Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleczka90

Planujemy ciążę

Polecane posty

Michalina ja robiłam esty i negatyw. Beta w piątek 0.00... test w sobotę dla pewności prędkość weselem i negatyw. Na ciążę już nie liczę ale wolałabym już okres dostać żeby zacząć kolejne starania... a tak to już nie wiem czy się martwić... czy jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
tez bym tak wolala a na weselu jak pilas itp? Bo cos tam pisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie jakąś pijaca nie jestem.. chyba 3 kieliszki i drinka. Więc to raczej nie powinno wpłynąć na cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem teraz w 21dc i coś czuję że tym razem się udało, jakieś takie przeczucie. Przy pierwszej ciąży też tak miałam. Mężowi narazie nic nie mówię bo nie chce zapeszać ale wam mogę ;) okres powinnam mieć w pn ale w sobotę rano zrobię sobie test bo mamy mieć gości na kilka dni i chcę już wiedzieć. Gratulacje Jagodowa i nie martw się, wszystko będzie dobrze. Stres jest teraz dla dzidziusia najgorszy, więc wyluzuj i ciesz się ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dołączam do tych starających się:) Mam córkę 14m-cy i właśnie przeszłam z myślenia "zaraz się wykończę" (córka od początku była "wymagającym" dzieckiem) na myślenie "chcę kolejne" :) Chcę by miała rodzeństwo. Także rozpoczynam starania:) Biorę Folik, odstawiam alko, zdrowo jem i męczę Męża :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
fajnie:) powodzenia zyczymy i witamy:) a ja mialam juz pare razy taka pewnosc bo zawroty glowy nudnosci itp ale zawsze @ przyszedl.a testowac od dluzszego czasu nie musze bo przychodzi przed albo w dzien planowany wiec mam to z glowy zobaczyc znowu jedna czysta kreske..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantull
ja w sumie starałam się może 4 miesiące, jakoś szybko poszło, obje łykaliśmy folik, żyliśmy zdrowo , sporo ruchu, zdrowego jedzenia, zero używek, naprawdę rozsądnie podeszliśmy do tematu i w sumie szybko się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra9
Hej, my niedawno zdecydowalismy sie na dzidzie. Chce sie dobrze przygotowac, bylam juz u ginekologa, zalecil mi suplementacje pregna plus, staram sie nie stresowac, uprawiac sport i zdrowo jesc :) Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
hej dziewczyny dawno się nie odzywałam do was, ale u mnie czas pochłonął remont całego mieszkania i w międzyczasie pogrzeb w rodzinie wiec powoli wracam do rzeczywistości i od lata mam nadzieje zaczynamy starania o maleństwo - nie wiem czy mnie pamiętacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
w weekend postaram się poczytać nasze forum bo mam spore braki a i widzę że dużo jest nowych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Witamy ponownie. Uleczka jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavina
Witajcie.Ja też zamierzam się starać o dzidziusia,to byłaby moja czwarta ciąża.Czekam aż skończy mi się @ i zaczniemy działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina dalej nic. Test wczorajszy negatyw. A okresu jak nie było tak nie ma. Ale mam jakieś takie pobolewania które mam nadzieję zwiastuje okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
ja odstawiłam tabletki mam odczekać 3 miesiące i zaczynamy starania ,dziewczynom którym już się udało gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uleczka90
Ja dostałam wreszcie okres w niedzielę.... także zaczynam nowy cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
a Ty Jagodowa jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zrobiłam test w sobote, negatywny. Powtórzyłam w niedzielę i po godz coś się pojawiło, ale taki cień cienia. w pn zrobiłam znowu i 2 kreska bardzo słaba ale ewidentnie ją widziałam. Po czym dzisiaj popołudniu dostałam okres ale taki różowo-brązowy (ja tak nie mam) Najdziwniejsze jest to że temp mam wysoką a zawsze mi spadała jak miałam dostać okres. Teraz sama nie wiem co to było. Albo wadliwe testy albo to nie okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Rozkrecil się ten okres? Moze to implantacyjne krwawienie? Ja tak miałam w pierwszej ciąży zaraz pobiegłam do lekarza. Duphaston i moja córka ma 2 lata. Może beta na szybko i lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
U mnie spoko. Bety więcej nie badałam i przynajmniej jestem spokojna. Cycki mnie tak bolą że oszaleć można. Żyły są widoczne chyba wszystkie, spać się chce. W pt pierwsza wizyta u ginekologa. Stwierdziłam że stres, czytanie neta, w niczym mi nie pomoże. Będzie jak ma być. A mam nadzieję że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Zycze Wam obydwom tego spokoju i cierpliwosci i wiadomo czego jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaania90
Okres się rozkręcił i temperatura spadła więc nia ma sensu iść do lekarza. Tylko te testy nie dają mi spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaania testy wyrzuca się 10 minut po zrobieniu i się więcej na nie nie patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
tez tak slyszalam o testach.przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny czy ktorejs z was po castagnusie tez się @ spoźniała? dzis 28 dc takie mam zawsze a @ nie ma ale objawów ciązy też i to zadnych doslownie nic zero.. nie wiem co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
tez tak mysle,ze test ale z drugiej strony sama sie tak boje juz tego testowania wiec albo poczekaj a jak nie umiesz to test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Lekarz potwierdził ciążę. Jest jajeczko tam gdzie ma być. Zarodek jest. Serduszko jeszcze nie bije niestety bo dopiero 5+4 ale za 10 dni mam przyjść już z badaniami na słuchanie serduszka. Szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
super ciesze sie z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×