Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarodziejkaBezKsiężyca

Staraczki na październik, listopad 2017 !!!! :)

Polecane posty

Jedna z dziewczyn dobrze napisała, wiele objawów jest związanych z nadchodzącą miesiączką, niekoniecznie z ciążą. Ja miałam teraz takie same piersi,jak w trakcie ciąży, a jednak nie jestem, bo @ przyszła przepisowo. Ostatnio ginekolog stwierdził, że jak juz będę w ciąży, to się nawet na początku nie zorientuję, a objawy przyjdą nieco później, bo gdy obserwujemy nasz organizm i chcemy dzidziusia, to KAŻDY objaw bierzemy za ciążowy. W mojej pierwszej ciąży, gdyby nie zatrzymanie @, to do 7 tygodnia nie wiedziałabym, że w ogóle w niej jestem, bo nie zwracalam uwagi ani na powiększone piersi, ani na bóle podbrzusza, ani na smaki :) Poza tym, w drugim przypadku, bywa, że objawy są związane z zapłodnieniem, test wyjdzie pozytywny, a @ przyjdzie i tak, bo ponoć 50% ciąż się nie zagnieżdża. Paula, widzisz, to będziemy miały staranka w podobnym czasie, choć u mnie ten cykl raczej pójdzie na straty, bo jedyną okazję będziemy mieli w 10,11 i 12 dc. Przy cyklach 26 dniowych teraz starania były w 8,9,10,12 i 13 dc, a jednak nic z tego. Także u mnie pewnie nie wyjdzie, chociaz kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, ja zrobiłam jednak kolejny test i nie jestem w ciąży. Czekam już na okres. A w przyszłym cyklu nawet nie będę próbować bo prawdopodobnie rozejde się z partnerem. Wiec w sumie nawet lepiej ze nie jestem w ciąży skoro mi wykrzyczal ze nie chce tego dziecka. Życzę wam powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Tsunami miałaś tak samo ostatni okres ja ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 10:05, pytanie dość osobiste, więc liczę się z brakiem odpowiedzi. Czy problemy z partnerem były juz wcześniej? I mimo wszystko myślałaś o ciąży? Bo jestem chyba w podobnej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz każdy związek ma jakieś problemy, ostatnio zmieniliśmy mieszkanie i jakoś te problemy zaczęły się u nas pogłębiać. Jesteśmy jeszcze młodzi, dużo spraw się nam zwalilo na głowy. A ciąża nie była planowana, choć z drugiej strony tez jakoś za bardzo nie staraliśmy się zabezpieczyć przed nią, dlatego mam mocny żal do niego o te słowa bo ja też teraz dziecka nie chciałam ale wina leży po obu stronach. Nie wiem jak to dalej będzie z nami. Szczerze mówiąc jestem juz zmęczona i zniechęcona tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Chciałabym się do Was przyłączyć. Jestem w 5 cyklu starań. Mam 32 lata, córcię 5 letnią. O pierwszą ciążę starałam się ponad rok, pierwsza próba zakończyła się poronieniem niestety. Myślałam, że teraz łatwiej zajdę, ale znowu nic ;-) podejrzewam krótką fazę lutealną, mam tak ok. 9 dni. Teraz planowana @ na 10.02, więc czekam.... Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam was dzis zrobilam bete niestety nie wykazala ciazy czy moglo byc za wczesnie ? @ ma byc w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam was dzis zrobilam bete niestety nie wykazala ciazy czy moglo byc za wczesnie ? @ ma byc w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie robiłam bety, ale chyba może być za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beta może już wyjść 10 dni po owulacji a ty ile jesteś po ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaku
Hej! Ja jestem 8 dni po owu... nadal czekam. Dzisiaj znowu wyższa temperatura, wczoraj miałam 1 dniowy spadek. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś testuje jeszcze w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj zrobilam test ciazowy w 23 dniu cyklu I wyszedl pozytywny . Dzisiaj test powtorzylam . Ciezko mi jest uwierzyc I boje sie tak na 100 % cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paulina
