Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomocy bo żyć się nie chce

Polecane posty

Gość gość
ale prędzej umówiłbyś się z Nią niż ze mną - wśród znajomych zazwyczaj mam nawet takie pary że facet jest w oczach innych przystojny a kobieta taka sobie albo na odwrót ładna kobieta i brzydki facet... co do tego czy bym się umówił dobrego seta mi wysłałaś więc jesteś ciekawą osobą i już jakiś temat jest którym możesz zarazić bo uwielbiam muzykę szczególnie elektroniczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
> a o czym jest ten temat? o przewadze dużego fiuta nad małym. o nieudanym życiu seksualnym z powodu wielkośc***enisa. o rozpadających się związkach z powodu nieudanego życia seksualno-emocjonalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieaniołek z bóg wie gdzie
ja prdl.. faktycznie, od zmagania się z takim problemem można umrzeć :) drogi autorze, jeśli w końcu uda ci się zrozumieć, że kobietę i mężczyznę nie łączy jedynie długość jego członka, zachce ci się z powrotem żyć. gwarantuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe chu/jki mają przesrane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieaniołek z bóg wie gdzie
chyba jedynie w waszej c******j wyobraźni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wcale nie jest tak... bo o dziwo kobiety zwracają uwagę na to... potrafią po 2-3 stosunkach a nawet szybciej odejść... masz małego nie masz szans na normalną relację... goście z małymi też są zdradzani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lesbijki mogą obyć się bez kutasa, to pewnie znajdą się takie hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×