Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarodziejkaBezKsiężyca

Staraczki na październik, listopad 2017 !!!! :)

Polecane posty

Gość gość
Cześć Dziewczyny :) Dołączam do klubu Staraczek :) Jednocześnie prosząc o uspokojenie nerwow bądź podtrzymanie nadziei ;) Otóż moje ostatnie opakowanie tabletek skończyłam w polowie stycznia, krwawienie pojawiło się 17 bądź 18 stycznia, trwalo do 21go. 22go stycznia kochałam sie z mężem już bez zabezpieczenia i tu niespodzianka ponieważ pojawiło się troszke krwi. Kolejny stosunek 30go stycznia. I tak sobie żyje z nadzieja, ze może moje jajeczka zdążyły się uaktywnić. Po kilku dniach objawiło się kłucie w jajnikach i w niedziele dość silny ból w podbrzuszu (tak jak na 2-3dni przed @), do tego doszły bole sutkow, ale samych sutkow, nie całych piersi. I jak tu nie zwariować ? Na test za wcześnie. Jeśli cykl będzie regularny to @ powinna być również ok 18go stycznia. Jaka jest w ogole szansa, ze mogło dojść do zapłodnienia? Czy to tylko zwykła marna nadzieja a objawy to po protu owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Zaczęłam starania o Bobo z mężem. Sprawa wyglada tak: ostatnie opakowanie tabletek skończone, krwawienie z odstawienia pojawiło się ok 18go stycznia. Stosunek 22go stycznia już bez zabezpieczenia przy czym okazało się ze zostało troszkę krwi. Kolejny stosunek 30go stycznia. Po kilku dniach zaczęły się kłucia jajników, raz miałam dość silny ból podbrzusza. Przypominający zbliżająca się @. Plus doszła wrażliwość sutków. Na test za wcześnie. Czy to objaw owulacji czy może jednak się udało ? :) Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paula33
u mnie dziś w nocy przyszła @ , wczoraj test ciązowy pokazywał drugą blada kreseczkę , i niestety się nie utrzymało, więc próbujemy dalej... do feels - jak u ciebie testowałas dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 6.01- to wygląda na owulację raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, tak jak pisałam, choć nie wiem, czy sie dodało. Zatestowałam wczoraj po powrocie z pracy, blada druga kreseczka,choć intensywniejsza od tej z pierwszego testu. Późnym wieczorem dostałam mocniejszych bólów brzucha i z ciekawości zbadałam szyjkę, a tam krew! W ogóle, ten cykl jest jakis dziwny, ja owszem mam taki śluz przed @, ale jest on brązowy,a tutaj jest zywa, czerwona krew!. Dziś rano jeszcze więcej, więc @ na pewno przyjdzie. Moja wina, niepotrzebnie testowałam tak szybko, tylko się zawiodłam...objawy mam nadal, ogromne, bolące piersi, żyłki, kłucie jajnika...Owu w 12 dc(wg testów owulacyjnych), dziś 26 dc, jutro małpa przyjdzie albo jeszcze dzis wieczorem. Tylko dziwne, że tempka nadal wysoka,mam w pochwie 37,5 a pod pachą 37,2. Śluzu,który wypływa jest dużo i jest biały, tylko dziwi mnie ten z samej szyjki,z krwią. Nie wiem, co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Ja juz po teście. Jednak jedna kreska. Nie wiem, może za wcześnie zrobiłam, a może wcale w ciąży nie jestem a objawy mam typowo okresowe. Powinno mi nawet ulżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jeszcze nie wszysko stracone feels...? a to implantacja dlatego plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja w 5,6 tyg ciąży miałam plamienia krew ze śluzem pojechałam szybko na oddział i powiedzieli E to plamienia z nadzerki i teraz mam 5 letnią córeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z koleżanką, która twierdzi, że owulacja mogła być nawet 1-2 dni później i że wszystko by się zgadzało, ale ja wątpię. Jedyne co mnie dziwi, to kolor plamienia, bo zawsze przed @ spada progesteron i jest ono brązowe, a nie zywo czerwone, piersi robią się jakby miękkie i mniejsze, nie czuję zmęczenia, tempka spada i przychodzi krwawienie, a tutaj cały czas mam objawy! Czekam, jeżeli się to nie rozkręci lub ustanie, to wtedy umówię się do lekarza, bo teraz mam związane ręce, skoro dopiero mam termin @. Myślicie, że nie wszystko stracone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze może szansa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do feels- beta hcg robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtam, my staramy siie juz 13 cykl, w niedziele znow bede testowac.... az sie boje ze znow nic z tego .... tak bardzo bym juz chciala .....powodzenia dla was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie że jest za wcześnie na test w 22 dc jak cykle są 25-26 dniowe? Piersi mnie bardzo bolą, są obrzmiale i jestem senna. Czasem mnie coś kluje i boli w podbrzuszu. A test ten czuły wyszedł rano negatywny. Do okresu kilka dni jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz już robic od 21dc niektórym wychodzi ale musi być bardzo czuły 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie był to ten czuły 10. I negatywny. Nawet cienia nie było, kompletnie nic. Temperatura tez cały czas powyżej 37 od poniedziałku się utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze głupie pytanie ale jak to jest z ta temp ? Kiedy spada kiedy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość monia