dziewczyny mam pytanie do was, będziemy starać się o dziecko i chciałbym w sumie dziewczynkę i dlatego pytam ile dni najlepiej przed owulacją żeby zwiększyć szanse na dziewczynkę i jaki odstęp miedzy zbliżeniami ? ja 24 on 30 ,cykle mam 28 dniowe, owulacja 14-15 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gosia
Część dziewczynki ja niestety w tym cyklu też nie zaciazylam małpa przyszła w zeszła. Niedziele 05.02 znowu jeden dzień za wcześnie tylko tym razem bez żadnych objawów ból brzucha brązowy śluz nic 5 dni czystej jasnej krwi i prawie żadnych skrzepów no cóż od poniedziałku zaczynam znowu z owulacyjnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Ja testowałem w nd ale niestety wynik negatywny. Jednak @ jeszcze nie ma. Temp nieznacznie spadła. No więc czekam... A jak reszta? Ktoś testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia mi też się nie udało. Dzisiaj przyszła @... niepotrzebnie się nakrecalam. No nic, zaczynamy nowy cykl. Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
dziś 26 dc . moge zrobic test ? pytam bo jutro mam wizytę u ginekologa i muszę wiedzieć bo jestem po cp i jak cos to biegiem na betę.ostatni okres miałam po 27 dniach i wczzesnije plamienia od 23 dc. Teraz suchutko i czyściutko. Z jednym jajowodem to by był wyczyn w 4 cyklu bez monit0orowania i w dodatku z góry skreslonym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób betę będzie wiarygodna w tym dniu cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
ok tylko mam wizytę więc najpierw musze chociaż sikańca żeby wiedzieć już u lekarza bo wyniki po 15 bedą. Ostatnio pękł mi jajowód w 43 dc więc dużo czasu nie mam zeby zlokalizować ciążę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sikaniec może być niewiarygodny ale nic nie szkodzi zatestowac, nim natomiast beta byłaby już bardziej wiarygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aifoz- ile czasu się starasz o ciąze? to pierwsza czy kolejna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtsunamii
ja @powinnam miec za 4 dni ciekawe czy przyjdzie nawet sie nie nastawiam w tamtym miesiacu juz robilam 3 testy i tylko czlowiek sie zalamuje i rozczarowuje... dlatego juz nawet o tym nie mysle i funkcjonuje normalnie. dopiero dzis mnie pierdi zaczynaja bolec jak nacisne a zawsze przed okresem juz z ponad tydz bolaly zobaczymy jak to bedzie w tym miesiacu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tsunami a cykle masz 28 dniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtsunamii
co 30. co 31 roznie..@ byla 20.stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtsunamii
wczoraj na wieczor byly na papierze plamki krwi... delikatne.. ale to bylo po stosunku moze dlatego... chodz nigdy tak nie mialam. w tych kalenarzach by wychodzilo ze wczoraj mialoby dojsc do zagniezdzenia ale byc moze bylo to czym innym spowodowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tsunami może akurat zagnieżdżenie, ale nie ma się co wkręcac. Ja w zeszłym cyklu w tym terminie miałam 1-dniowy spadek temperatury i juz tez myślałam że to zagniezdzenie. Niestety nie tym razem ;-) masz rację, trzeba po prostu przeczekać, nie robić sobie nadziei, bo potem rozczarowanie i smutek. Życzę powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtsunamii
poczekam do niedzieli ☺ jeszcze 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tsunami powodzenia w testowaniu, daj znac jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
staram się w sumie o 3. Jedna ok, druga cp no i teraz staram się. Dziś mam wynik bety wieczorem więc nie będę się łudzić. Wczoraj w dni8u okresu niby i bez plamień po stosunku cos poleciało ale tez czułam zę lekko mnie zatarło . dziś coś na papierze jest aale dalej nic nie leci i pytanie gdzie plamienia. cudownie ustaliły ech... juz mnie to wkurza. to 4 cykl po usunięciu jajowodu... był totalnie bez spięcia i jak na złość bez plamień więc znów sie wkręciłam k...wa. Gościu wpisz nicka będzie łatwiej pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×