Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

barbarus

schudne przed 60 urodzinami cz.3

Polecane posty

A mam ciekawostkę.Pisałam że 4 dni temu testowałam Thierry Mugler Angel - jestem zaskoczona bo miałam papierek w kieszeni w kurtce.Kurtka nadal pachnie tym zapachem.A papierek położyłam w kuchni i przy każdym wejściu do kuchni czuję te perfumy.Bardzo trwały zapach.Nie wiem czy udało by się stosować cały zestaw chodzi o żel,balsam bo jego intensywność byłaby zbyt mocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdasonia Wrocilam z dzialki z nareczem galazek forsycji. Chyba za pozno ale coz, sprobuje a nuz sie uda. barbarus, wiem ze to wnerwiajace, ze to nie powinien byc twoj obowiazek ale pal szesc, najwazniejsze ze wnuczek, majac madra babcie, bedzie mial poprawna wymowe Basienka, chodzi o to, ze ja coraz czesciej wale glowa w mur i wcale nie daje rady. Ten slogan nie sprawdzil sie u premierki a coz dopiero u mnie. Ale dzieki za pocieszenie. Na dzialce bylo fajnie ale ten grill... Patrzcie jaka czlowiek ma przewrotna nature. Ile razy chwalilam kotlety sojowe, nieraz przygotowywalam spory pojemnik a maz twierdzil ze one lepsze niz mieso. No tak ale to nie bylo w popielec... Z ta wiara to ja tak troche na bakier, troche- jak trwoga to do Boga, taka prawda ale jednak w taki dzien jak dzis cos mnie powstrzymuje. No i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy orientujecie się czym najkorzystniej wysłać aczkę do anglii -poczta polska czy kurierem.Może któraś wysyłała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamewa- pozdrawiam- barbarus - wysyłając paczkę do Anglii zawsze korzystałam z kuriera (furgonetka.pl) szybko i z domu do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdasonia do barbarus- na pędzenie w domku. Jak tam cwiczenia Bojarskiej? Nie przesadzaj z iloscia. Po tym cholerstwie to dopiero zakwasy. wczoraj ten nieszczesny topiony serek ogorek chleb ziemniaki z 5 dkg leczo moje przetwory z duszona cebulka i zoltym serem, nawet dobre na dzialce chleb z maslem potem kotlety sojowe grillowane z chlebem i sosem czosnkowym w domu wafle ryzowe ser zolty i salatka z pomidorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem.Te ćwiczenia są idealne dla mnie bo są można rzec w wolnym tempie ale siegają głęboko.Ja na razie robię po 10 powtórzeń.Docelowo jest po 100 powtórzeń ale powolutku.Chyba bym się nie ruszyła drugiego dnia.Jakies 25 lat temu to robiłam je ot tak. x Robiłam dzis te bataty .Wersja z piekarnika.Brr jakie to poskudztwo.One są słodkie.Nawet bardzo słodkie. Mam jeszcze jednego i chyba dodam go jutro do dyni .W zupie dyniowej kremowej predzej go zgubię.Polecaja w diecie a mi nie wchodzi ani bataty ani awocado.Dzisiaj na obiad spróbuję te co zrobiłam zjeść ale już nie będę kupować. x Angel na papierku nadal intensywnie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to bardzo madrze. Tez robilam je przez wiele lat tylko nigdy systematycznie. Ambitnie, kaza 100, robilam 100 zapamietalam, ze nie bylam w stanie usiasc normalnie na sedes, w pewnym momenie po prostu padalam, niczym teraz moja mama :) Zaintrygowaly mnie te perfumy, probke w drogerii dostalas? Jem wczorajsze sojowe kotlety i sa pyszne, pomimo ze na zimno no ale dzis nie ma postu to smakuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulek88
ja zawsze korzystam z kuriera na fb nawet znajdziesz pelno. x mnie jakos callanetics nie podchodzi bo zbyt wolny ale spodobaly mi sie brzuszki z niego i czesto je robilam i teraz tez dorzucam je do cwiczen swoich x nie mam weny do pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdasonia one sa bardzo intrygujące.Nie potrafie okreslić ale one sa i brzydkie i cudne.Kiedy pytałam o nie ekspedientkę/doradcę/ to mówiła że jest wiele pań które je uwielbiają przez cały rok.Próbek nie dają ale ja wziełam ze sobą ten piepierek co sie sprawdza zapach.Teraz czekam bo zamówiłam małą próbkę 10ml.Nie wytrzymałam.A flakonik cudo.Drogo 46,70 z przesyłką x Dziś śn.2 kanapki z maskarpone i pomidorem,kawa .obiad 2 jajka sadzone,paskudne frytki z batata i kapusta modra.kolacja szklanka rosołu i gotowany indyk z musztardą,kromka chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowie według Sylwii
