Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 18 "kompromitacje otulonej"

Polecane posty

Gość gość
Bruno Shatyn dziś _iftar_ dziś Shatyn nie wie że wg KP pracownik ma obowiązek wykorzystać zaległy urlop do września x x Czasem, np w teatrze, nie ma takiej możliwości. qqqq w teatrze zwanym TK żaden z ( sędziów) niemiał możliwości iść na urlop w ustawowym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś a na topie w archiwum twierdziles ze drugi nie jest fajny x x Może. Nie pamiętam i może własnie dlatego nie oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałaś udowodnić ze nie oglądałem i co? Minuta minęła w której miałas udowodnić... Mitomanisz otulona... Ot co...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w teatrze zwanym TK żaden z ( sędziów) niemiał możliwości iść na urlop w ustawowym czasie. x x TK to nie teatr tylko Trybunał Konstytucyjny. Może żaden z sędziów nie miał takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś od poczatku byles beznadziejny wiesz dlaczego? o bo miast napisac prawde o sobie i poprosic o pomoc o tworzyles chora sytuacje x x Prosiłem o pomoc? A prawde o sobie zawsze pisałem a ty znowu się skompromitowałas...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziadek do archiwum już ten temat, zakładaj kolejny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że ty otulona nie masz możliwości stwierdzenia mojego kłamstwa, m.in. dlatego, że nic takiego nie występuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś odpowiada sam sobie na orange o MR ROBOTA nigdy nie ogladales Shatyn-moge ci to w minute udowodnic chcesz? x x I od tego czasu minęło17 minut...:D A ty niczego nie udowodniłas oprócz swojego oderwania od rzeczywistości, otulona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale... Jutro jestem u notariusza w sprawie przejęcia spadku po mamie. Mogę go umówić na konfrontacje... Chcesz postawić na swoje słowa pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do archiwum z tym tematem dziadzia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś odpowiada sam sobie na orange o MR ROBOTA nigdy nie ogladales Shatyn-moge ci to w minute udowodnic chcesz? x x I od tego czasu minęło 24 minut...smiech.gif A ty niczego nie udowodniłas oprócz swojego oderwania od rzeczywistości, otulona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TK to nie teatr tylko Trybunał Konstytucyjny. Może żaden z sędziów nie miał takiej możliwości. qqqqqq shatyn i znowu robisz z siebie durnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka, specjalnie dla ciebie bo wiem, ze cie to bawi niezmiernie: Pruuuut...:classic_cool: :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty durny dziadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś odpowiada sam sobie na orange o MR ROBOTA nigdy nie ogladales Shatyn-moge ci to w minute udowodnic chcesz? x x I od tego czasu minęło 28 minut...smiech.gif A ty niczego nie udowodniłas oprócz swojego oderwania od rzeczywistości, otulona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziadek nowy topic dawaj a ten do archiwum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś odpowiada sam sobie na orange o MR ROBOTA nigdy nie ogladales Shatyn-moge ci to w minute udowodnic chcesz? xxxx Może w końcu zacznij to udowadnianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś otulona_snem dziś odpowiada sam sobie na orange o MR ROBOTA nigdy nie ogladales Shatyn-moge ci to w minute udowodnic chcesz? xxxx Może w końcu zacznij to udowadnianie? x x x Ona nie może zacząć bo własnie zdała sobie sprawę, że znowu zrobiła z siebie idiotkę i uciekła...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×