Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleczka90

Planujemy ciążę

Polecane posty

Dzięki za odpowiedź Agape. Po przemyśleniu też wydaje mi się że raczej nie powinno się nic stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherubinek a może problem jest w tym, że za bardzo chcesz? Może więcej luzu, jakis wspólny wyjazd, zero testów i obserwowania organizmu, romantyczna kolacja etc? Pare miesięcy to jeszcze nie tak źle. Mi lekarz mówił, że powyżej roku jak się nie udaje to wtedy trzeba zacząć się martwić. Kaania nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odpowiedź tak bardzo sie stresuje może to jest powód mam już prawie 28 lat to już czas na pierwsze dziecko koleżanki mają juz z 2 odchowane dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherubinek i tu chyba tkwi problem. Koniecznie potrzebujesz odpoczynku. Zbliża się majówka, może wtedy uda wam się wyskoczyć np. nad jezioro albo chociaż iść na spacer, lody potem wspólna kompiel, masaż. Pomysłów jest dużo tylko podstawą jest to, żebyście oboje wyluzowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram sie troche wyluzować oby to tylko było problemem a nie jakieś choroby tylko tego sie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co się martwićcna zapas. Jesteś młoda, zdrowa (o żadnych innych chorobach nie wspominasz), gotowa na dziecko to czemu ma się nie udać :) a robiłaś te podstawowe badania? Cytologia, hormony, tarczyca, mocz, morfologia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę miesięcy to jeszcze nie powód do obaw ;) U nas udało się po siedmiu miesiącach :) Teraz zaczęłam 4 mc :) Od początku łykam folik mama, ciąża przebiega prawidłowo a ja czuję się na prawdę dobrze. Zero jakiś mdłości itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melbowa
Cześć dziewczyny! Mogę dołączyć? Mam 28 lat i za sobą dwa cykle starań o pierwsze dzieciątko. Cykle ma długie, bo nawet 31-40 dni, ale za to dokładnie wiem kiedy mam owulacje, bo kłują mnie wtedy jajniki, potwierdzają to też testy owulacyjne. Martwię się, że dwie szansy (dwa cykle) już zmarnowane :-( coś czuję, że łatwo nie będzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robiłam jeszcze badań wogóle. Witaj Melbowa :)ja mam 28 lat staram sie kilka miesięcy i myślałam ze łatwiej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię testy owulacyjne a gdy mam owulacje bola mnie jajniki i zawsze jestem zawiedziona bo dostaje okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Hej. Chętnie się przyłącze. Mam już córeczkę 2 latka i zaczynamy starać się o drugą ciążę. Jak za pierwszym razem kupiłam zapas testów Lh. Dziś 18dc i nic ale z córką owulacjia była w 22dc więc spokojnie czekam na kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Oczywiście i bez kresek nie próżnujemy bo kto tam wie o co tym kreskom chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melbowa
jagodowa fajnie to ujęłaś - kto wie o co tym kreskom chodzi :-D no tak, lepiej nie próźnować. cherubinek, ja przechodziłam to dopiero dwa razy, dziś drugi... już myślałam, że okresu nie będzie, a tu brązowa smużka, więc pewnie jutro normalny okres będzie :-( wiesz, ja nigdy nie myślalam, że tak będę to przeżywać... nie chcę żyć od okresu do okresu jeśli wiesz co mam na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Ja lubię mieć wszystko pod kontrolą a tu się nie da niestety. Przed pierwszą ciążą jeden cykl postawiłam na spontan ale nic z tego nie wyszło. Owu w 22dc jednak mnie trochę zaskoczyło. W drugim cyklu testy lh i się udało dlatego teraz bez zastanowienia kupilam te testy i sikam na paski jak mnie najdzie ochota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melbowa
Jagodowa, ja też lubię mieć pod kontolą, dlatego jestem zła, że tu nie wychodzi. Ja teraz miałam w 19 dc, a wczesniej w 26dc! a Ty jak długie masz cykle? regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
No właśnie nie. 32-38 dni. Po ciąży już było fajnie, tak 32-33 dni, a jak tylko pomyślałam o ciąży to ostatni cykl znowu 37!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Ale czuję że ktoś mnie tu oszukuje bo śluz jest, piersi mnie pieką, wzdęty brzuch jest. Normalnie byłabym pewna że to owulacja, a kresek brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melbowa
to jedziemy na jednym wózku, ja 31-40dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melbowa ja tak przeżywam jak ty od okresu do okresu dziś owulacje mam to znów nadzieja :)że sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melbowa ja nie myślałam że bede tak przeżywała a tak od okresu do okresu.Dziś owulacja wiec nadzieja że sie poszczęści tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melbowa
życzę ci tego :-) ile miesięcy się już staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowa123
Czasem nie da się inaczej. Myśli się o tym. Do tego człowiek się martwi czy wszystko jest ok? skoro się nie udaje? My pierwszy cykl próbujemy. i też za dużo analizuję. Objawy owulacji są a kresek na teście nie ma. Ale przynajmniej nastawiłam się że nie musi być za pierwszym razem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam coreczke krora w tym roku skonczy 5 lat. Druga dzidzie planowalismy od zawsze tak by roznica byla 5 lat i sie udalo :) Ale i tak jestem przerazona jak to bedzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Cherubinek nie dołuj się. Ty też niedługo będziesz. Więcej wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melbowa
Dziewczyny głowa do góry! Na nas też przyjdzie czas, musimy w to wierzyć, inaczej sfiksujemy. Ja też dookoła widzę mnóstwo koleżanek i znajomych w ciąży, a prawda jest taka, że zawsze w ciągu roku kilka znajomych jest w ciąży, po prostu teraz takie rzeczy dostrzgamy podwójnie, na zasadzie "dlaczego ona może, a ja nie?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
dokladnie..a my mamy corke ale z drugim nie umiemy i jestesmy na granicy inseminacji/in vitro i tez musielismy to jakos przyjac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka dziewczyny. Ja mam dziś 15 dc . Cykle około 30-34dniowe. Aplikacja pokazuje owulacje na jutro. Test owulacyjnych negatywny. Dziś spontanicznie kochalismy się bez zabezpieczenia. Czyli mamy pierwszy cykl staran:) postanowiliśmy że zaczniemy już teraz a nie w prYszlym cyklu. Także oficjalnie teraz już dołączam do staraczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka90
Hej dziewczynki. Dzis mam 15dc . Cykle 32-34 dniowe. Aplikacja pokazuje mi że jutro owulacja. Test owulacyjnych negatywny. Dziś postanowiliśmy że zaczniemy starania już od tego cyklu więc kochalismy się bez zabezpieczenia. Oficjalne więc dołączam do staraczek i mam nadzieję że się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×