Hej a ja trzymam za Ciebie kciuki dlatego chciałabym Cię zaprosić do polubienia mojej strony na facebook, jest to blog dietetyczny i wkrótce będę organizowała na nim konkurs do wygrania będą same zdrowe rzeczy. Zachęcham, na prawdę warto ! www.facebook.pl/zwsylwii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisjanielgowana
Jak mówicie znaczy piszecie o ćwiczeniach to mam wyrzuty sumienia, że mogłabym chociaż coś zacząć robić :-O Właśnie coś takiego spokojnego na początek ....ech jak ciężko się sprężyć :P U nie dzisiaj skromnie, bo muszę szybko (pojutrze?) zobaczyć 6 z przodu- a że jakoś byłam zajęta cały dzień i głodu nie czułam, to zrobiłam sobie dodatkowy dzień postny;) I tak : szklanka soku marchwiowo-buraczkowo-lemonkowo-jabłkowego , 2 spore jabłka, kiwi Obiad: zupa wielowarzywna (z ziemniakami), surówka z kapusty pekińskiej z papryką (z oliwą i przyprawami) kolacja: ziemniaki i grzyby (boczniaki 270g) teraz: kawa zbożowa z mlekiem migdałowym, 2sucharki bezcukrowe orkiszowe z sezamem, 1 kawałek chleba chrupkiego (bezgluten na mące kasztanowo-ryżowej) cieńko z serkiem homogenizowanym posypanym czarnuszką. Hmmm,myślałam że było tego mniej :-/ Widzę a raczej czuję pierwsze efekty diety tzn te niedawno kupione jeansy, nie są już obcisłe tylko fajnie swobodne nie tylko w pasie ale nawet na łydkach i kolanach. Ale jeszcze długa droga mnie czeka i cieszę się, że nie czekałam do kwietnia czy maja. Pozdrawiam sisja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisja 3mam kciuki oby tak dalej ;) ja wczoraj poleglam jestem przed @ i tak mnie ciagnie do slodkiego ze wczoraj zezarlam a teraz sie obudzilam z bolem zoladka i pije ciepla herbate moze pomoze ;( taka kara mnie spotkala. ostatnio pozwalalam sobie na redbulki rano,no to wlasnie wychodza mi bokiem ;'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisjanielgowana
Izulek. o widzę,że też pracujesz w ochronie :D :D Dzięki. ale na razie nie ma czego gratulować. Ostatnie dwa dni były bardzo poprawne(takie mam przynajmniej wrażenie) a waga od paru dni ani drgnie :-O Wiem, że to normalne ale i tak wkurza :p Fajnie masz ,że możesz tak sobie zgrzeszyć z czymś słodkim; u mnie najczęściej to zaraz cały ciąg słodyczowy się zaczyna.Nie mam więc wyjścia-po prostu muszę się trzymać bez czekolady,ech. Dzisiaj już chyba nieco więcej kalorycznie. sisja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś to strasznie nabałaganiłam z jedzeniem.Rano kawa z dwoma biszkoptami.Na każde jedzenie miałam odruch wymiotny.Na obiad dwa gołąbki -indyk z ryżem ,kolacja kanapka z kiełbasą własny wyrób i ogórkiem kiszonym.Garść suszonych owoców.Nie trzymałam ani posiłków ani godzin-pilny wyjazd.A teraz jeszcze wypiłam cydr. x Wnuczek bardzo chętnie sie uczy.Zazdrosna wnusia też chce.Jedno wychodzi drugie przychodzi i nauka na całego.We wtorek obiecałam mu że pojedziemy do logopedy tramwajem i już jest codzienne odliczanie.On sie cieszy a dla mnie to nawet lepiej bo okropne korki a gabinet jest 25 km ode mnie .Trzeba przejechac cały Kraków. x Dzisiaj kupiłam kolejny preparat z tej serii co polecałam.To jest odkamieniacz .Sprawdzę i dam Wam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam IQacai, dzięki któremu unormowałam sobie gospodarkę metaboliczną mojego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarus, cieszę się, że też Ci się ten zapach podoba. Jest tak bardzo intensywny, że nie używałabym reszty kosmetyków z