Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

współczesne kobiety

Polecane posty

Gość gość
którzy faceci się malowali? oprócz plemion i koncertów rockowych ,no którzy> twój tatuś też się maluje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o coś konkretnego ci chodzi czy tak gadasz żeby gadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od starożytnego egiptu do współczesnych czasów - aktorzy chociażby ;) Poza tym dalej są faceci którzy malują się na co dzień żeby np. poprawić cerę. Boli cię to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W rownouprawnieniu nie chodzi o spodnie czy makijaż. No bez przesady:) Według mnie chodzi o prawo wyborcze, dostęp do edukacji i prawo do dysponowania swoim majątkiem odrębnym (zapisanym, dziedziczonym). Zaśmiałam się na uboczny efekt rownouprawnienia kobiet, czyli męski makijaź:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malują pyski szminkami? to nie sa faceci,w tv ich pudrują żeby się nie świecili do kamer ,krem rozumiem,była mowa o malowaniu się makijażowym zwykłego faceta na ulicy więc mi tu nie chrzań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makijaż już nosili w epoce gregoriańskiej (i dużo pudru)...o latach 80 zeszłego wieku nie wspominając. Jak dla mnie to nikomu nie umniejsza płci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie boli mnie to ,uważam to za odchyły,irytuje mnie jak podciąga ktoś coś takiego pod feminizm ,nie lubię jak mózgi sa nasączone medialną papką dla idiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy rozróżnia dbałość o cerę u mężczyzny, od kolorowej pacykady że sztucznymi rzęsami na dodatek. To już nie mężczyzna. Ale wynaturzenia zdarzają się w każdym gatunku, ludzkim też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczęście ja wiem co to jest prawdziwy facet ,nie ma powłoki pudrowej na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo jest równouprawnienie albo nie, chociaż nie rozumiem dlaczego to w ogóle jest powód do dyskusji czy opinii. Ludzie mają prawo robić z twarzami co im się podoba i tobie mały, wredny, wulgarny trollu nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie umniejsza płci,a niedawno twierdziłaś że człowiek nie ma płci i sam sobie ją wybiera ,plączesz się w tych poglądach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdzie tak nie napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem wredna bo wiem co to jest prawdziwa męskośc i prawdziwa kobiecośc :-) a do tego jestem feministką ale normalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz na tyle na ile sobie wymyślisz, nie ma to jak żałosna, zgorzkniała baba która zamiast własnym życiem się zająć to przejmuje się tym co robią ludzie których nawet nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obchodzi mnie to co robią inni z twarzami inni ,nie nazywaj feminizmem prawo faceta do różowych sweterków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba tego nazywać feminizmem, on po prostu ma do tego prawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma prawo do różowych sweterków,bardzo męsko w nich będzie wyglądac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy jak definiujesz męskość - to jest zawsze subiektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
definiując feminizm odniosłaś się do tych odchyleń ,stad ta jałowa dyskusja,męskość jest tak subiektywna że może się niektórym zmienić w kobiecość nie? kończe już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no spadaj, najlepiej do nauki, może zrozumiesz dlaczego to są pojęcia względne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama spadaj chamko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedziała dziewuszka która twarz nazywa ryjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc obie jesteśmy chamkami ,zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie, nie jesteśmy. Tylko ty jesteś :) Poza tym miałaś sobie iść. Mogę też zaproponować poczytanie o tym jak zmieniała się definicja męskości/kobiecosci przez lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz typowe babskie macki ,właśnie dlatego takie irytujące jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz z kim gadać czy jak ,przypnij się do samca on łatwiej to zniesie,ideeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie długo ci to zajmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam tematy kur domowych to czuję niechęć do facetów. Dlaczego wciskacie kobietom, że ich rolą jest usługiwanie facetowi? Pamiętacie jak murzyni byli traktowani? Powiedz teraz jakiemuś, że jego miejsce jest na plantacji, a zobaczysz swoje zęby na chodniku. I słusznie bo to co biali robili czarnym było skurwysyństwem. Kury domowe zapieprzają w swoich domach jak niegdyś afrykańczycy na plantacjach. Wolę być starą panną z kotami niż służącą. Jestem kobietą i nie taka jest moja rola. Skoro faceci dostosowali rzeczywistość do swoich potrzeb idąc po trupach to mam wam do przekazania jedno: pierdolcie się i żyjcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kury domowe pracują w domu a w zamian są utrzymywane finansowo więc nie porównuj tego to wyzysku czarnych sprzed lat. Nie chcesz robić w domu to znajdź sobie kogoś biednego i go utrzymuj w zamian za prace w domu proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×