Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarodziejkaBezKsiężyca

Staraczki na październik, listopad 2017 !!!! :)

Polecane posty

Gość gośćPaula87
Hej wszystkim, u mnie po trzech probach udalo sie zajsc w ciaze. Dwa dni po spodziewanej miesiaczce pozytywne testy nawet w ciagu dnia i beta na poziomie ponad 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkaku
Gratulacje!!! To cudowna wiadomość. Zdrówka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Gartulacje Paula! Mam do Was dzzizewczzyzny pytanie bo nie wiem w sumie. Byłam u gina w 12 dc. Były pęcherzyki na obu jajnikach. Lewego jajowodu nie mam a tam pęcherzyk był większy. Robiłam testy owu i wyszło mi przez 3 dni ciemniejsza kreska a pozniej dzień nic i znów zaczyna ciemniec a dzziś 18 dc i jeszcze nie robilam testu. Czzy mozliwe ze jajeczko z lewego trafilo w nicość i prawy dojrzał i dalej ten hormon LH wysyła i znów mi wyjdą testy... PO maratonie w lózku mam odrobine dość... ale prawy był póxniej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paula97 to pierwsza ciąza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula87
Tak pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtsunamii
gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje paula87 a test robiłaś przed @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, się was czyta dziewczyny i przypominam sobie czasy jak to ja się starałam o moje smerfy kochane, mam dwoje maluchów corcie 8 lat i synek 5 , ale ostatnio dużo myślę o trzecim dziecku mam skończone 31 lat , i taka nie naszła chęć na jeszcze jedno przeżyć to wszystko jeszcze raz , już człowieka mam duże doświadczenie więc to macierzyństwo teraz byłoby o wiele prostsze , ale niestety mój mąż już rodziny nie chce powiększyć , a ja jak widzę takie maleństwa to aż mnie ściska w środku no ale cóż nic na siłę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Wszystkim :) ! Jestem tu nowa, Postanowiliśmy z mężem spróbować - udało się za pierwszym razem ! zrobiłam 4 testy ciążowe - wynik pozytywny. Zrobiłam bete hcg w poniedziałek wynik 1258 , dzisiaj powtórzylam i czekam na wyniki. Do ginekologa jestem umówiona we wtorek ciekawe czy będzie widać serduszko ? najprawdopodbniej do zapłodnienia doszło 18.02 ...co myślicie o mojej becie ? Bardzo się boje .. cały czas myśle o poronieniach.. moja mama poroniła w 2 i 3 miesiącu więc pewnie dlatego... eh a co tam u Was ? Czy któraś z Was czeka tez na wizyte ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtsunamii
to super gratulacje... ja czekam na @ a raczej na jej brak... ma byc 20.03 wiec tylko pozostaje mi czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niam
A my jiż 8 cykl się staramy... za tydzień mam ovu i może tym rażem się uda... choć próbuje być wyluzowana i nie myslec o ciąży zbyt intensywnie - nie zbyt to się udaje... mam już 39 lat i 1.5 Córeczkę wiec naprawdę nie mam zbytnio czasu na czekanie.... badania robiłam w większości na własną rękę (bo wg lekarzy 7 miesięcy starań to krotko i nie ma co panikować. ...)I monitorowanie cyklu w styczniu. Wyszło ze ovu mam i badania ( oczywiscie niezbyt rozszerzone)w porzadku. Martwię się czy nie powinnam sprawdzić droznosci jajowodow ponieważ miałam CC i podobno może po takim zabiegu to się zdarzyć. I jak tu nie myśleć i wyluzować powiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtsunamii
trzymam kciuku aby sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niam
Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niam
Ja trzymam za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niam
Ja trzymam za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtsunamii
ale mnie dziewczyny caly dzien brzuch boli... tragedia jutro ide na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tu cicho.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki wyluzujcie się a będzie wszystko dobrze, trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtsunamii
ja mam za 3 dni okres dostac... i tak sie zastanawiam czy nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki żeby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtsunamii
wlasnie dzis dostalam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzia 89
Witam jestem nowa też staram się z mężem o 3 szkraba w domciu parka 6 i 2 latka .. To mój trzeci cykl starań czekam na testowanie na 2 kwietnia cykl 27 .. jeśli chodzi o objawy to już w nie zbytnio nie wierzę bo przy pierwszej próbie miałam wszystkie mozliwe a tu nadeszła ta wredna @ więc zostaje tylko czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rudzia masz już w domu dwa skarby to jest Ci lepiej czekać. Co z dziewczynami, które pod kilku lat starają się choćby o to jedno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtsunamii
czesc dziewczyny niecwiem co sie dzieje... dostalam miesiaczke 22 a dzis juz nie mam od wczoraj z nocy nic... nie leci czy to normalne nigdy tak niemialam... a ktoras z was tak miala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzka 89
Gosctsunammi ja tak miałam odkąd zaczęłam się starać zawsze miałam po 5 dni a teraz dwa góra trzy myłam nawet z tym u gina tarczyca ok jajniki też powiedział że tak się zdarza ale kazał na wszelki wypadek betę zrobić o to roznie może być np Krwawienie .. Apropo wiem o tym że niektóre osoby dłużej się starają ale wadom że w grupie raźniej nie wiedziałam że to forum dla kobiet że dłuższym stażem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzia89
Przepraszam za pisownie ale szybko pisałam a słownik robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Jestem nową staraczką - przygarniecie mnie? Próbujemy z mężem od 3 miesięcy i na razie bezskutecznie ;/ zmieniliśmy już dietę i dodatkowo biorę kwas foliowy, więc mam nadzieję, że to pomoże. Gratuluję wszystkim z tego tematu którym się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×