tej linii, wystarczy dobrać bezzapachowy dezodorant, lekki płyn pod prysznic. Próbek kupiłam kilka, jeszcze unisex Aqua di Parma jest fajny, ale tylko Angel się kończy. Żaden tam Dior, czy CK Zainteresowała mnie próbka, która zamówiłaś. Czy dobrze zrozumiałam, że jest w oryginalnym flakonie? Dasz link? Warto teraz szukać okazji, bo sporo jest darmowych wysyłek z okazji dnia kobiet. Jestem na dwutygodniowym dyżurze, nie wiem co się dzieje, że stamtąd nie mogę niczego wysłać na kafeterię już od długiego czasu. Problemów nie ma, po prostu trzeba być. Przychodzi pani posprzątać, na mojej głowie tylko zakupy i posiłki. Z początkiem marca znowu zabrałam się trochę za siebie, ale wczoraj mieliśmy proszoną kolację, nie mogę się ogarnąć do tej pory. Izulek, jak czytam o tych Red Bullach, to całą tablicę Mendelejewa mam przed oczami;) Czy wiesz, że yerba mate ma podobne właściwości, a jest zdrowa? I tania na dodatek. Kiedyś wypiłam wieczorem, to spania nie było prawie do rana:) U mnie piękna pogoda, bez rękawów piszę przy otwartym oknie balkonowym. Działki na szczęście nie mam, u brata mogę się poopalać, bo tato przekazał mu swoją. Niczym Sisja lubię poleżeć, pogrillować, wypić piwo i na tym koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dolaczam do was z upodobaniami, jedynie na czas waszego lezenia ide w grzadki albo na spacer albo na rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłam na caneo.I jest w oryginalnej butelce. http://www.ceneo.pl/35560590 Wystarczy wpisać thierry mugler angel 10ml lub 5ml na google. Ale 5ml już nie ma tak ładnego opakowania i kosztuje z wysyłką 32zł -nie opłaca się. Też się zgadzam że użycie dodatkowych produktów było by trudne dla otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście stosowałąm IQacai - suplement wspierający gospodarkę metaboliczną. 4 miesiące i 10 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś była inauguracja grila.Choć do wiosny jeszcze 16 dni to u mnie dziś był piękny wiosenny dzień.Po ostatnich wichurach było trochę bałaganu.Miałam zajęcie -grabienie,zamiatanie.Aż mnie w krzyżu łupie.Ale miałam cudnie.Czemu piszę miałam? Bo znowu wieje☺☺☺.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez byl piekny dzien i tez wykorzystalam na maksa, nie wiem tylko czy jutro sie w ogole rusze. Pierwsze to inauguracja rowerowa. Wcale nie mialam ochoty, jak zwykle po dlugiej przerwie potwornie sie balam ale ten chol. wewnetrzny kierownik uparl sie ze mam dojechac do meza na dzialke na rowerze i koniec. No to pojechalam. Z miejsca sie okazalo ze moja kondycja zerowa. Mialy byc cwiczenia, potem rowerek, wyszlo odwrotnie. Na dzialce wykopalam selery, jakos sie ostaly, szkoda bylo wywalac na jesieni. Potem zachcialo mi sie grabic liscie za domem bo nie zdazylam przed pierwszym sniegiem. Pozniej maz powiedzial ze idzie ogladac skoki, dla mnie to nudy no wiec wzielam sie za rabanie galezi, ktorych scial cala fure i lezaly w miejscu gdzie tak pieknie na jesieni posprzatalam. On mowi- nie mecz sie, podpalimy to w tygodniu i z glowy, a mnie szkoda- tyle drewna... W przerwie pokazal jak sie piluje... Nie pasowalo mi, ile to czasu, wole siekierka. Pod koniec tych skokow ja, ktora nigdy nie klade sie na dzialce, zeleglam na lozku :) Bylam potwornie zmeczona. Lezalam i myslalam jak ja biedna wsiade na ten cholerny rower i wroce do domu. W drodze powrotnej spojrzalam na opone czy tam detke a tu flak. Mozliwe ze to byl powod tego strasznego zmeczenia, ledwo dojechalam :) Mam juz wszystko napompowane, moze bedzie latwiej. Aktywnosc dzienna 170, nie w kij dmuchal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mam co nisco do zrzucenia ,co myslicie o diecie Kwasniewskiego ?Nie ma skutków ubocznych? Perfumy Milion-warte ceny ,po praniu nawet je czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybka o6
