Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EfkaXYZ

Samotność jest straszna ciąg dalszy

Polecane posty

Efka - znów mnie skusiłaś - a miałam w poście nie obżerać się słodyczami :-P jak u Was u wczorajszych burzach, wichurach i nawałnicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety mam problem z powrotem do ćwiczeń - od tamtej awarii z pozrywanymi więzadłami - nie wiem czy się porobiły jakieś przykurcze czy zrosty, ale mam bardzo duże ograniczenie ruchowe, cały czas boli i ciągnie - czy ja kiedyś wrócę do formy? starość nie radość :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam problemy z ćwiczeniami, tylko innej natury, wcale mi się nie chce. Za to dziś poczułam wiosnę i polazłam do mojego mini ogródeczka, zrobiłam sobie porządek, wyrwałam stare badylki, obejrzałam przebiśniegi i czekam na kolejne kwiatuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Robaczki :-) Efka spóźnione, ale szczere życzenia. Wszystkiego najlepszego i duuużo optymizmu. Dudziaczku nie możesz tak od razu forsować tej nogi. Odpuść, bo sobie krzywdę zrobisz. Magda życzę mega formy :D Trzymaj tak dalej. Muszę wziąć z Ciebie przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda 2 dziękuję bardzo Wiecie, świadomość że tu jesteście sprawia, że robi mi się cieplej na duszy i żyć chce. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu zaglądam, ale jakoś nie mam weny do pisania. Efka a krokusy masz na tych Swoich areałach?????? Ja założyłam ostatnio plantację rzeżuchy. Więc mam już wiosnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, krokusy w tamtym roku były, w tym jeszcze nie widać, więc nie wiem, czy wyginęły czy raczej jeszcze trzeba poczekać. Zdam raport, gdy się pokażą, hiacynty też powinny być. A tulipany już widać- oczywiście na razie liście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
dzień dobry ale z Was ranne ptaszki a raczej ptaszkowe :-) mam dziś lenia a jak Efka zauważyła - wiosna za płotem i za ogródek trzeba się zabrać : aeracja, dowie trawy, walka z mchem, przygotowanie poletka pod borówkę (skopać, zakwasić itd- już ze 4 lata się za to zabieram), posprzątać po zimie chcę wysiać parę skrzynek niecierpków na tarasie - zawsze kupowałam sadzonki, ale nie są tanie więc w zeszłym roku spróbowałam z nasionek i piękności wyrosły więc tak już zawsze będę robić :-) no to czeka mnie wyprawa do ogrodniczego po ziemię, torf, korę, nawozy i takie tam i jeszcze naprawić ogrodzenie, a w zasadzie to zbudować jakieś nowe bo mi wszystkie płotki wichury połamały doszczętnie :-( do tego mam kłopot z piecem i w zasadzie jesteśmy bez ciepłej wody - wstępne działania nie przyniosły efektu - może dziś coś wskóram jak się porządnie przyłożę tydzień był dość trudny w domu mnóstwo roboty - bajzel taki, że od samego patrzenia mnie ogarnia totalna niemoc mam pomysł - zamknę oczy i udam, że wszystko błyszczy :-) a jak młody wróci ze straży to ugotuje zupkę, szybko zjemy - nadal mogę mieć zamknięte oczy, potem zaraz jedziemy na trening na basen, a jak wrócimy to już będzie ciemno więc mogę nie włączać światła i mieć komfort :-) a jutro rano .... cóż .... pomyślę o tym jutro :-P dobrego dnia kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie piłam a widzę podwójnie. Wpraszam się na kawę, mogę też na wczesny obiadek? Niedziela leci szybko, może dlatego że mam ładną książkę, a może Wam tez szybko ubywa dnia, bo jest wolny? Ściskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu dzień roboczy, zaczynamy nowy tydzień, po zmianie planu nie jestem pewna, czy poniedziałek nie będzie najbardziej pracowitym dniem ::) ale z Waszym wsparciem mogę wszystko. Byłam wczoraj na koncercie z okazji Dnia Kobiet- muzyka instrumentalna. Uwielbiam skrzypce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak super - lubię takie koncerty ja z okazji 8 marca mam w sobotę imprezę typowo babską - jeszcze nie wiem gdzie, ale wiem, że nie znam żadnej z babek, z którymi mam świętować :-P no i chyba znów jestem bohaterką - zdaje się, że naprawiłam piec i znów mamy luksus w postaci ciepłej wody :-) głowa do góry - za 4 dni weekend :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Z okazji Dnia Kobiet Tyle spokoju, ile tylko potrzebujecie, tyle szaleństwa, aby życie nie wydawało się nudne, tyle szczęścia, abyście nie oszalały z nadmiaru, zaś miłości ponad wszystko. Drogie Panie, dziękuję Wam, że czynicie ten świat piękniejszym i lepszym życzy maxx 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWUCHY :-D pamiętam taką piosenkę z przedszkola: "dzień kobiet, dzień kobiet, niech żyją nam zdrowe, i pani w szkole i mama, i woźna, kucharka, księgowa, lekarka, im wszystkim kwiaty rozdamy" dla Was, dla nas, dla fajnych babek i tych zgnuśniałych jędz też NAJLEPSZE ŻYCZENIA Maxx - dziękuję BARDZO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie chyba tej piosenki nie uczyli :) Maxx dziękujemy za pamięć, Dudzia Tobie też dzięki z a życzenia i wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxx 66 dzięki za piękne życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Nie wiem dlaczego, ale ucięło mi post.;-( Maxx dziękuję bardzo za piękne życzenia :-) Miłego wieczorku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
To na koniec dnia buziaki dla Wszystkich Super Babeczek. No i oczywiście podziękowania dla Maxxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
ZŁOTA MYŚL na dziś: "Nie traktuj życia tak poważanie bo i tak nie wyjdziesz z niego żywy" dobrego dnia dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim :D Dudziu skąd Ty bierzesz te cytaty? :D Popieram w stu procentach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Magda - jakoś tak same wpadają ;-) Nie umiem gadać wierszem jak Maxx (hm.... wiele rzeczy nie potrafię robić tak jak Maxx), ale życzę naszym Panom wiele radości z codzienności, miłości, dobrego zdrowia i spełnienia marzeń 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
cześć Wam :) najlepszego Panom kochani moi , wiele się wydarzyło ostatnio (luty) w moim życiu , chcę zapomnieć , chcę spokoju , chcę Waszych kawek , herbatek z wkładkami, serniczków ,ciasteczek itd, itd ..... ja dziś stawiam czekoladowego zająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haralda - czuję zły klimat, który musisz ogarnąć sama, ale my pozostajemy do Twojej dyspozycji :-) trzymaj się, jesteś mega pozytywna i dzielna więc dasz radę ! tymczasem przytulam i kawa oczywiście wjeżdża na stół ktoś jeszcze chętny? to migusiem bo stygnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haralda 1 jesteśmy z Tobą. A z zająca chcę ucho, kawa już pewnie wystygła więc proszę o podgrzanie lub za[parzenie świeżej :) ja się właśnie dowiedziałam że z moją pracą to jednak nie do końca wiadomo co będzie- będzie albo i nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli poczekasz, dorzucę nawet ciacho, jedno już upieczone studzi się, drugie czeka na masy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzięki dziewczyny ,w koncu weekend i się wyśpię do oporu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
hej :-) ja dziś do Was ze śniadaniem, potem będzie kawa, duuużo kawy bo Efka napiekła duuużo ciast :-) tylko ciiiiiicho dziewczyny a Ty Maxx śpij sobie śpij smacznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×