Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EfkaXYZ

Samotność jest straszna ciąg dalszy

Polecane posty

Gość gość
Pogaduszki i seks, niczego innego ludzie bez maszyn nie sa w stanie wymyslic zeby uatrakcyjnic sobie to gowno zwane zyciem czyli czekanie na smierc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:-) Kawa jak najbardziej się dzisiaj przyda bo jakaś niewyspana jestem;-) A Dudzia poprzednio pisaliśmy w dziale Życie po 30 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nocy mróz ponad 10 stopni, w dzień piękne słoneczko i temperatura na plusie. W zasadzie już da się żyć. Magdus kawa mile widziana :) Wszystkim życzę miłego dnia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dudzia już zdrowa ? niedługo już wiosna może jakies spotkanko by zaplanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
hej u mnie sypie śnieg ,wszędzie biało i biało :( Efka no nic , będziemy odgrzebywać na ogólnym :) wszystkim miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :-) Dudzia już w zasadzie zdrowa :-) dziś do chrupania mam chipsy kokosowe męczący był wczorajszy dzień, ale już od dziś jest z górki u mnie po śniegu zostały marne resztki, mróz w nocy, teraz minus 5 stopni i strasznie pochmurno i ciemno wróciłabym do ciepłego łóżeczka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja podrzucę trochę śniegu napadało od wczoraj 20cm oby mrozik trzymał bo zaczyna się ciepło robić to będzie chlapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Maxx - już mam regionalny :-) nasypało przez nockę białego puszku wczoraj do 24 czytałam książkę kawa kawa i kawa raz jeszcze i buziaki dla Was w dzień dobrych myśli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Ja poszłam o 1 spać, ale dlatego, że nie mogłam :( Jak Ty Dudziu funkcjonujesz przy tak małej ilości snu? Zabierzcie sobie ten śnieg już całkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - no właśnie o to chodzi, że nie funkcjonuję - to bardzo trudne jest - trzeba doświadczyć żeby zrozumieć zresztą to dotyczy wielu wielu spraw no ale co mam zrobić? najprościej byłoby palnąć sobie w łeb, ale ..... nie czuję, aż tak wielkiej potrzeby sprawienia takiej radośc***aru osobom :-D parzę kawę - dawać naczynia ! mleko jest w butelce, a cukier ... nie mam bo nie używam ale na pewno ktoś ma :-) piątkowe buziole zostawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, pierwszy tydzień pracy mam za sobą, czuję się, jakby ferii w ogóle nie było- nie to, że jestem zmęczona, bo nie jestem, tylko tak gładko weszłam w rutynę szkoły. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
hej :) wszystko jest ok. ale jakoś uczuciowo mam doła otwieram "champana" kto dołącza , rozlewam miłego .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haralda1 dawaj tego "champana" Trzeba uczcić, że jutro sobota, a potem niedziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Widzę, że tu jakaś cisza. Champana wcięło, kawy nie ma. Jakoś po ostatnim tygodniu nie mogę się ogarnąć. Pracy w zespole powinno się uczyć w żłobkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
hej hej , biegnę z nową butelczyną , sobota to 'niet' robota tylko luz :) Chodż Magda odstresujemy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że niet, ale głowy nie odstawię na półkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo tu pusto od wczoraj, nic do picia, żadnej przekąski, smutno bez Was. no nic, poszukam dobrej książki i poczekam na Wasz powrót. Miłego wieczoru niedzielnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
witam :) Efka no już stawiam kawę i śniadanko buła+masło , w końcu to forum dla samotnych , czyż nie jest to tak ?? ale miło ze ktoś czeka 👄 masz moje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
hej zapchało ????? znowu zaczyna się ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
pomieliłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło w poniedziałek rano zajrzeć tu i zobaczyć , że czeka już kawa i śniadanko. Chyba jeszcze tu się nie zapycha, czasem ogólne zacięcie, tez się parę razy tak oszukałam. Trzymajcie się i niech wam tydzień pracy szybko minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum się zepsuło, czy wszyscy zamarzli, albo Was zasypał śnieg? Pozdrawiam ciepło i odmrażam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
PIĄTEK :-) dziś o 4 rano moje dziecko wyruszyło na męską "podbiegunową" wyprawę połączoną ze szkołą życia - oczywiście nie z tatusiem tylko z tatą kolegi, który generalnie od 6 lat otacza opieką młodego - jest dla niego bardziej ojcem niż ten biologiczny my jako przykładne żony nagotowałyśmy naszym chłopakom obiadów na wszystkie dni więc w weekend możemy zaszaleć :-P u mnie ciągle jakieś atrakcje - jeszcze tydzień i mam ferie !!! uściski dla Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
kawa, słońce i Wy - pięknie jest :-) tylko ....... gdzie Wy jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Ja jestem tu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×