Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fili80

CHCĘ SCHUDNĄĆ :)

Polecane posty

Azja u mnie też spadek formy .. katastrofa.... jakaś dobita jestem... FILI - no to ja nie wem czy on jest nierafinowany. musze przeczytac - tzn ten mój olej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź zrobić kupę Będziesz lżejsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet jeszcze nie jadłam u na razie nie dam rady tak mi niedobrze parze miętę może będzie po niej lepiej kurcze już dawno nie czułam się tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
No to dołączam do klubu,u mnie też jakaś depresja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny ale Was dopadło :( ja dopiero dziś kończę pracę zbieram się i zjem już w domu na spokojnie. Do potem liczę, że humory wrócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinakot
Myślę, że powinny pomóc herbatki Slim Herbal System. Sama jestem na takiej diecie już prawie miesiąc i czuję się o niebo lepiej. Już pomijam to, że waga spadła, ale bardziej się cieszę z lepszego samopoczucia. Czuję się lepiej, mam więcej siły, lepiej śpię, przestałam tak obsesyjnie podjadać jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Hejka dziewczyny, Jak tam u was ? U mnie kolejny słaby dzien, na prawde nie wiem co sie dzieje?czy to pogoda?W dodatku waga nie motywuje i brak checi na wszystko? Jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski No u mnie owiee lepiej, fakt faktem coś nie mogłam spać w nocy, ale owiele lepiej się czuję niż wczoraj. bardziej pozytywnie nastawiona. Ale widzę że pustki dzisiaj niesamowite - co tam u was? jak samopoczucie. Mnie dziś rano korciło żeby wleźć na wagę, ale stwierdziłam że lepiej jednak poczekać do czwartku, bo jakoś lżejsza się nie czuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) jestem, jestem :) tylko wiecie ja dziś wolne to nie wiadomo gdzie ręce wsadzić do tego za chwilę przyjedzie do mnie dziewczyna zrobić paznokcie. Wczoraj byłam na Aqua areobiku fajnie tylko woda zimna bo ćwiczyłyśmy w dużym basenie całkowicie zanurzone - naprawdę fajna sprawa jak macie możliwość polecam. Moja najstarsza nie weszła ze mną na basen a pierwszy raz poszła na siłownie i spodobało się. Myślałam, że będzie mieć zakwasy jak to dziecko bo ma 11 lat dorwie się do bieżni do rowerka, że dziś nie będzie chodzić a tu proszę nie ma o dziwo i deklaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem z nowymi paznokciami :) ach jak to kobiecie niewiele trzeba do szczęścia. Phuerka:) jestem, jestem. Faktycznie musi być jakieś przesilenie wiosenne bo i ja to odczuwam. Kobiecekształty:) to dobrze, że samopoczucie lepsze. to na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam odpowiedź i ja przy swojej diecie herbaty czerwonej nie mogę :( nie otrzymałam wytłumaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o najważniejszym UWAGA !! UWAGA!! nie wiem czy to waga się popsuła ale nie ważne - pokazała się 6 z przodu dziś rano !!!! hura :) to było moje marzenie blisko 2 lata co prawda było 69,9kg ale nie ważne jak się już raz pokazała to tylko lepiej może być muszę kupić te perfumy Phuerki bo nagroda się należy !!!! Kobiecekształty :) pamiętaj tam o perfumach dla mnie i jaki to ok. będzie wydatek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Hejka dziewczyny, powiem wam ze u mnie kolo 11 wyszlo slonko i poszlam z malym na dlugi spacer i od razu lepiej sie poczulam.mialam ochote az skakac z radosci. Widac wiec ze przyczyną mojej depresji jest wlasnie brak slonka, deszcz i ta szarosc . Oczywiscie pogoda znowu sie popsula ale naładowałąm baterie :-) fili- waga na pewno sie nie zepsula!gratulacje! szczerze mowiąc dziwne dla mnie ze nie podał Ci argumentu,jak dla mnie małoprofesjonalne. To prawda,czasem nie wiele potrzeba by sie usmiechnac.Ja czekam az moja mama wyzdrowieje i bede mogła pojsc do fryzjera bo nawet nie mam z kim zostawic dziecka. Mąż praca, siostra praca a tesciowej nie zostawie i dalszej listy nie ma. Jak chce isc do kosmetyczki,destysty ,fryzjera zawsze moja mama zostaje z małym. Twoj lekarz- a 20 sie nia da w tydzien??albo 30??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Przepraszam że dopiero się odzywam ale jakoś tak od rana mi zeszło Wstałam ładnie o 6 i poszłam na kijki więc jak się domyślacie dziś jest o niebo lepiej wyobraźcie sobie że wczoraj mi przeszło dopiero jak zjadłam kanapkę z serem żółtym wiem że przy mojej diecie to nie najlepsze rozwiązanie ale najważniejsze że pomogło teraz tylko aby z ketozy nie wyjść no ale co się stało się nie odstanie. Wczoraj miałam bardzo ciężki dzień nie wiem dlaczego ale też myślę że to przez pogodę Dziś już ładnie zjadłam na obiadek karkówkę i zero odstępstw Fili gratuluję 6 z przodu może i ja kiedyś zobaczę :) Phuerka super że naładowałaś baterie. Kobiecekształty w czwartek będzie wagą w dół jak się dobrze czujesz. Pijesz kawę z olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Dziewczyny,kupilam ten olej jakbylam na spacerze i pomyslałam ze spróbuje skoro tak pyszna i smakuje jak raffaello :-P :-P Domyslam sie ze nie ,moge posłodzic kawy prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
I jak przechodziłam kolo salonu z okularami to weszlam i przymierzylam kilka par, bo musze kupic w tym roku nowe.I byly jedne takie superanckie, chyba bede musiala po nie wrocic. Szczescie nie zdecydowalam sie ich kupic od razu,bo w domu okazalo sie ze karta płatnicza została w domu a ja miałam niewiele wportwelu wiec troche byloby wstyd. A tak wtemacie okularów, to jak osiągne swoj ostaeczny cel czyli plaski brzuch(nie wazne przyjakiej wadze) tokupie sobie moje ulubione ray ban wayfarer❤️ ale na to musze jeszcze poczekac,chwilowo zadowole sie tamtymi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też.... w sumie jeszcze walczę po necie, jutro ide do pracy na 14 , syna odwożę na wycieczkę na 8 do domu ... rano w końcu planuję kawkę z olejem, fili na 9 jadę na paznokcie :) więc humor odrazu podwojony i .... no mam kilka rzeczy do załatwienia na mieście.... :) chyba bede pisać do azji i phuerki bo wy z jednego sektora.... a ja nie chcę się poddać,... każde info na miarę złota ... ale jestem ciekawa czy wytrzymam do tej 13... no z tą kawą .... 3 majcie kciuki bo bardzo chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Ja już standardowo jak mąż ma 2 zmianę po porannych kijkach dziś słoneczko wychodzi więc będzie piękny dzień. Waga niestety stoi więc w piątek nie ma co liczyć na spadek :( Wczoraj koleżanki tata był zachwycony jak wyglądam więc motywacja na 100% Piszcie co u Was Mam nadzieję że humory lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×