Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleczka90

Planujemy ciążę

Polecane posty

Gość michalina92
Witamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melbowa
uleczka ja nie ufam aplikacjom, tym bardziej, że mam nieregularne cykle. To tylko komputerowe obliczenia, pi razy oko. Rób testy i obserwuj swój organizm, prawdopodobnie zauważysz różnicę - śluz, pobolewanie jajników itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Jak robicie testy owu to negatywny ma tylko jedną kreskę czy ma drugą jasną? Przy pierwszej ciąży pamiętam że negatywny był cały czas ze słabą kreską a pozytywny ewidentnie druga mocna krecha a teraz jedna tylko. 19dc i nic a nic. To chyba cykl bez owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Kalkulatory internetowe liczą owulacje albo w połowie cyklu albo 14 dni przed miesiączka. Przy długich cyklach to mylące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melbowa
jagodowa ja mam tak, że jak pojawia się podejrzany (podejrzany o płodność) śluz, to robię test i wychodzi druga słaba kreseczka, a następnego dnia obie mocne krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melbowa
może ci się ten cykl wydłuży. Ja mam cykle 31-40 dni, ale zauważyałam, że rzeczywiście po owulacji równo dwa tygodnie i przychodzi miesiączka. Raz miałam owulację w 26 dc i okres był dopiero w 40dc. A owulacje mam bolące. Nie sposób przeoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chciałam Was zapytać czy od momentu owulacji zaczynają was boleć piersi sutki z kolejnym dniem coraz mocniej aż do ostatniego dnia przed okresem gdzie ból jest najgorszy a od okresu spokój do owulacji a potem to samo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherubinek ja nie wiem od kt9rego momentu dokładnie bolą mnie piersi ale mam taki bok. Przed samym okresem ból jest okropny.. bolą przy każdym ruchu. A pierwszy dzien okresu to okropny boł kręgosłupa nie do wytrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowa123
Przy owulacji trochę swędzą i pieką sutki. Później dopiero kilka dni przed okresem bolą piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
ja tez mam bole owulacyjne-podbrzusze,niekiedy nawet plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melbowa
mi rozsadza piersi gdzięś około tygodnia przed okresem. Nabrzmiałe są bolące, sutki też bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melbowa
dziewczyny a badałyście sobie poziom prolaktyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
ja tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melbowa
Właśnie wyczytałam, że często wpływa na niemożność zajścia w ciążę. A objawy to długie i nieregularne cykle, skąpe miesiączki, suchość w pochwie. I że to często taki "gratis" po stosowaniu tabletek anty. U mnie występują wszytskie te rzeczy. Trza zbadać ;-) A i jeszcze u kobiet, które już jedno dziecko urodziły czasami rośnie prolaktyna. Co ciekawe kobiety które mają za wysoką prolaktynę, to mają nawet bóle okołoowulacyjne i testy na owulacje wychodzą. Tylko pęcherzyk nie pęka.... Jagodowa ty masz cykle długie, a reszta się też pokrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam , zaznacze ze zawsze miałam regularne miesiaczki a teraz okres spoznia mi sie juz 7 dzien od trzech dni pojawiły sie najpier rózowe uplawy a dzisiaj juz brazowe. wspołzylam z partnerem 2 dni przed spodziewana miesiaczka i doszedł we mnie . zrobilam test i wyszedl negatywnie . dodam jeszcze ze badalam szyjke i wydaje sie byc otwarta brzuch mnie pobolewa od paru dni . czy mozliwe ze jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowa123
ja kiedyś badałam ale to jeszcze przed pierwszą ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowa123
Chyba nie będzie już mojej owulacji tym razem. 20 dc i nic na testach nie wychodzi. Jedynie w okolicach 14-15 dc wyszła bladziusia kreska na testach owu a w pozostałe dni zupełnie czysto. Jak za pierwszym razem ich używałam to wyglądało to zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowa123
innych objawów za wysokiej prolaktyny nie mam. Cykle po ciąży w miarę mi się unormowały i skróciły do 32-33 dni a poprzedni jeden był długi bo 37. więc nie wiem tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowa123
Dziewczęta który dc u was? Kto pierwszy test robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest nas trochę więcej:) witam was przyszłe mamy:) u nas tym razem się nie udało, to był 3 cykl starań. Powiem wam że troszkę mi się przykro zrobiło, chyba wewnętrznie się nastawiłam że się uda. W ogóle myślałam że z 2 ciążą to pójdzie łatwiej, że może uda się od razu... Ale nic, staramy się dalej:) Tylko ja też łapię się teraz na tym że za dużo o tym myślę, i nie mogę przestać. Niedługo jedziemy na urlop to nam to dobrze zrobi. Ja na szczęście mam krótsze cykle 26 dniowe to zawsze to kilka dni czekania mniej. A kiedyś mnie to denerwowało bo nieraz miałam dwa okresy w miesiącu, ale za to teraz czasem mam 2 razy dni płodne w miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowa123
Grunt to znaleźć coś pozytywnego ;) Szkoda że tym razem się nie udało. A za pierwszym razem długo się staraliście? Ja też myślałam że za drugim razem podejdę na zupełnym luzie. Wcześniej byłam po poronieniu i trochę wariowałam. Ale teraz też cały czas o tym myślę. I niestety doszukuję się, a to piekących sutków, a to hektolitrów śluzu, a to kłucia jajników. Mimo że testy owulacyjne mi nie wychodzą przez cały cykl. Ale zdroworozsądkowo się nie nastawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pierwszym razem udało nam się w 6 cyklu. Ja zaś owulację mam na pewno bo widzę to na wykresie temperatury a w tym cyklu dodatkowo używałam testów owulacyjnych i potwierdziły dzień z wykresu. A mimo tego ciąży nie ma. Mój lekarz mówi co prawda że organizm to nie automat i to musi trochę potrwać ale zastanawia mnie to że jest owulacja, są plemniki a nie można zajść w ciążę. Jestem ciekawa to tak faktycznie dzieje się tam nie tak że się nie udaje. A wszystkie moje koleżanki zachodzą za pierwszym razem. Chyba że tylko tak mówią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowa123
A mi ginekolog kazała zbadać progesteron w 22 dc (bo w poprzedniej ciąży brałam) i jest poniżej wszelkich norm. Także albo jeszcze nie było owulacji?! albo mam coś popierdzielone w cyklu na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh dziewczynki.... miałam zacząć starania od maja... więc myślałam że jak Teraz zaczniemy to będzie tak na luzie.... ale normalnie nie mogę sobie miejsca znaleźć... nie mogę doczekać się testowania.... a dopiero okres 20.04.... a kiedy można na betę iść? Bo mówiliśmy o tym ale nie pamiętam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Ok 8-10 dni po seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
co myslicie o tym-brazowe a nawet czarne plamienia i bol podbrzusza zaraz po okresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×