Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zostałam posądzona o pomowienia w sieci

Polecane posty

ta zrob idz do lekarza psychiatry juz teraz nasciemniaj mu lekach nerwicach, natrectwach, fobii , ciekziej depresji wieloletniej,. dostaniesz leki ,a jakby co w sadzie sciemniaj bylam wtedy na lekach a w pierwszej fazie brania lekow czlowiek moze objawy submaniakalne (przejście fazy depresyjnej w maniakalną). Twoja linia obrony bylam w fazie maniakalnej nie wiedzialam co robie prosze sadu ,a tu prosze dowody na leczenie sie u doktora, dostarczysz recepty. i graj wariatke ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracujesz, nie zarabiasz to uja ci zrobi. Niech się ona lepiej za robotę weźmie tak jej w sądzie powiedz a nie próbuje szukać okazji by kasę wyłudzić, to do sądu idzie. Nie tak to tak a robić się nie chce. :~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
probowalam na poczatek tak mowic ze sie nie sprawdzilo i po zlosci napisalam ale odnioslam wrazenie ze kpia sobie ze mnie najgorzej ze napisalam glupoty o jej prywatnym zyciu,zmyslone zreszta i to chyba o to cala afera jest,w sumie to bylo 7 postow na kafe i na gazeta tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tez prawda bo to beda gratisowe pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie panikuj ,nic Ci wielkiego nie zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracujesz Nie zarabiasz Uczysz się i zapytaj się jej w sądzie czy podatki płaci od tych wróżb niech sprawdza czy od twojej wpłaty bo to jest dla niej dochód opdpowadzila należny podatek do US i czy ma zarejestrowana działalność gosp i czy ZUS płaci Jak ja dobrze przeswietla to jej się sądów odechce do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie ma możliwości spłacenia grzywny, to sąd orzeka karę więzienia lub prace społeczne. raczej przygotuj się na wyrok, bo skoro pisałaś o jej prywatnym życiu, to nie wymigasz się działaniem w afekcie, najprawdopodobniej sąd uzna to za celowe działanie na szkodę. o ile dobrze pamiętam, to wyrok po 10 latach się wymazuje, czyli nie figurujesz jako karana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) licze na to dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde ja to sama sprawdzilam ze ona jest zarejestrowana jako dzialanosc czyli chyba i podatek placi tylko ze to nie chodzi juz o to nawet . tak sadze ze jak mam bardzo dobra opinie w moim otoczeniu,zadnych spraw nie mialam,jestem mloda,studiuje to mnie potraktuja lagodnie,tak moj chlopak uwaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zadosuczynienie będzie musiała zapłacić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisanie o prywatnym życiu i to kłamstwa to chamskie. Masz co chciałaś. A gdyby tak ktoś o tobie bzdury pisał w sieci tez byś takiemu chciała dać nauczkę. Kto mieczem wojuje od miecza ginie i ty tez zginiesz. Stracisz tez szacunek i zaufanie rodziców. Jesteś podła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak jak to sobie przemysli z kim się zadaje to pójdzie w siną dal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez temat zalozyla wrozka.specjalnie zeby nastraszyc hejterow :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bedziesz karana to raczej juz pracy w oswiacie i tak nie dostaniesz :) Ale to i lepiej. Po co pisalas bzdury o jej prywatnym zyciu? Za napisanie, ze wrozba sie nie spelnila nie pozwalaby cie, bo mogla sie nie spelnic, zreszta wrozba to nie wyrocznia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tak,nie tylko ja na tym forum pisalam,tyle ze zle zrobilam podajac jakies informacje z zycia ktore zmyslilam,bylam naprawde wkurzona i to mocno,bo napisala bzdure o moim zwiazku . o nie nie wrozka to ja nie zostane a co do mojej przyszlej pracy to chyba zalezy od tej sprawy boje sie kosztow itp ale bez przesady przeciez nie popelnilam zbrodni kurcze i nie podadza mnie za kratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt cie nie zamknie nie panikuj bedzie poczenie jakies pieniadze do zaplaty ty tez bedziesz mogla cos powiedziec od siebie ,wytlumaczyc sie,bylas wzburzona,przepraszalas itd nie panikuj dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znasz mnie ,nie jestem napewno podla,fakt nie pomyslalam co robie,bo wsciekla bylam ale to mnie chyba nie skresla,uwazam sie za godna zaufania osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez mozesz powiedziec ze to co pisalas o jej zyciu to byla twoja wrozba.mialas taka wizje i ją opisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wrozka moze sohie wrozyc to ty tez mozesz wróżyć wróżce :-D wrozylas o zyciu prywatnym wrozki na kafeteri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupio postapilam bezmyslnie ,na codzien jestem rozsadna tak wszyscy mowia i sa gorsi ludzie ,ktorzy naprawde szkodza innym,nie jest to sprawiedliwe co mi sie przydarzylo ale coz mam nauczke mama nadzieje,ze wszystko sie zakonczy pomyslnie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zeznawalam na policji ,jak sie stawilam na to wezwanie oni notowali co mowilam i wydaje mi sie ze co moglam to zrobilam moze niepotrzebnie sie boje az tak, bede gadac z bratem niech pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosckrystian
policja ci zabrała kompa ? mieli scrreny maili które pisałaś do niej ? co oni tam ci pokazali dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz sie gubisz sama. Pisalas, ze wymyslilas o niej bzdury i za to cie zglosila z 212 jest to sprawa karna, czyi dostaniesz pewnie zawiasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze ta wrozka rzuciala na autorke klątwe. Klatwa ta polegala ze autorka pisala na kafeteri zmyslone rzeczy o wrozce aby ta mogla ja podac do sadu o odszkodowanie!! Wrozka to ukartowala!to sa czary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:31 Brawo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no bylo tak ,przyniosl listonosz polecony z wezwaniem tu w poznaniu na komisariat,ja jestem zameldowana w mieszkaniu po ciotce i tu mam neta wszystko na siebie,zglosilam sie na to wezwanie i oni powiedzieli o co chodzi ,mieli wydruki z forum jakby i moje dane,ustalili adres IP ponoc ale mi sie zdaje ze to ona dala im gotowe dane bo jej przelew robilam,nikt w domu u mnie nie byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i to wezwanie z sadu to nie tu w poznaniu tylko inne miasto tam mam jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty jej zaplacilas jeszcze?a wrozby sie sprawdzily?bo jak sie jie sprawdzily to zglos na policje ze cie oszukala!zaplacilas pieniadze a ona zle wrozby zrobila!podaj ja do sadu o odszkodowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie mnie chlopak oswiecil,ze w dniu tej sprawy to ja mam egzamin poprawkowy niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ona wiedziała ze na forum to piszesz Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×