Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milimay

Facet niewyleczony ze swojej ex. Czy warto czekać?

Polecane posty

Gość gość
Nie moje malpy i nie mój cyrk.Rob sobie co chcesz ze swoim życiem. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dopiero w realnym życiu to wyszlo.Czego ty nie rozumiesz? Pisanina na FB czy mailu czy eski to co innego gdy kogoś nie znasz a jedynie wyobrazasz. No czego tu nie rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milimay
Bez obaw, zrobie. Ja mam czas i anielska cierpliwość. Ludzie po malozenstwach z dlugoletnim stazem się rozwodza i układaja sobie życie na nowo. Więc wcale nie jest powiedziane, ze to az tak niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hop do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milimay
Bez obaw, zrobie. Ja mam czas i anielska cierpliwość. Ludzie po malozenstwach z dlugoletnim stazem się rozwodza i układaja sobie życie na nowo. Więc wcale nie jest powiedziane, ze to az tak niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoją przeszłość zamknęłam a on nie.Nie umie albo nie chce.Czasami wydaje mi się ze jest ze mną po to tylko żeby jej pokazać że kogoś ma.Żeby się odegrac na niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23'52, pardon,ale poległaś tym wpisem.Guuupia dziewczka jesteś.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny tez tak robia zeby bylemu pokazac ze z kims sa wiec niewykluczone ze ten twoj tez tym pogrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milimay
Może i glupia, ale to w koncu moja glupota. I nikt nie zabroni mi zrobić jak zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chciałabym żeby ktoś mi doradził jak się przekonać ze on jest ze mną z uczucia i ze nic nie czuje do byłej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milimay, po co ten temat,jesli i tak zrobisz po swojemu czyli będziesz grać.PO co go zakładałaś ? tyle stron.Już nie wal kolejnych postów,bo cienka jestes i zaczynasz sie osmieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to po co zalozyla? Po to zeby zrobic tak jak typowa glupia polska dziewucha - zrob zupelnie odwrotnie jak ci madrzejsi radza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00'03,jak ty nie czujesz to chcesz rad od ludzi anonimowych,ktorzy was nie znają. Jak cie męczy ta obsesyjna zazdrosć o byłą,to odejdż i daj facetowi spokój,bo go tym "zajedziesz " i cie w końcu zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×