Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy znacie taką osobę ktora według was ma życie usłane różami? Ja znam.

Polecane posty

Gość gość
Bez kolcow mialo byc : p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slodziakolandia na insta. Ta to ma zycie kochani.Bajka i do tego przepiekna az dech zapiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowcunEla
Witam! do cery z niedoskonałościami (zmarszczki, zaczerwieniania, suchość, witkość) polecam urządzenie nie tylko liftingujące które na mnie niesamowicie zadzaiało. Wcześniej tego nie znałam, dlatego teraz z każdym się tym dzielę. Amelialine.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boogie, siedzi na stryszku i kreci vlogaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olfa! :D piękna, znana i bogata (a przynajmniej ona tak myśli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slodziakolandia piękna? Z której strony? Typowa babka pod 50 jakich wiele, piękne mieszkanie i ładne zdjęcia i to by było na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taką osobę. Znajoma z liceum. Piękna, ma jakieś greckie korzenie, ciemne lśniące włosy, równe piękne zęby, szczupła bez ćwiczeń, ładne piersi i pupa. Od zawsze miała powodzenie. Nie musiała nic specjalnego robić w życiu, zawsze od kiedy pamiętam to kasa na zachcianki była. Na angielskim nauczyciel polecił drogą książkę? Ona nazajutrz ją miała. A ja? Nawet nie mówiłam rodzicom, bo wiedziałam, że 100 zł na książkę mi nie dadzą. W końcu tyle to nawet moja mama dziennie nie zarabiała. Dziewczynie zapłacili za niestacjonarne studia lekarskie bo słabo napisała maturę, bo cała rodzina lekarze. Kończy je w tym roku. Piękna, zdrowa, skoro zdawała te lata medycyny to chyba nawet coś w głowie ma. Przystojny i wysoki chłopak. Jeżdżą za kasę jej rodziców na wycieczki, on jej kupuje drogie prezenty. Jak dodaje zdjęcie na instagram to nasi wspólni koledzy jej komentują "doktor AAA (jej nazwisko) - marzenie wszystkich pacjentów". Nie zapomnę jak mi pokazywała kurtki jej mamy, jedna z jakimś specjalnym pierzem za 1200 zł. I zerwałam z nią kontakt. Nie z zazdrości, ja po prostu wiedziałam, że zbłaźnię się jak pozna mnie bliżej. Co miałam powiedzieć i czym się pochwalić? Zero zajęć dodatkowych za dzieciaka bo wiecznie nie było kasy. Ojciec pracujący w fabryce, matka jako sprzątaczka. Okej, nie było alkoholu. Ale nigdy nie było ciągnięcia do góry, wsparcia, odrobiny uznania i pochwalenia. Wszystkie listy gratulacyjne dla rodziców za moje dobre wyniki w nauce odbierałam sama, bo rodzice się tym nie interesowali. Nigdy nie usłyszałam, że są ze mnie dumni, że dobrze mi idzie. A ja robiłam tyle żeby mnie zauważyli i powiedzieli, że są dumni z tego jaką mają córkę. Nigdy się tak nie stało. Mam wrażenie, że przyciągam pecha. Zawsze to mi się zdarzy coś kiepskiego, idę gdzieś to muszę albo w coś wdepnąć, albo się spieszę i musi mi coś zawsze upaść, a to się uderzę, a to na ulicy jest jakiś bezpański pies i się tylko martwię żeby mnie nie gonił, bo już zaczyna na mnie szczekać. Choruję na nieuleczalne choroby, biorę leki na stałe, w miłości niepowodzenia bo spotykałam tylko nieudaczników. Od byłego dostałam kwiaty 2 razy w ciągu 3 lat, a teraz widzę ma nową dziewczynę i co chwile wrzuca zdjęcia kwiatów od niego. Widocznie nie zasłużyłam? Nie byłam godna nawet głupich 10 zł na różę, a ona dostaje całe bukiety? Mimo, że byłam z nim i dbałam o niego w najgorszych latach, za studenta, pracującego jako dostawca pizzy. Zawsze mam pecha. Mogę policzyć na palcach jednej ręki jak miałam jakiegoś farta w życiu, raz zdałam kolokwium na studiach mimo, że nie uczyłam się za dużo, to mój fart był... Od najmłodszych lat pracowałam, po teście gimnazjalnym leciałam do knajpy na 12h w której dorabiałam. Po lekcjach