dziewczyny któraś testuje w tym tygodniu? ja bee testować około piątek sobota, około niedzieli powinnam mieć @ , starmy się już ponad 8 miesięcy i na razie bez efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość monia
mam lekką podwyższoną temp., a tak to nic narzazie z objawów, może zawcześnie jeszcze ,zakupiłam dziś w aptece testy czułe i jestem jakas nakręcona żeby testować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 13.44 temp powinna spaść wraz z pojawieniem się miesiączki bo wtedy też spada progesteron odpowiedzialby za utrzymanie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam dzis u gin i powiedzial a mi ze jest pęcherzyk ale wszystko wcześnie jeszcze do @ 4dni. Miała tak ktoraas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paula33
do feels- to zaczynamy nowy cykl staran u mnie dziś 2dc , może ten miesiąc okaże się szczęśliwszy no i walentynki wkrótce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, przede wszystkim przestańcie się nakręcać. Z testami poczekać do daty miesiączki. Bo każdy objaw przypisujecie ciąży, a to może być zupełnie coś innego lub zgoła nic, po prostu wyolbrzymione. Nawet lekarze mówią, że łatwiej w ciążę zajść bez spiny i stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak najgorzej jest wszytsko pod ciaze, ja nie raz wszystko no dosłowie wszystko wklepywałam w internet i juz sie cieszylam ze to ciaza a za kazdym razem przychodzila @ i byl mega zal i placz. mnie osobiscie trudno jest wytrzymac od owulacji do dnia @ bo to sie dłuzy strasznie. ale chyba najwyzszy czas dac na luz ( o ile sie da ... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paula33
mojej przyjaciółce test ciązowy blada druga kreseczka wyszedł już w 21 dc a ona ma tak jak ja cykle 28 dniowe ,wiec myśle że ja będę testowała już od 21 dc i nie ma w tym żadnej przesady wyjdzie to wyjdzie nie to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paula33
ja nie mierze temperatury w cyklu, nie badam szyjki śluzu itd., jedynie korzystam z testów owulacyjnych, ale zbliżającą owulacje sygnalizuje mi kłucie raz w prawym raz w lewym boku ,trzeba trochę obserwować swój organizm żeby wiedzieć czy nie przytrafiła się jakaś np. infekcja albo coś tam- co do testowania to każdy cykl to nowa szansa- ja będę testować mam nadzieje za jakiś czas ujrzeć upragnione dwie kreseczki czego wam dziewczyny starające się też życzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak czekam na okres w sobotę. Wcześniej nie będę testować mimo że kusi. Skoro jeden wyszedł negatywny to nie ma co szaleć z następnym. W pierwszej ciąży wyszedł mi pozytyw kilka dni po okresie i to blada kreska, dopiero dwa dni później bardzo mocna. A tu jestem przed. Choć piersi bardzo mnie bolą i jestem senna popołudniu a ze siedzę w domu to na pewno nie jest to ze zmęczenia. No i kawa za bardzo mi nie smakuje, choć nie wiem czy tego akurat sobie nie wmawiam juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Hej usmiech.gif dzisiaj mam termin @. Jeszcze nie przyszła i oby jej nie było. Pytanie do tych które zobaczyly swoje dwie kreseczki, jakie macie odczucia? Staramy się o pierwsze dziecko od 11 msc juz. Od ponad 5 dni pobolewa mnie brzuch. Najbardziej nasila się wieczorami. Nigdy nie mialam takich bólów i to codziennie przed terminem @. Sa to na zmiane bóle jajników, takie jakby kłucie szpileczkami i delikatne bole jak przy okresie. W tym cyklu w dni plodne mega poszalelismy więc mam nadzieję ze sie wkoncu uda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtsunamii
czesc wam kobietki... ja bylam u lekarza i kazal mi zaczac mierzyc temp. po 6 godz. snu przed wstaniem z lozka... od dnia 1dnia miesiaczki...ostatno @mialam 20.01.2017.. zobaczymy czy w tym miesiacu dostane .... znow sobie chyba urajam wszystkie te dolegliwosci kobiet w ciazy ale nie chce sie znow niepotrzebnie nakrechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×