Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EfkaXYZ

Samotność jest straszna ciąg dalszy

Polecane posty

Cześć :-) Ale wy tutaj strajkujecie na zimę, a u mnie dzisiaj jak wiosną bo pięknie świeci słońce i jest dość ciepło jak na tą porę roku. Więc ja tam lubię tą moją zimę:-) Witam nowych gości:-) Magda załapię się na jakąś późną kawę? Mogę dzisiaj dorzucić ciasteczka owsiane z bananem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość T
Witam Magda 2! No ja już po kawie. Pijam tylko 1 dziennie. Piękna pogoda na poobiedni spacerek, może niewielki mrozik ale spacer w taką pogodę to fajna sprawa gdy się ma z kim iść. A skąd jesteś Magda 2?? Ja okolice Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ haralda1 wymasować :D super pomysł tylko obiecanki cacanki Dudzia fajnie ze lepiej ale i tak masz dalej odpoczywać i się kurować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
hej , z kawą idę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko :-) leżę sobie na masującym fotelu pod palmami (no dobra - juki i draceny), przez szybę ogrzewa mnie słoneczko, spokój i absolutna cisza, w zasięgu ręki kawa, herbata, paluszki z sezamem i do tego książka oraz kilka zestawów różnych szarad, krzyżówek i sudoku. co mi tam Ameryka, wyspy Grecji inne Malediwy ja mam to wszystko we własnym domu :-) dobrej niedzieli moje dobre Duszki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Dzień dobry Wszystkim :D Wpraszam się na kawę. :-) Jestem z małopolski. No już Dudzia nie przesadzaj, że jakby oferta Malediwów się pojawiła to byś nie skorzystała :P Przecież piasku na tym fotelu nie masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dudzia tak trzymaj na kawę się załapie jeszcze ,dzis znowu pospałęm jak niedźwiedź zastanawiam się jak by nie pęcherz i głód pewnie bym spał do wiosny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekki mrozik -2 ale słoneczko daje ostro musiałem żaluzje spuścić zapowiada się fajny dzionek w domu mam prawie 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, jak muzycznie się zrobiło. Całkiem przyjemny nastrój na niedzielę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
no to koniec Ameryki i Wysp Bahama - jak człowiek zdrowy to pracować musi :-) zaczynamy nowy tydzień dzień dobry wszystkiego dobrego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower82
Wszystkiego dobrego Dudziu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba padnę !!!!!!!!!!!!!! flowerek !!!!!!!!!!! żyjesz !!!!!!!!!!! kochana !!!!!!!!!!! ściskam Cię bardzo mocno !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Ja, jak Dudzia, też dziś do pracy, koniec byczenia się i ferii, czas zacząć zarabiać na życie. I czekać kolejnego wolnego, ale teraz to aż Wielkanoc. Pocieszam się, ze szybko zleci (2, 5 miesiąca, trochę tego jest), a potem majowe weekendy i czerwiec, a potem wakacje :) Czyli już niedługo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka - mam takie same plany - tyle, że ja mam po drodze ferie za 4 tygodnie :-) Trzymaj się Kobieto - ten pierwszy dzień najtrudniejszy, ale razem damy radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlacego ten topick jest na ogólnym a nie tak ja wcześniej. Niech go ktoś przeniesie. plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
cześć Wam ;) - własnie też chciałam zapytać czemu jesteśmy na ogólnym - jak to macie ferie , dlaczego ja ich nie mam słońce zaświeciło i prawda wyszła na jaw = przez okna nic nie widać , zaczynam od kuchni myślę że do świąt skończę :D teraz czas na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy na ogólnym z mojej winy, :( bo nie popatrzyłam dokładnie w górę, doszłam wzrokiem do dodaj nowy temat i już. A przenosić, to ja niestety nie umiem. Może się ktoś na tym zna to niech podziała coś w tym względzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj on ginie w gąszczu wciąż nowych topicków:( Może Moderacja może to zrobić tylko gdzie o to prosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest jego miejsce. Efka masz niebieski nick to może napisz do moderacji o przeniesienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, coś zadziałałam, tylko nie wiem, czy w dobrym kierunku- czekam na rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:-) o fajnie by było gdyby ten temat wrócił tam gdzie był:-) Może się uda Efka:-) U mnie teraz się ferie zaczęły, a ja zaczynam swoje wolne od następnego poniedziałku i mam zamiar wypocząć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję się jak totalna ignorantka - nie mam pojęcia, że jesteśmy teraz na ogólnym, a wcześniej byliśmy na .... nie mam pojęcia na jakim. podziwiam Was za to, że pilnujecie takich rzeczy, a przede wszystkim znacie się na tym bo ja to zieloniutka w tym temacie jestem :-( dziś mam zabiegany dzień, ale jutro .... będzie lepszy :-) kawa, paluszki i do roboty ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×