Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diana_na_wózku

Chcę by ludzie mnie NIENAWIDZILI! i nie wiem czemu!

Polecane posty

chyba brak mi empatii. bo jak mnie hejtują to się przejmuję i piszę o tym wszędzie. Dzisiaj na pewnej grupce dla niepełnosprawnych zasugerowałam jednej lasce wizytę u dietetyka bo waży 100 kg. napisałam, że ja sama mam nadwagę i wiem jak to ciężko żyć na wózku nawet z najmniejszą nadwagą. Ona dodała posta na grupę, że niby ja ją obrażam, oceniam po pozorach itp dołączyły do tego dwie dziewczyny które były współlokatorkami moimi na pewnym obozie i już wtedy mnie nie lubiły. zbanowali mnie. potem poszłam na grupę dla nastolatek i tam mi odpowiadali typu "a prosiła cię o radę?" a ja... może to dziwne ale śmiałam czytając te komentarze i czekałam na kolejnego bana którego dostałam. Czy jestem hejterem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WcaleNieHejter
Poco się tym przejmować, hejterem jest się wtedy gdy np na streamie Dissa(streamera) ktoś spami JD JD(Jeb@c Disa) i ogólnie go wyzywa, a ta gruba zakompleksiona koleżanka poczuła się jakbyś wbiła jej sztylet w serce mówiąc by poszła do dietetyka. Wiesz niektórym nie chce się działać dla siebie, a później szukają przyczyny dlaczego jest tak a nie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×