Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 18 "kompromitacje otulonej"

Polecane posty

Wszyscy słyszeli jak "kolega" załatwia sobie brak kontroli urzędu skarbowego u żony. Też żadna prokuratura nie dopatrzyła się w tym nic złego. Ja bym napisał że jaki kraj taka prokuratura. Bez względu na opcję rządzącą, ale do tego jeszcze jak widać nie dorośliśmy jako społeczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś gość dziś sam sobie odpisuje schizofrenik x x Nie. To chyba nie jest osoba chora a jedynie zagubiona. Daj mu spokój.. Niech sobie pisze skoro ma to mu pomóc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpisuje sobie sam, wylogowana kwoko 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w styczniu, w Sejmie znalazłoby się sześć partii. Na pierwszym miejscu znalazło się Prawo i Sprawiedliwość z 34,9 proc., czyli bez zmian w porównaniu z badaniem z 5 stycznia. x Okupująca przez niemal miesiąc salę plenarną Platforma Obywatelska mogłaby liczyć na 20,6 proc. głosów. To wzrost o 4 pkt proc. w stosunku do poprzedniego sondażu. x Przybyło także zwolenników partii Ryszarda Petru, choć nieznacznie, bo o jeden pkt. proc. - chęć głosowania na Nowoczesną zadeklarowało 14 procent badanych. x Do Sejmu dostałoby się także PSL i SLD , dla których poparcie wynosi odpowiednio 7,9 proc. i 5,8 proc. W przypadku ludowców wzrost w stosunku do wcześniejszego badania wyniósł 2 pkt proc. x Sondaż IBRiS przynosi złe informacje dla Pawła Kukiza. Jego ruch Kukiz'15 minimalnie przekroczyłby próg wyborczy z wynikiem 5,3 proc. głosów - czyli o 3 pkt. proc. niższym niż wcześniej. x Poza Sejmem nie weszłyby Partia Razem (2,9 proc. wskazań), Wolność Janusza Korwin-Mikke (1,4 proc.), Kongres Nowej Prawicy (0,7 proc.) oraz Prawica RP (0,7 proc.). x Frekwencja wyborcza wyniosłaby 54,7 proc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn ty jesteś z rasy panów, czy zwykłym gojem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez względu na opcję rządzącą, ale do tego jeszcze jak widać nie dorośliśmy jako społeczeństwo. x x No wreszcie... Dotarło do ciebie to co powtarzam od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn czyżby Ci schlebiała tu obecność pań z Tobą polemizujących? Pasuje Ci ich, jakże emocjonalne, zaangażowanie w krytykę twych postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Shatyn czyżby Ci schlebiała tu obecność pań z Tobą polemizujących? Pasuje Ci ich, jakże emocjonalne, zaangażowanie w krytykę twych postów? x x Mnie? Nie... To mi totalnie "wisi". Podobnie jak ich, niczym nie poparta, krytyka. Czasami za to mnie śmieszy jak nie potrafią uzasadnic swoich słow...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haaa...,haa..., gdyby nie był żydem, napisałby że jest gojem! :D Wszystko jasne.Juz wiadomo dlaczego tak nienawidzi prawdziwych Polaków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jesteś zwykłym gojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Haaa...,haa..., gdyby nie był żydem, napisałby że jest gojem! smiech.gif Wszystko jasne.Juz wiadomo dlaczego tak nienawidzi prawdziwych Polaków!!! x x :D Gdybym był Żydem to posługiwałby się terminologią żydowską a więc pisałem o goju lub "nie goju". A ponieważ Żydem nie jestem to i nie posługuje sie żydowskimi terminami. Bido intelektualna...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i żyd spłynał ze swoim ściekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak może stwierdzić tylko Żyd... - Pan zapomniałeś dopisać. Najgorszy homo żyd jest lepszy od najlepszego goja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Tak może stwierdzić tylko Żyd... - Pan zapomniałeś dopisać. Najgorszy homo żyd jest lepszy od najlepszego goja. x x Może dla ciebie i "pan". Dla mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dla ciebie i "pan". Dla mnie nie. - Będzie i dla ciebie goju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam i nigdy nie będe miał "panów" nad sobą w przeciwieństwie do tych którzy "pana" musza mieć, bez względu na to czy wyimaginowanego w religii czy prawdziwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle wystarczy, z gojami nie gadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to po co tu wchodzisz na forum dyskusyjne, na którym się dyskutuje i zdecydowana większość jest wg ciebie "gojami"? To jakas skaza psychiczna zmuszająca cie do bywania tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IBRIS to ta sondażownia, która dawała Bronkowi miażdżonce zwycięstwo nad innymi. Sorry, ale choćby ta sondażownia dawała PiSiorom 90% to nigdy już nie poyraktuje jej poważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś IBRIS to ta sondażownia, która dawała Bronkowi miażdżonce zwycięstwo nad innymi. Sorry, ale choćby ta sondażownia dawała PiSiorom 90% to nigdy już nie poyraktuje jej poważnie x x A po polsku jakby to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołowe medium prawicowe, czyli "wPolityce" braci Karnowskich, wierzy temu sondazowi. I nawet jest o tym artykuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brynek ty dobrze wiesz co miałem na myśli. ibris to śmieszna sondażownia, której nikt normalny nie bierze na poważnie. Wyjątkiem jesteś ty, ale ty jesteś zaślepionym fanatykiem sekty KOD-PO- śmieszna N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Brynek ty dobrze wiesz co miałem na myśli. ibris to śmieszna sondażownia, której nikt normalny nie bierze na poważnie. Wyjątkiem jesteś ty, ale ty jesteś zaślepionym fanatykiem sekty KOD-PO- śmieszna N x x To do mnie?:D Już ci napisałem, że m.in. ten sondaż bierze powaznie "wPolityce" czyli biorą powaznie bracia Karnowscy, medium na wskroś prawicowe i oddane pisowi. A więc jak widzisz nie tylko ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjątkiem jesteś ty, ale ty jesteś zaślepionym fanatykiem sekty KOD-PO- śmieszna N x x Gdybym był fanatykiem, jak piszesz, to bym nie krytykował tych organizacji czy ich szefów. I znowu ci bido nie wyszło....:D Za to ty wyszłaś jak zwykle...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bohdan Zdziennicki, prezes TK w latach 2008-2010 za 86 niewykorzystanych dni urlopowych otrzymał ekwiwalent w wysokości 90 513,28 zł. Jerzy Stępień – za 66 dni – prawie 48 tys. złotych. Marek Safjan – 29 724,80 za 42 dni, a Andrzej Zoll – niespełna 20 tys. za 55 dni. Rekordzistą okazał się jednak prof. Andrzej Rzepliński – za niewykorzystanie 114 urlopowych dni otrzymał ekwiwalent w wysokości ponad 153 tys. zł. Urlopowy ekwiwalent kończącego kadencję w czerwcu 2017 r. sędziego Stanisława Biernata, wiceprezesa Trybunału, może wynieść ok. 120 tys. zł. Biernat musi do końca września 2017 r. wykorzystać zaległych 96 dni urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×