Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 18 "kompromitacje otulonej"

Polecane posty

Gość gość
Gruba juz sama nie wie czy byl spisek, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wie czego się spodziewali x x Ano nie wie bo trudno przewidzieć co zrobi władza która łamie prawo i konstytucję. Nie ma w tym nic śmiesznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TVP1 pokaże w niedzielę "Pucz"- dokument o kryzysie w Sejmie. "Kto przygotowywał zamach stanu?" x Trwający 40 minut dokument zostanie wyemitowany w TVP1 w niedzielę o godz. 14:55. Jak obiecują twórcy, "Pucz" ma odpowiedzieć m.in. na pytanie o "motywy, plany i sposoby działania puczystów". x Reżyserką obrazu jest Ewa Świecińska - druga reżyserka "Smoleńska", a także autorka dokumentów takich jak "Świątynia", "Święty z marginesu" czy "Bal". Jej najnowszy film ma pokazać kulisy kryzysu w Sejmie. x x x Ona wiedziała czego się spodziewać. Obejrzyj film Iftar. Na pewno dostarczy ci niezapomnianych przeżyć i dowiesz się wiecej o "puczu"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spisuj słowa lektora Iftar, będziesz miała dużo sensacyjnego materiału do omówienia z Agatką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze mądrze pisze tylko ty nie zawsze to rozumiesz. A to co zacytowałeś jest kpina. Poszukaj znaczenia zwrotu "opozycja polityczna" to sam się przekonasz. . - masz rację. Kpiłem z ciebie. Jesteś opozycją polityczną więc zasługujesz tylko na kpiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- masz rację. Kpiłem z ciebie. Jesteś opozycją polityczną więc zasługujesz tylko na kpiny x x I znowu nie zrozumiałeś co jest oczywiste, biorac pod uwagę stan poziom twojego intelektu. Wyraźnie napisałem do ciebie :"A to co zacytowałeś jest kpina.". A więc zawartość MOJEGO postu jest kpiną. Przeczytaj to pare razy a jest szansa że "załapiesz", "zakminisz" czy po prostu "zrozumiesz"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd... x gość dziś Ja zawsze mądrze pisze tylko ty nie zawsze to rozumiesz. A to co zacytowałeś jest kpina. Poszukaj znaczenia zwrotu "opozycja polityczna" to sam się przekonasz. . - masz rację. Kpiłem z ciebie. Jesteś opozycją polityczną więc zasługujesz tylko na kpiny x x Sam w swoim poście masz moje słowa skierowane do ciebie: "A to co zacytowałeś jest kpina." A więc to sa moje słowa a nie twoje czyli ty nie mogłeś kpić ze mnie. Przeczytaj to pare razy a jest szansa że "załapiesz", "zakminisz" czy po prostu "zrozumiesz"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś opozycją polityczną więc zasługujesz tylko na kpiny x x Dlaczego opozycja polityczna zasługuje na kpiny? Potrafisz konkretnie odpowiedziec na to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Shatynowi filmy dokumentalne dostarczają "niezapomniane przeżycia". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś Shatynowi filmy dokumentalne dostarczają "niezapomniane przeżycia". x x Tak było napisane na dnie butelki która opróżniłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odurzona kiedys obejrzała z Mirkiem film o Tesli. Od tego czasu jej IQ się podwoilo.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś Mistsz cienta riposta w akcji. x x No dobrze, dobrze... Już tak się nie chwal swoimi akcjami. Widac je i każdy je ocenia...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś prrruk... cool.gif O, Miro zaczyna legendarne niszczenie przeciwnika na argumenty. Odurzona az popiskuje z podniecenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Myrevin dziś prrruk... cool.gif O, Miro zaczyna legendarne niszczenie przeciwnika na argumenty. Odurzona az popiskuje z podniecenia x x Co widac w poście: x otulona_snem dziś smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie mówiłem? :D Pruknięcie Mirka rozwaliło Agatkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirosław się spierdział, Agatka się uśmiała, brakuje tylko Arkadiusza z wnioskami do sądu i mamy debili w komplecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spowolnienie gospodarki, ryzyko wstrzymania wypłaty środków unijnych, a przede wszystkim konieczność zwiększenia obciążeń podatkowych firm, za co i tak zapłacą głównie konsumenci. Zdaniem ekspertów, takie właśnie konsekwencje może mieć obniżenie wieku emerytalnego, które najprawdopodobniej gwałtownie powiększy deficyt finansów publicznych. x Przyjęta przez rząd PiS ustawa o przywróceniu wieku emerytalnego do 60-65 lat oznacza, że już 1 października br. po emerytury jednorazowo może się zgłosić aż 665 tysięcy osób. To tylko początek kłopotów, ponieważ zwiększenie liczby świadczeniobiorców kosztem pracujących,, spowoduje olbrzymią wyrwę w Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, która z każdym rokiem będzie rosnąć. x Jak wyliczył ZUS, w 2018 deficyt FUS będzie większy o 10 mld zł, rok później już o 13 mld zł, a w 2019 r. już o 15 mld zł. Sytuacja będzie pogarszać się wraz z szybkim starzeniem się polskiego społeczeństwa. W 2030 r. trzeba będzie znaleźć dodatkowe 34 mld zł, a dekadę później, gdy emerytów będzie 10,6 mln, aż 60 mld zł. Przypomnijmy, że w tym roku budżetowa dotacja do FUS wyniesie rekordowe 46,7 mld zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd... x - Znając polską mentalność oczekuję, że znaczna część Polaków będzie przechodzić na emeryturę zaraz po osiągnięciu wielu emerytalnego - pisze w komentarzu dla WP money Marcin Kiepas, niezależny analityk. - Szacuję, że odsetek ten sięgnie 80 proc. I to nawet pomimo tego, że jak szacuje sam rząd, emerytury mogą być niższe o 10-30 proc. x Jak mówi, niezależni eksperci prognozują, że niższy wiek emerytalny obniży tempo wzrostu Polski o 0,1 pkt. proc. rocznie. - Koszty społeczne będą jednak dużo większe. Nowi emeryci, którzy zaczną dorabiać do niskiej emerytury, prawdopodobnie w dużej mierze powiększą szarą strefę - ocenia Kiepas. x Warto przeczytac całość: http://skroc.pl/8c732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jęczcie sobie jęczcie goje. Nawet niewiecie kto przez te lata rządzi (waszą) gospodarką rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie wy zydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz spac psycholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy rzadzili zanim PiS dorwal sie do wladzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×