Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EfkaXYZ

Samotność jest straszna ciąg dalszy

Polecane posty

Gość DUDZIA2002
cześć no i niestety mnie rozłożyło - zostałam dziś w domu :-( nawet na kawę nie mam ochoty wpadłam się tylko przywitać i wracam do łóżka zdrowego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Dudzia kwiatuszki do dzbanuszka posyłam🌻🌻 Magduś ależ proszę bardzo kawka i też kwiatka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki haralda :-) dalej leżę w łóżku :-( wczoraj przeżyłam szok - leżę zasmarkana, poczochrana, oczy załzawione zapuchnięte, głowę rozsadza ból, a tu nagle wpada mój starszy syn - zajrzał do pokoju młodego, zobaczył bajzel i dawaj go do pionu - bez dyskusji wyłączył telewizor, komputer, za fraki i dawaj sprzątać, a potem do nauki ! chyba jestem przytępiona od tego choróbska bo nie nadążałam a młody nawet nie pisnął słówkiem to jest męska ręka - widać, że smykowi jej bardzo brakuje :-( fajnie tak - poleżeliśmy, nagadaliśmy się, ogarnął zwierzyniec tylko czy ten facet kiedyś nabierze rozumu dorosłego odpowiedzialnego człowieka ? no to na razie (dziś bez buziaków żeby Was nie pozarażać )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:-) Dudzia zdrówka życzę:-) Efka jak mijają Ci ferie? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, bardzo dziękuję :-) cieszę się, że pączusie smakują :-) Magdus - miałam Efkę zapytać o to samo, ale się bałam, że mnie pogoni (wszak to już chyba końcówka leniuchowania:-P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam receptę, żeby końcówka nie uciekała szybciej niż początek, po prostu o tym nie myślę, żyję sobie bieżącymi przyjemnościami. Oczywiście nigdzie nie wyjechałam, bo moje centralne by za mną tęskniło, a kwiatki to mogłyby nie dożyc jutra. Ale ja mam kilka ulubionych zajęć i nie nudzę się w domu. Trzymajcie się cieplutko, bo u mnie było dziś 17 na minusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ DUDZIA to starszy powinien częściej wpadać. Ciekawi mnie tylko czy masz ciepło w domu ? i czy naprawdę leżysz i się kurujesz jak znam ciebie to ciężko to wyegzekwować ale masz leżeć i nie marudzić bo na inspekcje wyślemy ekipę . I zdrowiej mi tu szybciutko raporty proszę 3x dziennie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
dołączam do Maxxa leżeć i nie marudzić , masz zdrowieć ! Efka gdzież to takie temperatury ? u mnie powolutku odwilż czuć , niech ta zima już ucieka , a kysz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zawsze na wschodzie, na Lubelszczyźnie. W dzień temperatura waha się w okolicy 3- 5 na minusie, a w nocy leci w dół, ale widziałam, że po niedzieli i u nas będzie cieplej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc melduję, że leżę i nie marudzę kuruję się uczciwie szefowa kazała mi jeszcze jutro zostać w domu a ja zdyscyplinowany pracownik jestem :-P straszą, że znów idą mrozy poniżej minus 20 stopni i choć ja jak haralda całkiem głośno wołam wiosnę to jednak niestety jeszcze przynajmniej ze 2 miesiące musimy się uzbroić w cierpliwość Maxx - obecnie przy odwilży temperatura w normie 18 stopni, ale jak tylko mróz na dworze to spada do 15-16 3 majcie się ciepło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dziś zdrówko Dudzia nie mamy raportu . ja jutro do pracy muszę iść i mam przez to zepsuty troszkę humor u nas też 4 na zwolnieniu to musze ja tyrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, oj bo mi się dziś nie chciało z kompem siedzieć - mam książkę :-P dziś też leżałam i na prawdę czuję się dużo lepiej :-) jutro niestety będę musiałam wyskoczyć po jakieś żarełko, ale potem zamykam się w domu i ani nosa nie wysadzę na zewnątrz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim :-) Dudzia cieszę się, że lepiej. :D Co za ciekawą książkę czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mam dość tej herbaty z cytryną i miodem, herbaty z malinami, herbaty z imbirem, lipy .... dziś wieczorem piję piwko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A piwo pewnie z sokiem malinowym :P Podoba się? W sensie książka? Tą śnieżycą się umartwiasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee, piwo na czysto :-P książka ok, ale nie sugeruj się za mocno bo wiesz, że ja książkoholik jestem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
cześć Wam :) Dudzia po piwie staniesz na nogi zdrowa jak byk :D , mi się nie chce z pidżamy wyskakiwać , całą sobotę przeznaczam na marnotrawstwo :) dopóki ostatni płatek śniegu nie stopnieje, to ja będę się dąsała na zimę. słonka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Kawę serwuję. Obrażanie się na zimę popieram całkowicie i dołączam się do protestu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się pod protestem obiema rękami rękami chociaż lewą nie umiem, ale się nauczę. Zaraz wybywam z domu, muszę ciasto rozwieźć, mogę Wam po kawałku podrzucić :) W tej sytuacji piżama poszła w kąt, trzeba się szykować, jeszcze tylko obiad i wybywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dwa do wyboru, jeden to aniołek- ulubieniec moich siostrzeńców, a drugi to taki niby drożdżowy z makiem, orzechami i wiśniami ;) wybór należy do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haralda - wstałam prawie zdrowa - ale jak krowa - przecież ja dziewczynka jestem :-D Efka - a można po kawałku każdego? (po takim sporym - bo na cały weekend musi wystarczyć :-P ) Magda - jest jeszcze kawa? jak nie ma to musisz uważyć nową bo Maxx wróci z pracy i od razu sięgnie po filiżankę :-) dołączam do protestu - szykuję transparent "ZIMO PRECZ" - może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dużymi literami pisz!!!! Oczywiście, wysyłam po kawałku obydwu, jak zabraknie, dopiekę, nie ma sprawy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość T
No tu się zgodzę Samotność często jest straszna. Brak bliskiej osoby z którą można by wyjść na spacer przytulić się czy chociażby wypić poranną kawę. Daje się coraz bardziej we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 40 lat. jestem samotną kobieta i tez doswiadczam samotosc. nie ma do kogo sie przytulic, z kim wyjsc na spacer, pojechac gdzies na weekend czy wakacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
gościu wyżej wszystko jest a niema nic , sama wychodz , spaceruj ,wyjeżdżaj zawsze kogoś można spotkać , pogadać , za parę dni sama wyjeżdżam nad morze , będę leżeć i gapić się w fale , bo kąpiel odpada brr brrr.... zimno , tulić to My tutaj wirtualnie wszystkich i z osobna :) pisz wysłuchamy a teraz do Efki na ciasto , Dudzi wieczorem piwo wypić ,do Magdy na kawę , do Magduś na bezglutenowy , do Maxxa wymasować bo dziś pracuje , do mnie marnotrawić weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×