Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarodziejkaBezKsiężyca

Staraczki na październik, listopad 2017 !!!! :)

Polecane posty

Gość gość
12.59 - dopiero 17dc a ogólnie mam 25 dniowe cykle. Owulacje miałam w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a możecie wyjaśnić mi coś takiego czy w tych pierwszych dniach gdy doszło już do implantacji albo nawet wcześniej od razu po zapłodnieniu, temperatura ciała wzrasta do 37 st? Czy do tego dochodzi dopiero w późniejszych tygodniach ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test owu zrobiłam w 12 dc z samego rana, wyszedł pozytywny, kłucie jajnika zaczęło się dzień wcześniej wieczorem,nasilone bardzo własnie w 12 dc. Dzis mój 21 dc, znowu pobolewają jajniki, tj,lewy mało co, ale bardziej prawy-pewnie on jest odpowiedzialny za owu ;). Test chciałabym powtórzyć pojutrze, myślę, że wtedy kreska będzie wyraźniejsza. W tym cyklu jestem niesamowicie spokojna, wręcz mi się nie chce testować, w poprzednich to chciałam od razu, już, szybko, a teraz...czuję taki wewnętrzny spokój, wiem, że się udało :). Ale czekam, mimo wszystko :). Nie smakuje mi kawa, nie mam ochoty na słodycze,a przed @ miewałam takie napady na czekoladkę. Non stop chce mi się pić, jestem senna,mam tak obolałe piersi, że dzisiaj jadąc tramwajem, na zakręcie mnie zabolały, haha :P. Śluzu nadal sporo, non stop wilgotno, śluz jest mleczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa,dziewczyny, nie wiem,czy już pisałam, ale w ten poniedziałek,tj 31.01, rano miałam delikatne plamienie,tj śluz z takimi drobnymi niteczkami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 32 lata i jestesmy w trakcie staran o drugie dziecko, w sumie to juz kilka nie udanych cykli mam za soba, kilka mies temu mialam pozytywny test w dzien@ a potem po kilku dniach przyszedl okres wiec pewnie byla ciaza biochemiczna, w tymcyklu samam nie wiem jak bedzie jak co miesiac mam nadzieje ze moze sie udalo ale mielismy seks troche w niewlasciwe dni chyba z moich obliczen nie jestem pewna czy trafilismy w owulacje bo bylo kilka cichych dni a wtedy nie ma barabara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodziutkajagodka
powyzej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze ktoś na dniach testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do feels ...- jak u ciebie testowanie miałaś powtórzyć test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paula33
mam 33 lata i tez staramy się o pierwsza ciąze, dziś zrobiłam test i negatywny , czekam teraz na @ za pare dni ma się pojawić, nie czuje żadnych objawów więc ten cykl chyba nie był nasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataszkamaszka
Paula 33. Następny cykl będzie nasz i reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataszkamaszka
Feels line jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Czuję się tak samo,jak wczesniej, dzis powtórzyłam test, godzinę temu, niby też Pink, ale strumieniowy o czułości 25mlU/ml. Negatywny. Cóż, czekam nadal, bo mimo wszystko coś mi w tym cyklu nie pasuje, jest INACZEJ. Nie nastawiam się, bo w maju minionego roku przeszłam przez to samo, brak @, objawy,testy z bladymi kreskami i biochemiczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrrrrgotka
Witajcie, po dwóch latach starań i badań we wtorek zobaczyłam drugą kreskę. Stało się to w momencie kiedy dałam sobie siana z drugim dzieckiem. Dziś zaczynam 5 tydzień i uwierzcie mi, oprócz braku okresu na tym etapie nie ma żadnych objawów. Test zrobiłam z głupa :p Wyszedł w 26 dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leosińska
Marrrrgotka... witaj w klubie :) gratulacje! ja dziś zaczynam szósty tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feels like podziwiam Cię, bo ja w takiej sytuacji to pewnie robiła bym test codziennie ;) kobieta czuje to ze zaszła w ciążę wiec u Ciebie pewnie jest coś na rzeczy. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do feels- jak u ciebie testowałaś jeszcze dziś? z tego co pamiętam to jutro powinnaś dostać@ tak ? więc może się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo dziewczyny co tam u was? Żadna się nie odzywa juz. Jak tam oczekiwanie na testowanie? Ja to tylko się objawów doszukuje u siebie i coraz bardziej nakręcam, a z drugiej strony wcale nie jestem pewna czy chce być juz teraz w ciąży... Jestem kilka dni przed okresem i wiem ze na zrobienie testu jest zdecydowanie za wcześnie, ale coraz trudniej się na to czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
któras testuje w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja testuje jutro :) pisałam 1 lutego o 10.50 tutaj. Co prawda okres mam mieć dopiero w sobotę ale coś juz powinno jutro wyjść. A jak nie to dopiero po weekendzie sprawdzę jeszcze raz, chyba że wcześniej dostane okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja testuje w środe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz bym chciała wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz bym chciała wiedzieć @ m a m w niedziele jutro ginekolog ale pewnie jeszcze za wcześnie i nic nie zobaczy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paula33
u mnie znowu test negatywny ,w srode mam mieć @ ,objawy typowe jak przed @ ,czekam z niecierpliwością żeby przyszła a potem rozpoczynamy nowy cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz jest 12 cykl staran. Zapisalam sie juz miesiąc temu i idę właśnie jutro żeby zacząć robic jakies badania i w ogóle. Owulacje mam bo trzy miesiące temu bylam i potwierdzila mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrrrrgotka
U mnie pierwsza wizyta w poniedziałek za tydzień. To będzie początek 6 tygodnia. Jestem ciekawa czy bedzie juz serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak wy ale dla mnie czas od owulacji do testowania strasznie się dłuży- od którego dnia cyklu robicie testy ciązowe? ja myślałm że od 21 dc nie za wcześnie -cykle mam 28-29 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robie w 22 dniu, cykle 25-26 dniowe. Wiem ze powinnam poczekać jeszcze przynajmniej do dnia okresu ale już nie umiem wytrzymać. Mam podwyższona temperaturę, trochę bolą mnie piersi i czasem kluje w podbrzuszu. Np i częściej chodzę siku. Generalnie prawie tak jak przed okresem ale jakoś czuje się inaczej niż zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez pobolewa w podbrzuszu często chodzę do kibelka a le piersi nic nie bola. Zobaczymy w niedziele może wytrzymam i nie zrobię testu wczesniej. Juz 12 cykli nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feels_like_heaven00
Powtórzyłam test wczoraj i pozytywny, ale co z tego, jak wieczorem i teraz przy szyjce jest krew...termin @ mam na jutro, nie wiem, co mi sie popierniczylo, ze na 6.02, skoro mam co 26 dni. Nie jest to śluz brązowy, jak zwykle dwa dni przed, tylko czerwony, ale @ i tak przyjdzie...objawy mam nadal, bolą mnie mocno piersi, są obrzmiałe, temperatura póki co jest powyżej 37, ale spadnie pewnie dopiero jutro...za wcześnie testowałam, gdybym była cierpliwa, to nie byloby mi teraz tak smutno...nic, niech ta cholerna małpa przyjdzie i próbujemy dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×