Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaczka37abc

Mąż pozwala mi tylko na anal

Polecane posty

Gość Kasiaczka37abc

Szukamy na zbiorniku faceta na trójkąt, jednak mój mąż jest zazdrosny o moją waginę i powiedział, że będę mogła z tym obcym tylko seks oralny i analny, a że wagina ma pozostać tylko dla niego. Z jednej strony cieszę się, że znowu będziemy mieli trójkąt (to będzie drugi), ale z drugiej strony wolałabym większą swobodę żeby się tak nie ograniczać. Namawiać go na zmianę zdania czy nie nadwyrężać jego miłości do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanX
Mogłabyś podać jakiś kontakt poczte albo coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że nadwyrężać waginę to lepiejniż nadwyrężać anusale czasy się zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaczka37abc
PanX to my szukamy, więc nie licz na żaden kontakt. Załóż sobie konto na zbiorniku to jak będziesz mieć ciekawy profil to może poznasz tam parę. Planujemy około godzinne spotkanie i nie będzie mowy o nadwyrężaniu czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanX
Mógłbym prosić o email bo z chęcią mogę skorzystać z tej oferty ale chciałbym się z Panią prywatnie skontaktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanX92
Bo bym chciał jedno krótkie pytanie zadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanX92
Pozwalasz na lizanie sobie dupki i wkładania do niej palcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To szukaj dalej a nie tu przyłazisz. :O Po jakiego chụja? Przecież tu same stulejki, lub zasuszone wapno, jak Przyjaciel. Takiemu mówisz, "anal" i zaraz pakuje instrument w odkurzacz Mało z pantofli nie wyskoczy a wiadomo, pantofle, to nie są tanie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie pytanie! Ona lubi anal, a ten się pyta czy pozwoli polizać. Chłopak chyba nigdy analnie nie zamoczył bo pyta się o palce - on myśli, że tak odrazu penis w tyłek ma wejść? Najpierw 1 palec, poźniej 2, 3, 4 i dopiero penis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×