w liceum zamiast iść ze znajomymi na kawę to biegłam na autobus żeby zdążyć do roboty. Na studia musiałam sobie zarobić zagranicą, bo nie mogłam jak moja koleżanka - polecieć do Barcelony z chłopakiem podczas gdy rodzice zrobią mi przelew na kolejny miesiąc studiów, przy okazji płacąc 35k za medycynę. Medycyna też była moim marzeniem ale oczywiście się nie dostałam. Ta dziewczyna ma wszystko, i naprawdę znając ją bliżej ona nie miała żadnych zmartwień. Zawsze podziwiana, kochana, doceniana, rodzice byli z niej tak dumni, raz jej ojciec odwoził ją do szkoły, wysadzając nas powiedział, że ją kocha, i ma nadzieję, że będzie miała udany dzień. Ja ani razu nie usłyszałam od rodziców 'kocham cię'. Chciałabym być taką typową bananową dziewczyną, praca po nocach i nauka w dzień, brak docenienia, wieczny pech, bycie takim robolem zanim na dobre dorosłam sprawiło, że jestem zgorzkniała, a mam dopiero 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4:11 mam dokładnie tak samo. Niestety ludzie zanim zrobią sobie dzieci, powinni przechodzić jakiś podstawowy kurs na to, jak zaszczepić w dzieciach poczucie własnej wartości, żeby im się wszystko udawało a nie żeby ciągle czuły sie gorsze i niedocenione. Niestety takie są realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosiu z 4:11. Pamietaj, ze jestes jeszcze bardzo mloda, wszystko przed Toba. Tez mialam podobnie, jeszcze chory brat w domu...Teraz jestem 10 lat starsza i jestem szczesliwa. Polecam terapie, zeby uporac sie z przeszloscia, pokochac siebie i byc z siebie dumna oraz otworzyc na nowa lepsza przyszlosc. Trzymaj sie, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu gość z 4:11, dziękuję wam za miłe słowa wsparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak ktoś mógł napisać, że mama ginekolog ma życie usłane różami. Poroniła 3 ciąże, już ten sam fakt powoduje, że nigdy nie chciałabym się z nią zamienić, chociaż pozornie ma wszystko... I współczuję jej bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest zdrowie to wszytsko można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55 tka
Czwarte zazdrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycie uslane rozami, bez kolcow to ma boogie. Slicznotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinno byc: bugi, nasza slicznotka.;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takich osób. Lepiej się prezentują i nie mają donosiciela, który zawsze mówi prawdę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Nazywam się Marta jestem osobą która pomaga rodzinie w ciężkiej sytuacji jest to rodzina wielodzietna gdzie znajduje się pięcioro dzieci i mama. Ta dzielna kobieta została sama z małymi dziećmi jej mąż zginol w wypadku samochodowym 2miesiace temu Od tamtej pory kobieta nie może sobie poradzić. Jej mąż planował zainstalować ogrzewanie w domu nie stety nie zdążył chcieli byśmy aby do świąt zorganizować potrzebny materiał aby rodzina mogła godnie żyć żeby dzieciaczki miały w końcu łazienkę do tego jest daleka droga ale wierzę że z waszą pomocą damy radę to zrobic. Jeśli jest osobą która chce pomóc w jaki kolwiek sposób proszę o kontakt. Rodzina ma założone konto bankowe gdzie można bezpośrednio wpłacić jakiekolwiek grosze na samym końcu podam konto. Jeżeli jest osobą która chciałaby poznać bliżej rodzinę lub jej sytuację proszę pozostawić do siebie meila bądź telefon z góry bardzo dziękuję za każdą pomoc Bank spółdzielczy 60 80020004 0106 6791 3001 0001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j naciągaczko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam siebie taką.Chociaz życie mnie nie rozpieszczało aż tak bardzo,a męża poznałam tuż przed 40 stka.Po czterech miesiącach wzięliśmy ślub a po półtora roku staran,teraz,okazało się że że będzie