Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 18 "kompromitacje otulonej"

Polecane posty

Gość gość
pruuuk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie po to pchaliśmy kasę w solidarność by wam odpuścić rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś xxx.zrob kupe shatyn.ulzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie shatyn Myrevin dziś prrruk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xxx.idiota sie shatynowy kolku urodziles.i idiota pomrzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nowym szlaku migracyjnym, który prowadzi do Unii Europejskiej od wschodu, wspomniał wczoraj doradca premiera Węgier Viktora Orbana do spraw bezpieczeństwa wewnętrznego Gyorgy Bakondi. Według niego, coraz więcej nielegalnych imigrantów dociera do Polski. Bakondi powiedział w wieczornym programie na kanale telewizyjnym M1, że coraz więcej nielegalnych imigrantów dociera do Polski przez Ukrainę, Białoruś i Litwę. Jak podkreślił, w ostatnim czasie liczba uchodźców na tej trasie wzrosła o rząd wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Biednemu sędz. Biernatowi przełożona zgodnie z prawem uniemożliwiła zdojenie podatnika na grubą kasę (Rzepliński zgarnął 150 tys.). Faszyzm! x x I po co takie głupoty opowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ifcia znowu dała ciała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ona najczęściej sama nie rozumie co przekleja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli ja mam zaległy urlop i własnie pracodawca na siłe mnie i kilka innych osób na niego wysyła to znaczy ze chce sie nas pozbyc zebysmy nie pracowali czy po prostu nie opłaca mu sie nam wypłacac za urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli pracodawca wysyła cie nas urlop PŁATNY to i tak musi ci zapłacić. I wtedy nie ma cie w pracy. Ale może ci również zapłacić za urlop i ciebie mieć w pracy. Jesli chodzi o koszty to dla pracodawcy są te same pieniadze tylko, że cie w pracy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
film o puczu żydolewactwa w judeopoloni dzisiaj o 20 . 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Jednoznacznie negatywnie oceniamy wszystkie działania opozycji, które doprowadziły do głębokiego kryzysu parlamentarnego. Uważamy, że okupacja sali sejmowej, okupacja mównicy, zwłaszcza okupacja fotela marszałka to jest uderzenie w podstawy demokracji - powiedział Jarosław Gowin, lider Polski Razem, wicepremier i minister nauki i szkolnictwa wyższego na konferencji prasowej. x x I po co publicznie opowiadać takie durnoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było żadnych działań opozycji które doprowadziły do kryzysu bo do kryzysu doprowadził Kuchciński a on, na razie, jeszcze nie jest w opozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn a w jaki to niby sposób Kaczyński doprowadził do kryzysu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dodam jeszcze, że czasem trudno stosowac się wprost do Prawa Pracy. Są różne systemy pracy a więc nie do wszyskiego pasuje owo Prawo. Np w teatrze pracuje się tzw 'zajęciami" czego nie ma w prawie pracy a na urlop trzeba iśc wtedy kiedy nakazuje dyrekcja bo nie ma innej możliwości. Pewnie też w sądownictwie i TK istnieją uzasadnione wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś shatyn a w jaki to niby sposób Kaczyński doprowadził do kryzysu? x x To ja gdzieś napisałem, że JArosław K.? Gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Shatyn nie wie że wg KP pracownik ma obowiązek wykorzystać zaległy urlop do września x x Czasem, np w teatrze, nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś on-warszawa chcial sie z nim spotkac-uciekl-bez wiki ten typ nie istnieje x x On warszawa nawet z wiki nie istnieje bo on nic nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Shatyn nie wie że wg KP pracownik ma obowiązek wykorzystać zaległy urlop do września następnego roku. x x W teatrze np za zaległy urlop się płaci, bo trudno go wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Czasem trudno jest się stosować do kodeksu pracy x x Są zawody specyficzne i specyficzne miejsca pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś odpowiada sam sobie na orange o MR ROBOTA nigdy nie ogladales Shatyn-moge ci to w minute udowodnic chcesz? x x x Prosze bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś A na urlop trzeba iść wtedy gdy nakazuje dyrekcja. Czy ty shatyn twierdzisz że w teatrze ludowym są łamane prawa pracownika??? x x Tego nie wiem ale wiem jak jest bo to wynika ze specyfiki pracy w teatrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×