w niekorych sklepach miesieczne grafiki funkcjonuja a w wiekszosci tygodniowe tylko czy to widzimisie kierownikow czy regionalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówimy o przeniesieniu na inny sklep na stałe!!!!to pracownik musi wyrazić zgodę!!co innego 3miesiące w całym roku-polecenie przełożonego to inna sprawa .wtedy trzeba sie zgodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w Ross 8 lat i przez ten czas pracowalam na dwóch sklepach. Grafik zawsze byl robiony na caly miesiąc. Zmiany w grafiku związane tylko z chorobowym albo opóźniona dostawą. Kierownik zawsze robil sprawiedliwie grafik , a przy dlugich weekendach zawsze sprawdzał czy poprzedni dlugi weekend mial wolne i tak przemiennie, wszystko po to żeby bylo sprawiedliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak powinno byc na kazdym sklepie a jest zupelnie odwrotnie. Jesli wiem jak pracuje przez najblizszy miesiac to moge sobie pewne rzeczy zaplanowac. A co za tym idzie mniej prosb grafikowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chciałam pracować w rossmanie - masakra jakaś. Pozostanę przy totolotku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto spróbować, wtedy sama się przekonasz. Może trafisz na fajny zespół, a praca będzie Ci odpowiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj może będzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejku dorośnijcie oczywiście, że na przeniesienie na stałe pracownik musi wyrazić zgodę ale wystarczy żeby jej nie wyraził i tą pracę traci w ogóle! więc co to za zgoda, skoro albo musi się przenieść albo wypowiedzenie była u nas taka sytuacja i kr powiedziała dziewczynie jasno bo nie chciała się zgodzić, że ok ale to się równa z utratą pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ide wtedy do sadu pracy...Powrot na sklep masz w swietle prawa zagwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys zostałam przeniesiona bez mojej zgody :) dostałam informacje, ze jest taka potrzeba abym od następnego miesiąca przeszła na inny sklep i tyle nie pomógł płacz ani prośby, ze lokalizacja dogodniejsza itd.. także jak widać można bez zgody pracownika ;) od kolejnego miesiąca dostajesz aneks do umowy ze zmienionym sklepem i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim odczuciu- prośba to prośba a nie obowiązek osoby która sprawuje piecze nad grafikiem..:) jak się uda takie prośby uwzględnić to super(i w 99% przypadków się udaje), ale u mnie w sklepie to urosło już do rangi kalendarza próśb (mam takie 2 osoby):) oczywiście staram się nie zmieniać grafiku - ale jak wpadną l4 to lipa... nie da się inaczej i tyle... KS musi zapewnić odpowiednią ilość osób na zmianie, żeby sklep mógł funkcjonować ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ks i chce wrocic po macierzynkim na swoj sklep aa krka mi chce dac inny i tez pojde do sądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia 1234
Kiedy przychodzi paczka-wyprawka dla dziecka? I co w niej jest? Strasznie lubię prezenty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam nowego ? Jak Wam minął dzień w pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda ze znow sa wycieczki zagraniczne dla pracownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O paczce dla dziecka dopiero było, wystarczy sie cofnąć o 3 czy tam 4 strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wygląda kwestia przeniesienia do innego miasta po macierzyńskim? Ż kim powinnam załatwiać formalności. Może jakaś KS mi odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej porozmawiać z KR a on uderzy do KR odpowiedzialnego za ten region i jak będzie wakat to dają znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojawiło się u nas na kasie takie coś jak KLUB ROSSMANN wiecie co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze mnie jutro chca zwolnic wiec. Chyc w kiesszeni maam zwolnienie od doktyoraa. Oni mi wypowiedzEnie aa jaanim niespidziaanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×