Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EfkaXYZ

Samotność jest straszna ciąg dalszy

Polecane posty

no Pani - teraz to już czas kolacji, ale że ja nie jem to mogę tylko zaproponować herbatkę albo piwo tyle, że piwa to z kolei Ty nie pijasz dobra, mam do Ciebie słabość - to mogę Ci usmażyć omlet biszkoptowy - chcesz z szynką czy wolisz na słodko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurna !!! były racuchy !!! no i Magdus musiała się z nimi sama męczyć :-P mam sporo planów domowych na dziś, ale jeszcze sporszego lenia coś czuję, ze skończę kolejną książkę :-P jak to mówią "robota nie k***sik, trzy dni postoi" no to co? parzyć kawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia parzyć, parzyć tą kawę ja bardzo chętnie się jej napije :-) Magda zobacz ile miałaś wczoraj jedzenia do wyboru ;-) Powiem Wam, że po tym tygodniu wolnego mam dużego lenia i nie wiem jak jutro będę funkcjonowała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim :D Jak widać forum znowu postanowiło zaszaleć i zacina się już na piątej stronie. A takie dobre kolacje dla mnie przygotowałyście. :( Aż mi smutno. Ja się dziś obijam. Czytam i oglądam. Mam na koncie trzy książki w tym roku. Wiem. Wiem. Do rekordu dużo mi brakuje, ale dobry początek :D Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, udam, że dziś wcale nie jest poniedziałek :-P a gdzie są chłopaki - znaczy - przepraszam - nasi panowie? tudzież pozostałe miłe panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Urwałem się z pracy by cos załatwić w urzędzie i od razu zapłacić podatek kolejka w kasie jak za dobrych czasów komuny ,byłem 32 ale sprawnie szło ok pół godz wszystko załatwiłem , pogadałem z bardzo miła babcia w kolejce o starych czasach . Wstąpiłem do zaprzyjaźnionego sklepu po golonko pieczone z pieca 90dkg (po upieczeniu ale z kością )w sam raz na obiad jeszcze gorace ,teraz surówka z kiszonej kapusty i zabieram się za pałaszowanie no i obowiązkowo piwko do tego a co . Powiedzcie mi teraz czy życie singla nie jest fajne przy poniedziałku po 4 godz pracy tylko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że fajne - nawet po 8 h zwłaszcza ta golonka i piwko :-) ja dziś wcinam duszonego kurczaka z pieczonymi buraczkami i brukselką z pary :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo :-) mam dziś dużo marchewki (pyszna - karotka) do chrupania - zapraszam no dobra .... mam też dla Was czekoladkowe serduszka bo Was ❤️ a przecież dziś Walentynki :-) nie to żebym jakoś szczególnie kultywowała to święto, ale wychodzę z założenia, że każda okazja dobra żeby okazać miłość, szacunek, sympatię, podziw itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Cześć:-) Życzę Wam miłych Walentynek:-) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
hej hej Walentynkowo dla Wszystkich po ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, a ja dostałam prezent walentynkowy od męża właśnie zadzwonili do mnie życzliwi, że ten wspaniały kochany facet tytułuje mnie "dwulicową suką" no i trudno - ma chłopak problem jak ja dziękuję Najwyższemu, że mnie to już od dawna nie rusza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam, że ja mam dziś okazję do świętowania ! dziś mija 6 lat od chwili gdy mąż zakomunikował, że znalazł miłość swojego życia i mnie się pozbywa ze swojego życia. może warto to oblać? no pewnie, że warto! chyba dokładnie tak robią suki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Walentynek wpadłam się przywitać. Jakoś nie mam ostatnio nic ciekawego do przekazania Wam, więc ograniczam się tylko do czytania Waszych wypowiedzi Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:-) o nawet nie wiedziałam, że dzisiaj jest dzień singla;-) To nasze zdrowie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Dudzia za Twojego byłego to nie piję :P Kiedy te smogi i smoki od nas się wyprowadzą :( Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
hej hej ja też singiel choć jestem związku to żyję jak singiel , wypijmy razem , no to prost !! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no jak ja mogę być spokojna skoro wszystkie komórki w głowie są nerwowe" taki tekścik wyczytany gdzieś .. :-) Efka - niech moc będzie z Tobą w ten najtrudniejszy dzień tygodnia wszystkim dobrego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzięki bardzo za pamięć i wsparcie, ale od dwóch tygodni czwartek już nie szczerzy tak zębów jak dawniej. Nadal mam troszkę roboty, ale już mi łatwiej. Coś tam się przesunęło na środę, w efekcie drugie coś odpadło całkiem. Ale zobaczę co będzie za tydzień bo kolejna zmiana planu. A tymczasem opijamy moją szkołę, ma na drugi rok nadal istnieć i przekształcić się w ośmioklasową, jeszcze w tym roku raczej nie stracę pracy. :) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raduje się serce, raduje się dusza, gdy Dudzia z syneczkiem, na ferie wyrusza oj da oj da dana hej :-) nareszcie ! pakujemy się i jedziemy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:-) Dudzia życzę Wam udanego wypoczynku :-) mamy piąteczek więc już za kilka godzin weekend:-) Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :-) spakowana, ostatnie porządki w domu i spadam trzymajcie się do zobaczyska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia wypoczywa, to my tu musimy sobie sami kawę parzyć. Mogę dziś ja, tylko kto zrobi śniadanie? A swoją droga za oknem temperatura na plusie, coraz więcej nadziei na wiosnę, zaczyna mi się chcieć żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak coś to żyje tylko nie ma o czym pisać ,ale zagladam tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest, masz się meldować, ja też będę. U mnie raczej tak sobie, wczoraj padł mi komputer stacjonarny, dobrze, ze jeszcze mam tego laptopa, bo byłabym odcięta od wszystkiego. A dziś zmiana planu lekcji i na razie mam średnio fajnie, gorzej niż do tej pory, niestety. Czyli mało ciekawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
cześć Wam :) wróciłam z urlopowania , morze zimą jest piękne , pogoda tez dopisała słonecznie-zimnawo-przebłysk ciepełka na plecach :D Dudzia udanego wypoczynku , baw się jak za dawnych lat dzis ja stawiam kawę mam rozpuszczalną , mleko i sernika życzę miłego dnia , nie stresować się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×