Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarodziejkaBezKsiężyca

Staraczki na październik, listopad 2017 !!!! :)

Polecane posty

Gość gośćkarola
Gośćtsunami, czy u Ciebie coś się wyjaśniło? Bo ja mam podobnie okres dostałam w piątek w niedzielę już kilka kropel poniedziałek już nic , teraz mam skurcze takie jakbym miała dostać @ i już pojawił się śluz gdzie zawsze było sucho po@ robiłam test ale negatywny piersi mnie nic nie bolą ale mam niesamowite uczucie głodu i poty mnie zalewają jak coś poronieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtsunamii
jak tam u was dziewczyny starania.... ja @mialam 21.03. ciekawe czy yym razem sie uda☺juz 9 mc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczyny? :) U mnie cisza, kolejny cykl był spisany na straty, bo była możliwość współzycia jedynie w 6,7 a potem w 14 dc. Od lutego miałam @ w następujących terminach: 8.02, 5.03, 1.04. Teraz współzylismy 7 i 8.04. @ trwała dosyc długo, jak na mnie, bo aż do 6.04, do godzin porannych, później zauwazyłam sporo sluzu, więc w kolejne dni cos działalismy, ale bez parcia na maluszka :). Jestem już po owulacji, miałam 11.04 (akurat miałam wizytę u gina, więc potwierdzone). O ciążę się już nie staramy, zrezygnowałam, skoro mi nie wychodzi, choć może to i dobrze, bo zaczynam nową pracę od maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teacherka9
Hej dziewczyny ! I ja chętnie do was dołącze :) z mężem staramy się o nasze pierwsze maleństwo...pierwszy cykl nieudany ale czekam z niecierpliwoscią aż skończy mi się @ i za kilka dni znowu bierzemy się do roboty!:) trzymam kciuki za siebie i za was ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtsunamii
ja znowu dostalam @18. 04. ale juz dzis nie mam. drugi miesiac juz mam tylko 2 dni miesiaczke i to bardzo skapa....nie wiem co jest grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wątek umarł, jak tam u Was się sprawy mają, kochane? Ja będę mamusią lutową 2018, obecnie 8 tydzień :). Dokuczają mi straszne mdłości, wymioty, ale wyniki mam świetne, we środę mam kolejne USG. Udało mi się to wszystko zupełnie niespodziewanie, ale pomimo okropnego samopoczucia-cieszę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka my z mężem już drugi cykl starań zaczynamy o nasze drugie maleństwo :-) mam nadzieję że się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×