Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy znacie taką osobę ktora według was ma życie usłane różami? Ja znam.

Polecane posty

Gość gość
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam super życie nigdy nie pracowałam A wszystko mam .spadek duży dostałam dwa domy i 5 dzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie posiadam zbyt dużego doświadczenia w tym temacie. Ciężko będzie mi więc pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja . mam wszystko co chce .auto domy .Syna itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam. Mam prace, wykształcenie, zdrowie -zależy, raz lepiej , raz gorzej, małe grono koleżanek, mieszkam w mieście wojewódzkim, stać mnie na utrzymanie 12 letniego auta, stać mnie na basen raz w tygodniu i lekcje hiszpańskiego 2 razy w tygodniu, mam fajnych sąsiadów, na spacerze z psem często spotykam innych psiarzy, zawsze sobie można porozmawiać... w sumie nie jest żle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? Zapisałeś się do szkoły, ale Twój kierunek nie wystartował? Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegrywka94
Nie, ale znam kogoś kto ma całkiem odwrotnie. SIEBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drdrakeramorey
Szczęście sprzyja lepszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto doradzić się w tym temacie znajomych. Myślę, że to będzie bardzo dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzjsiahs
Witam mogę prosić o przesłanie linku dalej? Nie zebrało się ani grosza a już piątek. Bardzo mi zależy a dziecku ciężko odmówić. Proszę tylko o udostępnienie https://zrzutka.pl/i-semestr-studiow-dla-samo tnej-mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licznik odpowiedzi
@gośćzjsiahs 100o-czna odpowiedź, wygrała Pani nagrodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaj mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowoczesna tradycjonalistka
ja jestem szczęśliwa ,kocham i jestem kochana,pracujemy,pieniędzy dość,nie mamy nałogów,dzieci fajne ,spełniam się w małżeństwie ,macierzyństwie,i zawodowo ,jest o kej ,pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
tak to ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam. Pamela i Mateusz <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiulkawer
od wujka księdza? To już mi tu coś wali wałkiem na kilometr. Ale chyba każdy zna taką osobę, która jest bogata, na każdym kroku wydaje się że ma łatwiej niż cała reszta i w zasadzie w życiu nie ma żadnych stresów. http://www.panoramawitryn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci tak nie mieszaj się w g****o. Zostań egoistką i rób w życiu tak żeby było ci dobrze. Ludzie to g****o ważniejsze są pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieczorna zamknij ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy mamy zycie uslane rozami, bo nie ma zycia bez cierni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×