nasze dziecko.Maz oszalał z radości i ja też.I wiecie co? Nie jest bogaty,ale bardzo szanuje inne kobiety,nie boi się sprzatac, przecierać,wycierać,podawać mi pod nos, świata poza mną nie widzi.I to dostałam w gratisie od losu,bez kasy.Widzialy galy co brały,a tłumaczenie że się zmienił to przykrywką do tego że się było na tyle głupia iż nie widziało się znaków tego że chłop len lub nieudacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po jakim czasie wiedziałaś, że to ten? To był grom z jasnego nieba czy pomału się poznawaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie pomóżcie rodzinie stanać na nogi apeluje do wszystkich kto ma dobre serduszko i jest w stanie pomóc rodzinie udostepnijcie link jeżeli macie taką możliwość liczy sie kazda zlotowka mamie dzieci grozi odebranie maluchow przez brak warunkow potrzebna pomoc na juz. Wklejcie link do przegladarki dziekuje za pomoc z gory dziekuje Wiola pomagam.pl/MartynaG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćddddd
Zarabiam. Około 4 tys złotych praca 2 dni na 2. Mam sporo wolnego, mam chłopaka z arabskimi korzeniami mieszka w miejscowości obok, jesteśmy ze sobą 2 lata kochamy się widujemy ciągle, jeździmy razem na wakacje. Minusem jest niestety język gadamy po niemiecku ale to nie jest to samo co rozmawiania po polsku. Byłam na kursie niemieckiego ale jestem leniem z pozytywnym. Podejściem do życia. Jestem niezalezna, rodzice mimo że matka Sprzątaczka (do dziś mój kompleks) i tata pracujący w fabryce, pomogli mi kupić mieszkanie. Dali mi wkład własny. Mimo to wstydzę się ich. Tata jest ekscentryczny a mama bardzo prosta choć Kochana. I zawsze chciała dobrze... Nie mam z nimi więzi aż tak mocnej ale ich kocham. Choć muszę przyznać że mojego psa bardziej. Jakiś mam kompleks wewnętrzny z jakiej rodziny pochodzę. Chociażby teraz na swir to zmarłych wyszlismy razem a oni w sportowych ubraniach mimo że matka ma Płaszcze eleganckie..ogólnie lubię swoje życie, mam przyjaciół, zdrowie fajna pracę i jestem szczęśliwa ale gdy jestem z rodzicami to już nie. Mogę z nimi wytrzymać po 1 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:46 Nie jesteś jedyna bez więzi z rodziną. Moja rodzina też jest prosta...w sumie to prostacka i nie dogadujemy się. Od zawsze mnie nie lubili i byli agresywni. Wk*****ałam ich samą swoją obecnością. :D nie masz najgorszej, Ty się jakoś dogadujesz na 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowcunEla
witam was kochane, chciałam się z wami podzielić pewnym urządzeniem. Dostałam go od mojej córci na urodzimy, a teraz się nim chwale, jest to urządzenienie które całkowicie wyeliminowało u mnie zmarszczki, worki pod oczami i zliftingowało skórę. Oprócz tego jest to bardzo przyjemny masaż, który rozluźnia mięśnie całego ciała. Szkoda, że nie dostałam go kilka lat temu, to bym nigdy zmarszczek nie miała hihi amelialine.pl/pl/p/Urzadzenie-AmeliaLine/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Wypełniaj ankiety dostawaj wynagrodzenie! Ankieta przeciętnie trwa 15/20min. Polecam korzystać z przeglądarki z włączonym tłumaczem bez tego również się obejdzie ponieważ, cała strona jest bardzo przejrzysta i Angielski wystarczy znać na minimum polecam również włączyć sobie aplikację w przeglądarce gdy tylko dostaniemy ankietę powiadomi nas o tym natychmiastowo! Pozdrawiam i gorąco zachęcam do wypełniania i zarabiania pieniędzy. Strona od 2007r. wypłaciła już ponad 35$mln. https://www.clixsense.com/?13822753

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel333
Mój bardzo bliski przyjaciel ostatnio polecił mi bardzo dobrą inwestycję 500 zł za inwestycje w pożyczki społecznościowe na: https://capitalclub.pl/inwestycje . Moim zdaniem ta inwestycja jest ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×