Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zostałam posądzona o pomowienia w sieci

Polecane posty

Gość gość
To ja pojde tez do wrozki i niech mi wywrozy numery na 6w toto lotka!jak mi poda zle numery to podam ja do sadu o odszkodowanie! I zglosze na policje oszustwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po tej wrozbie napisalam do tej kobiety ze mnie w blad wprowadzila piszac nt mojego zwiazku i namieszala i napisalam ze chwalic to jej nie bede na forum i tam dodalam pare postow pozniej no tak to bylo . a i zaplacilam jej wczesniej niby kumpeli z roku sie cos sprawdzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra,dzieki co niektorym za slowa otuchy wygadalam sie i cisnienie spadlo ,lece zaraz na imprezke odreagowac ten stres .dam znac w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam chwilówki na spłatę kosztów sądowych. Szybko ,skutecznie, bez zaświadczeń o zatrudnieniu, dostaniesz pieniadze od ręki. Naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
którego ta sprawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy ona te zawiadomienie złożyła ? bo coś szybko to wszystko idzie:ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej ,sprawa 14.02 9.45 ktos chetny towarzyszyc? posty pisalam od czerwca konca,w lipcu cos dopisalam jeszcze ,wezwanie w listopadzie na poczatku na policje bylo a teraz w przerwie miedzyswiatecznej tj przed sylwestrem z sadu przyszlo to pisemko,dobra skuchajcie zdam relacje lece na melanz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem podobną jazdę, z tym że to ja pozwałam gościa,który oczerniał moją firmę ,było odszkodowanko i na jednej sprawie się zakończyło,gość dostał za swoje i o to chodziło. Nie popieram takiego zachowania,panna powinna dostać manto od tatuśka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no no ladnie to tak i jeszcze sie na forum przyznaje ze hejtuje zycze ci duzej kary zebys zapamietala na zawsze ze jak cos masz do kogos to mu to w oczy powiedz a nie sie na forum wymadrzasz i pyskujesz dobrze ci teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musiałaś podpaść komuś pechowa jesteś a teraz do pierdla pójdziesz siedzieć dobre sobie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, ktory to temat na forum...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ci mała my ci nie pomozemy tu plac za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chyba kojarze ten temat i twoje posty.wiedzialas.co robisz . ze piszesz nieprawde .teraz to sie bron jak chcesz.twoj problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka mała to ja nie jestem.180cm.wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes nieodpowiedzialna malolata i tyle w temacie,jak osoba ktora studiuje moze miec takie glupie pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qw3456553342453332we
Chciałbym was przestrzec przed tym co tu wypisujecie na kafeterii. X W Polsce istnieje system do podglądania i namierzania obywateli - system ten obsługiwany jest przez zwykłych ludzi a nie żadne służby specjalne. Dostęp do tego systemu mają zwykli szarzy ludzie....tzn. wasz sąsiad, znajomy etc może was namierzyć i podglądać. X Do tego systemu mają dostęp zwykli ludzie i jak zakładacie tu temat na kafeterii czy na innym forum to mogą was namierzyć tym systemem i podglądać. Cały ekran waszego laptopa/tabletu to kamera. W obudowach(bocznych) waszych laptopów są kamery które nagrywają to co robicie nawet jak laptop jest wyłączony - dźwięk i obraz. To samo z telewizorami wyposażonymi w dekodery TV-naziemnej - te telewizory mają kamerki z mikrofonem przez, które można was podglądać... Cyfrowe radio DAB+(radio zwykłe) to kolejny podsłuch w waszym domu.... X Routery WIFI też mają ukryte kamery z mikrofonem do których można się łatwo podłączyć... System do podglądania sprzężony jest ze wszystkimi dostawcami internetu w Polsce i można was łatwo namierzyć. Można też namierzyć was przez komórkę i oglądać z bliska dzięki satelicie gdy niebo jest bezchmurne.... Uważajcie na siebie bo wasze komputery nagrywają to co robicie i działa to na poziomie sprzętowym(niezależnie od systemu operacyjnego). X Odczytują nawet wasze myśli w głowie przez fale WIFI... X System ten umożliwia namierzenie was nawet z drugiego końca Polski(wioski i miasta). Widać waszą twarz, pomieszczenie oraz to co robicie aktualnie na kompie – wszystko jest też nagrywane.... System ten działa w Polsce od wielu lat... X Co więcej kamerki są w już w każdym urządzeniu AGD podpiętym do prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ci udowodnia ze to ty pisalas :) Przeciez twoj telefon czy komp mogl ktos wtedy uzywac ;) glówkuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mnie jedna taka straszyła sprawą ,wytoczeniem mi procesu za tzw.pomówienie w internecie,twierdziła że jej opinię zepsułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle ja nie ukrywałam że to ja pisze dałam swój nick z allegro bo na allegro kupiłam wróżbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla świętego spkoju przeprosiłam i usuneli te dwa posty i ucichło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo dzieki za taki odzew i podpowiedzi,z bratem obmowilam wczoraj to ,mowi ze cos do zaplaty dadza i bedzie trzeba skruche wykazac i po wszystkim jakies zobowiazanie podpisac czy cos takiego ,kaske tez pozyczy wiec stracha juz takiego nie mam `

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś nie była pełnoletnia to byś odpowiedzialności unikneła tyle że strasi by odpowiadali za twoje niecne czyny ale skoro jestes dorosla to poniesiesz konsekwencje jak nic nie raz pisalem negatywy na forach i nikt sie nie przyczepil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musze leciec doradzajcie kochani doradzajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ci nauczysz sie kultury w pierdlu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kchaniutka,nie wiedziałaś, że heytowanie to przestępstwo,myślałąś ,że można pisacć kłamstwa o czyimś życiu bo z tego co piszesz,to tak właśnie było. Potępiamy to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze zle postapila,no wiem ale nie pytam o opinie tylko czy ktos mial taka sytuacje i czego sie spodziewac, o to pytalam i co niektorym dzieki za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile max mogą zadać odszkodowania ? bo chyba nie 50 tyś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak ustalaja ewentualne odszkodowanie na jakiej podstawie pewnie sad ma jakis kalkulator a w tym wypadku to najpier wyrok musi byc jesli juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś idiota (pewnie wróżka) cały temat pisze sam ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×