O diecie Kwaśniewskiego wiem wszystko, dlatego najwyżej 3 dni. To jest dieta rabunkowa. Gdasonia jestem Twoim idolem ;) Próba wysłania. Szybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kwasniewskim szybko schudniesz ale po zakończeniu waga x2.Pare moich znajomek i w rodzinie było na tej diecie.Wbrew pozorom to bardzo trudna dieta.I niestety bardo szkodząca organizmowi.Jest to dieta wysokotłuszczowa,prawie zerowa ilośc węglowodanów.W rezultacie duże spustoszenie w org.Spore niedobory vit grupy b,c.Odradzam. x Gdasoniaja też ledwo się teraz ruszam. x Szybka podobno tańsze sa testery w białych pudełkach. x Dziś sniadanie 3 jajka na miękko,1 kromka,mandarynka,kawa obiad kiełbasa z grila,bułka razowa,pomidor,gruszkakawa,kolacja dwie kanapki z szynki konserwowej z indyka/własny wyrób/ z pomidorem,100g lodów czekoladowych,1 drink.Troszkę jestem rominięta z dietą☺ x Z ćwiczeniami cos musze zrobić bo co zacznę to wpada wnuczka lub wnuk i po ćwiczeniach.Myślę że od poniedziałku zacznę ćwiczyć o 6 rano.Calanetics wymaga skupienia nie da się ćwiczyć przy dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisjanielgowana
Gdasonia jak czytam o Twoich "wybrykach" i rzekomym braku kondycji to zastanawiam się czy ja kiedykolwiek w życiu miałam tyle siły:p Normalnie przy Was dwóch tzn przy Tobie i Barbarusce to ja "cienki bolek" jestem i byłam. Fizycznie zawsze słabizna byłam. Od liceum po przyjściu do domu obowiązkowo godzina spania codziennie, bo inaczej padałam na cycki. Jeszcze jak ważę 50+ to mam trochę większą wydolność ale powyżej 60 to męczy mnie chyba samo dźwiganie siebie :p Rozmyślam nad przejściem na dietę warzywno-owocową albo na okres 2 tygodni albo 2-3 razy w tygodniu. Póki co tylko się zastanawiam;) Mam wyjątkowo wredny zastój wagi; wredny bo zatrzymała się na 70,8 i złośliwie nie chce zejść z siódemki :p Dzisiaj: sok(marchew,jabłko,burak,seler) +jabłko+ 2chrupkie chleby kasztanowo-ryżowe+twarożek z tofu+rzodkiewki *obiad: kapusta z boczniakami(gotowane)-pełen talerz+ 2ziemniaki+ sałata (roszponka,radicchio,cykoria i mandarynki, czarny sezam)* kolacja: makaron gryczany+ jarzyny gotowane+ orzeszki piniowe *przed chwilą : kubek kawy zbożowej z mlekiem migdałowym, 2 sucharki orkiszowe z żurawiną Piszecie o Angel- kiedyś spryskałam sobie jeden nadgarstek i dostałam jednej z najgorszych moich migren; trwała chyba dwie doby. Nie pamiętam już jak pachniały ale pamiętam że były bardzo intensywne. Miłej Niedzieli :) sisja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takie pytanko.Kiedy się robi cytologię jak juz nie ma się miesiączki.Czy w trakcie menopauzy ma znaczenie kiedy się robi?Podczas miesiączkowania to były konkretne dni a teraz ?Nie mam już ponad pół roku.Chcę porobić badania i dodatkowo te hormonalne bo mam coraz wieksze kłopoty ze snem z gospodarką cieplną i ogólnie jestem blisko doła.A minęło ponad rok od tych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbarus, ja na ten temat to lepiej zebym buzi nie otwierala. Strasznie zaniedbalam, po calosci. sisja, jak sie ma obok siebie takiego supermana jak ja to trudno myslec o sobie inaczej jak tylko tak, ze kondycji i sily zadnej sie nie ma. Wiem ze facet to facet ale miedzy nami cos za duza ta dysproporcja. Lekarz kazal mi kiedys scisnac swoja reke najmocniej jak moge. Tak sie spielam ze malo mi zylka w... nie pekla a on sie rozesmial. Tylko tak slabo? Prawa reke mialam niestety trzykrotnie zlamana, lewa to w ogole, mozna powiedziec- specjalnej troski czyli jest jak jest. Pewnie przynudzam ale musialam sie troszke pozalic na swoj los bo podlamalam sie tym jak bardzo rozwinela sie demencja u mamy. Wie, ze zwiazanie gumki w spodniach od pizamy ma byc z przodu ale zalozyc dobrze juz nie potrafi, 4 proby i za kazdym razem wychodzi z tylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×