Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarodziejkaBezKsiężyca

Staraczki na październik, listopad 2017 !!!! :)

Polecane posty

Gość gośćtsunamii
ja tez nie mam jajowodu i lewego jajnika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtsunamii
ja tez nie mam jajowodu i lewego jajnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Tsunami ja mam jajnik ale jajowodu nie więc na jedno wychodzi. U mnie mimo zawirowań oczywiście jest okres. Jestem wściekła bo zaburzono mój spokój tym ze ie było plamień itd. A Ty długo już się starasz? w tym miesiącu już po balu czy dalej czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtsunamii
juz 6 miesiac bedzie... czekam na @ w niedziele powienien byc lub w pon. bo ostatni byl 20 stycznia... ale chyba bedzie bo jestem rozdrazniona i piersi zaczynaja bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtsunamii
i jak u was ze staraniami? ja powinnam miec dzis okres lub jutro... czekam czy nadejdzie.. milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paula33
u mnie nowy cykl więc czekam na dni płodne - powodzenia tsunami daj znac jak testowanie robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtsunamii
jeszcze nie poczekam do jutra... ale juz mnie korci zeby zrobic... moze kupie dzis zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paula33
jak dzień przed@ to test można zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtsunamii
wiem wiem ale zaczekam lepiej moze akurat przyjdzie a ja ciagle sie ludze ze jednak nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PAULA33
ja to robie tak od 25dc testy jestem wtedy spokojniejsza nawet jak jedna kreska wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w poprzednich misiacach tez tak robilam co chwile a teraz jakos sie boje... ze znowu to samo a tak to mam jakas nadzieje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odebrał a lm dzis wyniki tsh n a poziomie 2,93 czy sa ok czy udać sie do endokrynologa. Str a my sie o dzidzie juz 13 miesięcy. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtsunamii
czesc wam... jednak @ przyszedl... wczoraj.. tak.jak myslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
gościu to chyba tsh za wysokie . Nie za bardzo się znam ale ja mam 1,6 i to jest w normie więc chyba az tak daleko norma nie sięga. Tsunami i co? Nie boisz sie np że ten jeden co Ci został jajowód jest wadliwy albo cos?:( bo ja obie ciąże miałam z lewego a nie mam lewego i jakoś tak się denerwuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaku
Tsunami przykro mi. Może następnym razem się uda. Ja co miesiąc też przeżywam rozczarowanie. Dzisiaj w nocy śniło mi się że robiłam test i znowu była negatyw ;-) to już chyba paranoja!! Trzymaj się, próbujemy dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy któras używała testu owulacyjnego afrodyta na slinę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze TSH za wysokie to się nie zgodze . przy obu ciazach miałam w granicach 4 i zachodzilam w ciążę za pierwszym razem . w pierwszej bralam leki w drugiej juz nie . obie córy zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtsunamii
no boje sie bo lekarz mi powiedzial ze ten prawy co mi zostal to z nim tez chyba cos nie tak... nie wiem proboje dalej zaczelam mierzyc tem. i mam mu pokazac wykres czy w ogole wystepuje u mnie jajeczkowanie do tego mowi ze znow zrosty sie jakies robia z prawej strony... i przwpisal mi czopki na ich rozpuszczenie ... zobaczymy co dalej moze jajowod nie jest drozny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Widzę ze temat upadł. Hej hej dziewczyny, coś się u was nowego wydarzyło? Ktoś testował? Ja robiłam test dzisiaj rano i wyszła blada druga kreseczka. Ale jestem 3 dni przed terminem @ wiec tak naprawdę jeszcze wszystko może się wydarzyć...nie nastawiam się na razie jakoś szczególnie bo już raz dostałam spóźniony okres a objawy były na ciążę... Zobaczymy po terminie @ jak będzie. Napiszcie co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paulla33
hej u mnie 7 dni przed ,zrobiłam test ale jedna kreska może za wcześnie jeszcze - do ola a to twoja pierwsza ciąza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulla to moja druga ciąża, ale pierwsza skończyła się poronieniem w 8tc. Może faktycznie jest za wcześnie, powtórz test w dniu miesiączki. A masz jakieś objawy wskazujące na możliwość ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paulla33
ola ja tez o pierwszą się staram, z objawów to mam zgage jakby, częstomocz ale wiesz co w tamtym miesiącu tez miałm podobnie, była jena bladziutka kreska dzień przed @ a miesiączka przyszła widocznie się nie utrzymało a ty ola masz objawy jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paulla33
ja kupiłam test o czułości 10 więc spróbóje jeszcze w niedziele i w środe bo czwartek mam @ termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paulla33
te oczekiwanie jest naprawdę stresujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez użyłam tego o czułości 10. I wyszła bardzo blada wiec poczekam do poniedziałku na @, a jak nie przyjdzie to wtedy zrobię jeszcze raz test. Z objawów to tez częściej chodzę siku i bolą mnie piersi i są obrzmiale. No i mam podwyższona temp- ponad 37, ale jestem te trochę przeziebiona wiec to może dlatego. Ale od dwóch dni boli mnie podbrzusze, takie klocie czuje i szczerze mówiąc myślałam że to na okres i wyjdzie 1 kreska. Wiec na razie biorę to na luz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stresuj się, weź to na luz. Poczytaj sobie książkę albo coś. Bo nawet jeśli Ci się nie udało w tym miesiącu to okres może się spóźnić właśnie ze stresu i tylko jeszcze bardziej się będziesz martwić i denerwować. Trzymam kciuki żeby Ci się udało :) ja w tym miesiącu jakoś inaczej to czułam niż w poprzednich gdzie się mega nakrecalam a nic nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtsunamii
a ja jestem przed owulka... ale biore czopki distreptaza bo lekarz mi przepisal na zrosty ... i jak na zlosc sie rozchorowalam do tego wszystkiego.... przy owolucji tep. wzrasta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak przed owu temp.wzrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula87
Hej wszystkim, staralam sie od 3 mies i wreszcie sie udalo :) trzy testy pozytywne dwa dni po spodz mies i beta ponad 1000. Powodzenia wszystkim starajacym sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula87
Hej wszystkim, u mnie po trzech probach udalo sie zajsc w ciaze. Dwa dni po spodziewanej miesiaczce pozytywne testy nawet w ciagu dnia i beta na poziomie ponad 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×